Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Merhaba. Daha önce söylenmiş olabilir yanlış anlaşılmak da istemem ama her diyet herkeste aynı sonucu vermez. Çünkü diyet listeleri kişinin bazal metobolizma hızına, kilosuna, boyuna, yaşına göre belirlenmektedir. Vücut yağ, kas, su vb oranları da kalori hesabında büyük önem taşımaktadır. Yani bir kişinin mucize diyeti sizin için aynı spnucu vermeyecektir. Birinin diyet listesini takip etmek yerine diyetisyeninin adını öğrenmek daha mantıklı sağlık açısından. Ama değişmeyen şeyler muhakkak var. Herkese bu yolda başarılar

kilosu fazla olan kişiler ilk başta daha fazla kg veriyor.herkes için aynı sonuçlar elde edilmesi mümkün değil.bol bol yürüyüş yapın farkı görün..

merhabalar bugün katıldım aranıza..bende dukanla 13 kg verdim fakat bırakmamla da fazlasını geri aldım.İnşallah sizinle beraber yeniden kilo vereceğim

saref verdiğin liste çok hoşuma gitti.daha önce yaptığım muzaffer kuşhanın diyetini anımsattı.4 ayda 24 kilo vermiştim.hamilelikle beraber geri almıştım.ekmeksiz yapamıyorum ben.her zaman ligt ürün bulmakta zor.bu liste tam bana göre

Merhaba ben şuan 55-56 kiloyum önce 53 sonra 51 sonrada 48 olmak istiyorum 1 ay kadar bir sürem var toplamda 7 kilo sizce 1 ayda 7 kiloyu kolayca geri almadan nasıl verebilirim? teşekkürler

süde tarcin katip icmeyi dene birde :))

kimsecikler kalmamış mı burada? sonuç alan yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…