Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Yürüyüş için zamanım olmuyor, evim ve okulum arası da bir hayli uzak olduğu için boş zamanlarım otobüste geçiyor diyebilirim:) Ebru Şallı'nın dilerim bana da bir yararı olur.:)
Boyum:163
Kilom: 56,5

Ancak dediğim gibi tüm kilom aşağıda olduğu için en düzgün gözüktüğüm 51 kilo.

Bu sabah kahvaltımı güzel yaptım, ayrıca uyanır uyanmaz hayatımda ilk defa 1 büyük bardak dinlenmiş su içtim! öğlen bir kase çorba ve yarım kase aşure; öğleden sonra meyveli yoğurt, akşam da çorba-meyveli yoğurt-meyve:) hiç acıkmadım hadi bakalıım:)

Liste güzelmiş teşekkürler. Fakat benim şeker düşük olduğu için çabuk acıkyorum bu listeyi uygulayabilirmiyim bilmiyorum bir deneyelim bakalım

1 hafta boyunca ayni seyi mi yediniz?

Bende yarin baslayabilirim ama ara ögünleri yemek sartmi yoksa istedigimizi birakabiliyormuyuz? Ben dogum yapali 3 ay du 10 kilo fazlam var, diyet güzel bir seYe benziyor hadi hayirlisi
Boy : 158
Kilo:61

mrblar bende yeni üye oldum sırf şu rejim aşkı için iki aydır bogazımı tutamasamda bir aylık yuruyus ve ıkı haftalık sporla bes kilo verdim boy 1.57 kilomda suan 65.. normalde zaten zayıf oldugumu hiç bilmem hep etliydim yanı surda verecegım belkı on kilo ama bi turlu gaza gelemiyorum

Sabah kahvaltisina pek uyamadim kayinvaldemlerdeydik maalesef ama ben yine de fikren de olsa bugün baslamis sayiyorum kendmi..sizde ne var ne yok

bende bugun basladım sabah 1 domates 1 salatalık yagsız tuzsuz.. 2 haslanmıs yumurta. ıkı kucuk dılım ekmek ve kıbrıt k. peynr bi kup sekerli cay cay bardagım baya buyuktu ama.. oglende kayısı cayı saat uc gıbı yesıl cay suanda gene yagsız tuzsuz salata yıyorum.
ne bılım ya pek kısmıyorum dımı farkındayımda elımden gelenı yapıyorum ıste. bakalım aksam ne yıcem ayrıca işe yuruyerek geldım 35 dk yuruyus sabah :)

Ben de yarin yuruyuse basliycam bi de ip atliyim diyorum 1-2 gun boyle takilip sonra pilates de ilave ediyim diyorum..Ne yapiim halim hal degil ve acaip hırs yaptım..

Ocak 20 ye kadar 16 kilo vermek gibi bir niyetim var..Yılmak yok cani ceken gelsin..Ben basarcagmza inaniyorum...

ben dun resmen goz gore kacırdım dıyetteyken mantımı yenır beeee ve sporada gıdemedım. sımdı ısyerındeyım ne yıcem bılmıyorum salatadan daha sımdıden gına geldi

merhaba arkadaşlar bir zamanlar burda gebelik ve doğum heyecanımı paylaşırdım ama şimdi geliş sebebim iki gebeliğimde aldığım kilolarım ben hiç diyet yapamıyorum sinirlensem üzülsem canım sıkılsa sürekli yiyorum çok şükür öyle kilo almıyorum ama bu azla kilolardan kurtulmam lazım 60 kiloyla hamile kaldım 20 kilo aldım doğumda 10 u gitti sonra hiiiiç veremdim bu seer 70 le ikinci bebeiğime hamile kaldım oondanda 20 ye yakın aldım şimdi 84 kiloyum küçük kızım 2 yaşını doldurdu büyük kızım 4 yaşını doldurdu tam ikiyaş var aralarında şimdi kilo vermek istiyorum desteğe ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum böyle arkadaşlarla iletişimde olursam belki daha iyi kararlı olabilirim diye düşündüm

Ben her gun cikiyorum ama yanlis birsey bence :) cunki yedikce cikiyo sabah az aksam cok gosteriyo ;( en iyisi hafta 1-2 kere tartilmak

arkadaşlar yanlış değil bence bende çok tartılıyom biraz f azla geldimmi gün içersinde biraz dikkat etmeye çalışıyorum en azından bulunduğum kiloyu geçmemeye çalışıyom

Ben de 70 le hamile kalmistim canim..Dogumdan sonra eve geldigimde tartya bi ciktim 98 kiloyum..Bebekle birlikte rahat bi 110 vardim demek..Dogumdan sonra ilk 6 ayda 25 kilo verdim sonra bi 5 kilo daha gitti ama sonra zamanla 79 a cikiverdim simdi acaip hirs yaptim ocak 20 ye kadar 16 kilo vercem insallah ..Sen de katil hergun birbirimize yazalim ne yedik ne yaptik kac kilo verdik diye..

Su 38 beden giydigim gunlere geri donmek istiyorum..50 kiloluk gorumcemle 45 kiloluk eltimi gicik etmek istiyorum gerci onlarn da boylari kisa ..ooyle iste

merhaba esramesra tanıştığımıza memnun oldum sen yine vermişsin doğumdan sonra ben hiç veremedim ama inş. bende hırs yapıyorum kararlıyımda inş. desteklerinizle de vereceğime inanıyorum böyle paylaşarak duygularımızı daha bi moralli oluyom inş. evde eliptik bisikletim var ama hiç devamlı yapamadım spor inş. her akşam yapacam bubndan sonra şimdi saat 10 da büyük kızımı kreşe bırakıyom küçük kızımın uyku saatine kadar evimi toplayacam bu arda su içmeye çalışıyom
evet bu seer başarıcaz inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…