Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Kizlar bende bi kac gundur Isvec diyeti yapmayi dusunuyorum, ama baya zor ya, resmen cin iskencesi. Birde benim gibi yemek yemegi cok seven biri icin tam eziyet. Benim 6 kilo fazlalik var, boyum 165, kilom 61, ideal kilom 55, fazla zayif bana yakismiyor, koca karilar gibi oluyorum.

Bu isvec diyetine baslamak istiyenler varsa, bildirin, bende katilmak istiyorum. Bu diyetin en guzel yani, karin yaglarida eriyo.

Yazdan once verelim su fazlaliklari, varmisiniz?

Ben ona gecen sene bu dönemlerde bi azimle başlamıştım ilk iki gün iki kilo verdim ama üçüncü gün cok ağır geldigi icin bıraktım halsizlik vermeye başlıyor öyle bi yedim ki verdiğimden fazlasını aldım yani bende bayağı kötü etki yarattı

moralimi bozdun kiiiz Biraz motive edin beni diye yazdim, tam tersi oldu Once kendimi psikolojik olarak hazirlimda bu diyete, bakalim nasil olcak. Hafta sonuna getircem, is yerinde arkadaslara saldirmayim diye, ac olunca ben ben degilim 5 kilo versem yeterli, neyse bakim..

Hahahah ama gercekten cok kotu oldugumu hatırlıyorum ama ben yasadım diye sen de yaşayacaksın diye bir şey yok :) o ilk günlerde bayağı hızlı vermiştim kiloları devam etseydim iyi sonuc alırdım belki de yaa :)

bana da diyetisyenim buna çok fazla benzeyen bir liste vermişti ve gerçekten uyup haftada 4 gün de sporla destekleyince haftada 2 kilo civarı vermiştim. şu an yurtta kaldığım için uygulama şansım yok ama gerçekten hiç açlık hissedilmiyor bunda hatta "çok yedim galiba" dedirtiyor insana

Ben de yeni diyetisyene başladım, listem buna benziyor, ancak benim kilom daha fazla olduğu için biraz daha eklemeler var. Bugün 3. günüm çok fazla doyuyorum ve acaba bu işte bir yanlışlık mı var diyorum açıkcası. Ancak sağlıklı beslenme bu olsa gerek. böyle olacaksa ben sonsuza kadar diyetteyim

ilahi ben de başlarda bu işte bir terslik var diyordum ama kilo verdikçe inanmaya başladım kolay gelsin, sağlıklı zayıflamalar

kızlarr benide alın yanınıza başlamam lazım artıkk yeter:18:

allah benı bıldıgı gıbı yapsın ya 60 kılo olmusum hatta 300 gramıda var yanında bonus sınırımden oturdum sımıt yedım sımdi55 yada 53 kılo olmam lazım bıtane arkladasım vardı onunla bırlıkte dıyet yapıyoduk o bı bıtkısel ılac kullanacakmıs oyuzden benı ekti artık sporada gıdemıyorum su ıcmıyorum bıde dahada cok gaza gelmem lazım cok moralım bozuk cok bi bes altı kılo ıcın gırdıgım sıkıntıya bak

Kizlar kizlaar kizlaaarrr!!Hizaya girin bakiyim!O kilolar verilecek o gobekler gidecek o basenler eriyecek...Ona gore..Ben kilo verdim ve hala devam ediyorum sizi de bekliyorum artik bahar geldi ya hadiii..

valla dun aksamda kacırdım ama yok bır ılk yapıp bu lısteye uymaya calısıcam ben en basından berı bu lısteyı tam tamına yapamadım ama bu sefer yapıcam yemıcem. dun yedım cunku en sevdıgım yemek vardı dayanamadım hem hergun bı saat bisiklet sürmeyede başlıcam ve iş yerınde su içemesemde eve gıdınce en az 2 litre su içicem.. nisanda ablam gelıyo o gelmeden zayıflamam lazım

Sekerim 3 gunde 1.5 kilo vermisim ustelik spor da yapmadim..Gayret ednce oluyo hadi lutfen hep beraber amacimiza ulasalim

canım bende bugün başladım bu diyetine hani demişsinyaa 10 gibi 1 bardak çay 1 fincanmı su bardağımı birebir uygulamak istiyorumda bir de hiç kaçamak yaptınızmı:)))))

canım bende bugün başladım bu diyetine hani demişsinyaa 10 gibi 1 bardak çay 1 fincanmı su bardağımı birebir uygulamak istiyorumda bir de hiç kaçamak yaptınızmı:)))))

merhaba,

bir bardak dediğim 1 kupada yada fincanda olabilir. kaçamak yapmadım ben fazla yaa ama ufak tefek kaçamaklar yapabilirsin tabiii
ama fazla abartmadan

merhaba,

bir bardak dediğim 1 kupada yada fincanda olabilir. kaçamak yapmadım ben fazla yaa ama ufak tefek kaçamaklar yapabilirsin tabiii
ama fazla abartmadan

hımm anladım canım tamam sağollll 1 gün biitttii bakalımm ne olcakk ya 68 kilo idim...77 oldum yaaa ...nasıl gitcek bu kilolarr birde siz kaç kilo verdiniz toplam ve kaç gün yaptınız bu diyet iiii

hımm anladım canım tamam sağollll 1 gün biitttii bakalımm ne olcakk ya 68 kilo idim...77 oldum yaaa ...nasıl gitcek bu kilolarr birde siz kaç kilo verdiniz toplam ve kaç gün yaptınız bu diyet iiii

1.5 yılda 10 kilo aldımmm puffffffffffffffff..
bakalım bu diyete 28.02.2014 başladım 77.700 gr ile kaç kilo vercem...1 hafta sonra yazıcam size....

Son düzenleme:
Kizlar kizlaar kizlaaarrr!!Hizaya girin bakiyim!O kilolar verilecek o gobekler gidecek o basenler eriyecek...Ona gore..Ben kilo verdim ve hala devam ediyorum sizi de bekliyorum artik bahar geldi ya hadiii..

canım yaa sen bir haftada 3 kilo 400 gr veren hanfendinin diyetinimi yapıyorsun kilo verdinmiiii hiçç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…