Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

spor yapman çok güzel ama sporda nasıl olurda terlemezsin :)

nasıl bi spor yapıyosun :) ve hedefin nedir ?

spor yapman çok güzel ama sporda nasıl olurda terlemezsin :)

nasıl bi spor yapıyosun :) ve hedefin nedir ?

ya normal spor aletlerı ıste 4 bacak ıkı bel hareketı. 50 dk yapıyoruz ne bılım tempolu yapıyoruz aslında ama hıc bıse dansdakı gbı terletmedı benı hatta oylekı su ıcınde kalıyorum atletım falan su ıcınde kalıyo. bıde spor sızcede etkılımı cnku ben dıyetı kacırsamda spor yaptgm hafta az da olsa kılo verıyorm yanı

dans etmeyi seviyosan bu şekilde enerji sarfiyatı yapabilirsin ama spor yaparak bütün kasların çalışmasını sağlamak daha faydalı

karın kollar bacaklar vs. mesela benim antrenman yaptırdığım kişiler ayda 4-5 kg sadece yağdan verebiliyolar ve tabiki benm yazdığım beslenme programına uymak kaydıyla =) ayrıca sıkılaşma büyük mutluluk :)

bikaç konuda daha yazdım şimdi yine yazim..

spor etkili çünkü sölediğim gibi hem kilo vericeksin hem sıkılaşıcaksın ve şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama 40-45 yaşına sağlığın için yatırım yapman lazım :)

Pofidikpamuuuuk ben de istiyoruuum hadi ptesiden itibaren kapisalim miii?? Belki bu ikimizi de gaza getirir?

yaa ozaman bu lıste sızce nasıl guzelmı bı eksıgı veya fazlası varmı ona göre bi ayarlayalım ya yasım 21 boyum 1.57 suankı kılom 62.9

Bundiyet bennde hic bir ise yaramiyor tembellikten sporda yapamiyorum :;( ve su son ikigundur ipin ucunu epey kacirdim yani ( bugun basladim spora guyya ins devamida gelir

Aaaylin aaylin aaaylinnn..Aylin burayaaa..Yaparsiin kiiiz vazgecme hemeeen hadi senle de kapisalim
Ahh ahh nerde göbek iki misli oldu nerdeyse, adam bu gidisle bosicak beni off spor yapsam cabuk etki verir ama bizim kizdan raht yokki akil hep orda ( 7 kilo fazlalik var ama sanarsin 20 kilo vercemde veremiyom dusununce cok degil aslinda ama hepsi gobek ve bel cevresinde toplanmis coookk cirkin duruyo heleki oturunca offf off

Son düzenleme:
Kızlar nerelerdesiniz durumlar nasıl ben 74 kiloyla 2.haftamı bitiriyorum. Sizde durumlar nasıl??? Yeni Gelenler hoş geldiniz:)

merabalar ben aranıza yeni katıldım ama tam 1 aydır ufak masum kaçamaklarla 81 kg dan 76.5 kğ düştüm şimdi kilo vermem durdu ne yapmalıyım

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar bende yarın diyete ve spora başlamayı düşünenlerden biriyim.. Umarım bu isteğim hep devam eder ve vazgeçmem.. 2 ay önce sezeryan ile doğum yaptım ve şu anda 72 kiloyum.. bakalım bir hafta ssonra ne kadar vermiş olacağım

Kilo:78.9
G: 99
B: 82
K: 107
Yanlar (can simidi): 101
Sag bacak: 63
Sol bacak: 63

Basliyoruuum..Aylin pofidikpamuk saref nerelerdesiniz??

Bugun diyete gore kahvalti yaptim yaklasik 2 saat sonra jillian level 1 ardindan da 6 km yuruyus yaptim

merabalar ben aranıza yeni katıldım ama tam 1 aydır ufak masum kaçamaklarla 81 kg dan 76.5 kğ düştüm şimdi kilo vermem durdu ne yapmalıyım

canım bende bır ay yuruyus yaptım ama uc kılo verdım yanı muthıs yavas kılo verdım. fakat bır ayın sonrasında rahat kılo vermeye basladım yani ınsan vucudu yavaslama evresıne gırıyo hatta ılk dıyete gırdıgımız zamn hemen kılo verıyoruz ya hanı işte o vucuttakı ödem oluyo o verilen ödemi bile sonradan geri alabılıyo vucut :) oyuzden moral bozmamak lazım:) sende bızımle paylas pes etme

ayliiiin bayadır sesın cıkmıyodu nerelerdesıın :))))) sakın pes etme 40 50 kılo vercek olanlar napsın 7 kılo ne ki verırsın herturlu yaa.. hem suan kac kılosun en son 59 dıyodun sanırım

arkadaşlar ben yanlışsam duzeltın bu hafta dıyetım baya kactı tatlısıdır mantısıdır böregidir fakaaaat gel gelelim 62.2 olmuşum bukadar yemeye ve spor hiiiç yapmadıgım halde bence cok iyi.. ve dıyorımkı şu sirkeli sumu bana etkı edıyo cnku onu hiç bırakmadım..700 gr verdım ama bu hafta arkadasımla gaza geldık hergun sporumuzu yapcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…