Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

canım bende de bısıklet var sence işe yararmı ben pek emın olamıyorum hanı spor yapmamazlıktanda ıyıdır gunde kac saat cevırıyosun yada cevırmem lazım sence bide neyedın ıctınkı 1 ay 9 gunde o muthıs kıloyu verebıldınn

kızlar sıze bişi anlatacagım... abımde dıyette ama adamda 1.90 boy var fıt olmak ıstıyo oyuzden dıyette abım resmen yıyerek kılo verıyo ve benımle dalga gecıyo sen psıkolojık olarak rahat degılsın bu kafayla kılo veremezsın dıye. evet gercektende cok kasıyorum sankı 50 kılo fazlam varmış gıbı.. ve sadece ıkı gun abımın dedıgı gbı yaptım dıyet psıkolojısınden cıktım ınanırmısınız 62.5 ten 60.9 oldum :))))))))))))) yanı demem o ki psıkolojık olarak bıle bence vucudun dengesını bozuyoruz nekadar kasıyosak vucut kendını bı okadar korumaya alıyo.. suan cok rahatım aklıma yemek yemek gelmıyo. ama oncesınde habıre nasıl doyucam aman ac kalıcam ay azcık daha yıyım gbı durumlarla karsılasıyodum..boylelıkle suankı kılom 60.9 1kılo 600 gram vermıs oluyorum

aclık sinyalleri karnımdan beynime vurmaya başladı işte bu durum cok kötü aksamda içli kofte var hakkınızı helal edın dalarım ben yemeklere artk :26::26:

Bu sabahları aç karna içilen sirkenin ne gibi bir faydası var bilen var mı? Bir de sabah sabah aç karna sirke mideye zarar verir diye çekiniyorum.

Bu sabahları aç karna içilen sirkenin ne gibi bir faydası var bilen var mı? Bir de sabah sabah aç karna sirke mideye zarar verir diye çekiniyorum.

valla bendekı etkılerı hazmımı kolaylastırıyo zayıflatmayada cok etkısı var ama ben ıcmeyı bıraktım tekrar baslıcamda suan dıyet cayımı bıtırıyorum. ayrıca bı su bardagına cok fazla sırke koyma ölcusu neyse o sekılde koy. fazla koymak tabıkı zararlı olur. hatta sırkenın faydalarını ahmet maranki yazın ınternete bi bakın :)

Kizlar ne yapyonuuz??Devam ediyo musunuz diyete?Ben bugun kahvaltda dayanamadim etipuf yedim bi tanesi 85 kaloriymis yedikten sonra gordum(

bugun annemle beraber bende bu diete başlıyorum.Ben 3 ay önce sezeryanla doğum yaptım.Şu an 75 kg ım.öncesinde 64 kg dım.Ama 60 kg ma inmek istiyorum.15 kg çok nasıl vereceğim bilmiyorum

tatil bitti anneme gittim e tabi haliyle bıraktım diyeti falan yarın yeniden başlıyorum. hadi bakalım kolay gelsin arkadaşlar

Kizlar ne yapyonuuz??Devam ediyo musunuz diyete?Ben bugun kahvaltda dayanamadim etipuf yedim bi tanesi 85 kaloriymis yedikten sonra gordum(

anacım bı kac gun once yazdım ya kalorı hesabına takılıp dıyet psıkolojısıne bukadar gırmeyın dıye bende regl oldum oturdum tatlı yedım ama telafısını yapıyoruz tabıkı arada olsun okadar kacamak sen yolundan vazgecme kuzum

bugun annemle beraber bende bu diete başlıyorum.Ben 3 ay önce sezeryanla doğum yaptım.Şu an 75 kg ım.öncesinde 64 kg dım.Ama 60 kg ma inmek istiyorum.15 kg çok nasıl vereceğim bilmiyorum

benım arkadasım 1.58 boy 80 kıloydu suan 70 oldu ve eskıden 54 kıloydu hıııc problem etme yavas yavas verırsın hızlı vermekte zaten ıyı degıl. bı kac ay sık kendını sonra ortaya cıkacak vucut seklını dusun motıve ol ))

kııııızlaaar pazartesı gunu kıloları yazalım azcıkta vermiş olsak artık bellı bı gunumuz olsun kıloları haber verelım bırbırımıze.

ben dun hastanedeydım canlar yazamadım e haftasonuda malum tatıl gezme tozma.. dun baya kactı dıyetım yedımde yedım hastane stresinden. bugun tartıldım 60.100 cıktım yani 800 gram vermısım( en son 60.900düm ama bu hafta sıkıcam kendımı evede yürümek ıstıyorum fakat ben hep topuklu gıyorum bu topuklularda bana engel oluyo en fazla 4 km yuruyebılıyorum topukluyla

Yok sekerim kimse yok..Topik de boyle olmazki yaani..Pofidikpamuk topukluyla yurunur mu kız??Allah korusun bilegin falan doner hem baldirlarin agrimiyo mu anacim senin?

Yok sekerim kimse yok..Topik de boyle olmazki yaani..Pofidikpamuk topukluyla yurunur mu kız??Allah korusun bilegin falan doner hem baldirlarin agrimiyo mu anacim senin?

hakkaten kımse yok esra napsak bı ayar cekelım su duruma ya (( sen ve bende dahıl sureklı yazmamız lazım yanı ımkan buldukca.. kız ben gecen gun tartıldım tam 59 cıktım yanı bı sure 59 cıktım ıkı gun gıbı. sonra bugun bı tartıldım 60.600 cıktım oha dedım acayıp sınır oldum yanı ıkı gunde 1.5 kılo almıs olamam cnku yemedım bıle ama artık sık sık tartılmıcam haftada bır tartılıcam. cnku vucut şişiyo ödem yapıyo vs kılo dengesız gozukuyo.. ayrıca ben anormal ınsanım dun yuruyus yapıcaz dıye duz ayakkabı gıydım ve düştüm topukluyla koşarım conversle düşerim hahahaah

ben varımmmmmm bugun temız bı sayfa ıle baslıyorum tekrardan... tartıda 58.9 cıktımm hedefıme az kaldıııı az once markete gıttım arkadasım benı gordu =aayyy nekadar zayıflasmısın fazlada zayıflama yuzun mınıcık kalmıs dedı= tabı umrumda degıl nekadar cırkınlesırsem cırkınleseyım o 55 kıloyu gorucem yada 50 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…