Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun. sabret ki her şey gönlünce olsun..HZ. MEVLANA

Su 38 beden giydigim gunlere geri donmek istiyorum..50 kiloluk gorumcemle 45 kiloluk eltimi gicik etmek istiyorum gerci onlarn da boylari kisa ..ooyle iste

koptum ya 50 kıloluk gorumce 45 kıloluk eltı valla ıyı hırs yapmıssın canım.. benımde en yakın arkadasım 45 kılo yanımda gozukmuyo hatta..gıydıgı kotlar benım koluma anca oluyo hadı bakalııım gıtsın kılolaar

Arkadaslar ben bisey denedim ise yaradi biraz..Her ögünüme aci biber tursusu ekledim 3 4 tane tuvalete 1 kez cikiyodam 2 kez cikmaya basladim gunde..Aci yemek metabolizmayi hizlandirir derler ya onunla alakasi var midir acaba

acı yemek benım bıldıgım metabolızmayıda hızlandırıyomus tvde doktor demıstı bıde sındırımı hızlandırdıgında kılo vermede etkısı vardır. hatta bı adam 200 kılo vermıs uc senede adamın dedıgı bol bol acı yedım dıyetle bırlıkte

Liste çok iyi ve bende yarın başlayacağım... Bana göre 8 kg. fazlam var ve 1 yıldır ve-re-mi-yo-rum.. !! Artık bu durumdan sıkıldım... inşallah zahmetsiz veririm artık ve 4. günde tekrar eskiye dönmem.. :26:

Son düzenleme:

Ay sorma sekerim..Dun eltim dert yaniyo kotondan gomlek almis 34-36 beden de bol gelmis ne kadar genis kaliplari var diye..Hıı dogru diyosun dedim ben de o yuzden almiyorum zaten..Tövbe tövbee..Kendisi henuz dogum yapmamis cocuk olayi yok vucut daha dik tabi boyu 160 bile yoktur bi de 50 kil civari nasil minyon gorunuyo al koy cebine gotur masallah bi de dikkat ederki yedgine ictgne 3 kilo almismis da dukan diyeti mi yapsaymis spor salonuna gitcekmis bunlari soryo bana yaa amaa..

Bende koptum yaa okurken.. Gıcık oluyorum bende 36 beden olup hala gözüne baka baka 2 kg. fazlam var diyenlere
Yani aslında türkçesi ve verdiği mesaj "sen direk öl" demek.

Son düzenleme:

yaa kızmak istemiyorum ama tabı herkezın takıntısı farklıda su soyle uc bes kılo vermesı gerekenler sankı 40 50 kılo vercekmıs gıbı davranıyo ya fitil oluyorum.. benım arkadasım sagolsun sen balıketlı guzelsın dıyo ama onlar benı sevdıgınden gormuyo boyle balık et mı olur arkadaşş lıp lıp et pıt pıt yağ

Birşey soracağım, biberiye ve zeytin yaprağı bağırsaklarımı çalıştırıyor acaba?

Ben de memnun oldum canim benim tanistigmza..Yılmak yok tamam mı hep beraber vercez insallah kilolarımzı sonra da ne istiyosak giycez insallah..Su minicik sortlar var ya onlardan alcam evde giycem tabi de ama kilo vernce alcam yani..Ayy ne deliyim yaa özendigim seye bi hedefe bakar misin

bende sey yapmak ıstıyorum bole bı magazaya gıdıp bı kıyafet deneyıp kabının oradan calısan elemana dogru ( paaarrdoooon acabaa bunun bı beden kucuguuu varmııı)

utanıyorum demeye ama dun ıkı tabak mantı yedım bıde bezelye vallahı normalde bı tabak yemek yemem bıle ancaolur. sımdı dıyetteyım ya yasak tatlı gelıo. bugun sabah kahvaltı yapmadım suanda oglenyemegı olarakta cok kucuk kase denmeyecek bı ufak kasem vardı onunla corba ıctm ıkı tabak.. azcıkta kepek emek ve oncesınde yesıl cay bugun nasıl bı ceza verım kendıme dun kacırdıgım ıcın hadı cezamı seceleım beraber... bazı sevdıgım seylerıde solım monofobım var benım tlfnu elıme almadan yapamıyorum ılla bıyerımde olacak yada su ıcmeyı sevmıyorum mıselaaa hangısı olsun

Son düzenleme:

Su ic canim bi de popona bi çimdik at istersen bi daha olmasin diye

Su ic canim bi de popona bi çimdik at istersen bi daha olmasin diye

yaglardan çimdik atsamda hıssetmem canım yahu onuda geçtim sımdı kacırıp yıyorum ya ay sonrasında bı pısmanlık bı ezıklık o duygu kotu ve hatta yerken bıle ole hıssedecegım aklıma gelıo bi duraksıyorum yerken.. sonrada aaamaaaan dur verırım ben..

liste çok iyi gerçekten. benimde 5 kilo fazlam var. birde bu diyetin yanıına spor ekledim mi tamamdır inşallah :)

aynen liste süper zaten bende buna benzer bi diyet uyguluyorum artı fitnees yapıyorum haftada 3 gün
daha önce 95 kiloyla diyete başladım 78 i gördüm 3.5 ayda benden mutlusu yoktu :)
lakin lüzumsuz eski sevgilimle öyle sorunlar yaşadımki onun yüzünde kendimle hiç ilgilenmedim aynaya bile bakmıyodum ona olan hırsımı kendimden çıkardım şimdi 100.40 kg mım
ama umudum hırsım yerimde şimdi beni çok seven bi sevgilim var olduğum gibi seviyo beni :) bende onu :) zayıflamamı bile istemiyo görüntünü takma ben seni gönül gözümle görüyorum ama geleceği düşünüyosan yavaş ve az zayıfla diyoo sağlığını kaybetme diyo tabi kilolu olmak asıl sağlıksızlıktır uzun sürede hafif hafif zayıflamam lazım
sonuç olarak kendimde o gücü o hırsı görüyorum yavaş yavaş incelicem zaten uzun boyluyum ve vücudum orantılı biraz zayıfladığımı görsem sonrası benim için daha kolay çünkü çabuk zayıflayanlardanım aldımmıda gene çabuk kilo alıyorum o ayrı :)

teşekkür ederim bu paylasiminiz için bende kendi kendime bu hafta diyete başlamaya karar verdim ama birsürü diyet listesi okumama rağmen bir pürüz cikiyordu hep bu basit ve uygulanabilir geldi ve yarın sabah başlıyorum ins tekrar teşekkürler umarım sonuç alabilirim..

Kizlar sabah tartildim 1 kilo vermisim ustelik spor da yapmamistim..Haftaya baslayabilirsem spora baslycam o zaman cok daha iyi olur heralde..Gidiyim de biraz göbek atyim bari..çık çıkı çık ooohh hobaaa...

Kizlar sabah tartildim 1 kilo vermisim ustelik spor da yapmamistim..Haftaya baslayabilirsem spora baslycam o zaman cok daha iyi olur heralde..Gidiyim de biraz göbek atyim bari..çık çıkı çık ooohh hobaaa...

ayy tebrık ederım sakın salma ne guzel vermıssın hemde bır kılo bende dun 55 dk spor yaptım bakalım yavas yavas kendımı fazla kasmadan verıcem ınsaallh ayrıca pazartesılerımı tartılıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…