Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Canlar tartıldım 75.500 gr. Yani 1.5 kilo vermişim.göbektende 2 cm gitmiş 107 cm di 105 olmuş .brl aynı 93 cm.ara öğünleri yapmadım hiç.arada atıştırmalık bişeyler yedim bazen :))) ama durmak yok devam...

Canlar tartıldım 75.500 gr. Yani 1.5 kilo vermişim.göbektende 2 cm gitmiş 107 cm di 105 olmuş .brl aynı 93 cm.ara öğünleri yapmadım hiç.arada atıştırmalık bişeyler yedim bazen :))) ama durmak yok devam...

olsun canım bence 1 bucuk kilo çok ideal yarın başlıcam bende

günaydın arkadaşlar bugün diyete başlamış bulunmaktayım ara öğün haricinde hepsini yaptım ama midenin biraz küçülmesi gerekiyor galiba biraz açlık hissettim:)

ben 72.5 kiloyum boyumda 1.62 bayağı tombulum :)) balık etliyide geçtik bütün gün hareketsiz bir yaşantım var ve hiç erimiyor bu yağlar sizden ne haber

ben bu hafta 2.listeyi yapıyorum bugün sabah tartıldım 74.400 gr. devam kızlar durmak yok zerder arkadaşım sende sabret gidecek kilolar devam et durmak yok..........

ben bu hafta 2.listeyi yapıyorum bugün sabah tartıldım 74.400 gr. devam kızlar durmak yok zerder arkadaşım sende sabret gidecek kilolar devam et durmak yok..........

maşallah kız sana valla olmaz diye birşey yokmuş veriliyomuş azmin elinden ne kurtulur inşallah arkadaşlım sabırla bekliyorum verceğim günleri eşime inat olsun hepsini vercem karikatür gibi olmuşuz öyle diyor görsün bakalım nasıl veriyoruz

Arkadaslar konu nasıl acacacagımı bılmedıgım ıcın son bı sans buraya yazıyorum 14 yasındayım 1.76 boyum var 87 kiloyum ne onerebılırsınız?

merhabalar kızlar bende tartıda 90 kg görünce bende artık bıryerden başlamalıyım artık dedim ve sabah şu doktor ayça kaya diyetine uygun bir kahvaltı ve öğle yemeği yedim bu listede güzel hemen hemen benziyor,harfi harfine uyulursa güzel kilolar verilir,olmazsa bu diyeti uygularım,artık kurtulmak istiyorum kilolarımdan.darısı diğer isteyenlerin basına.:KK42:

Kızlar nerelerdesiniz durumlar nasıl ben 74 kiloyla 2.haftamı bitiriyorum. Sizde durumlar nasıl??? Yeni Gelenler hoş geldiniz:)

Haftada 3 bucuk kilo, super!!!
Bende 2 hafta önce basladim, toplam 2 bucuk kilo gitti. Baslangic 74 kilo, simdi 71.5 kilo :21:
Elma sirkesi gercekten cok faydali, herkese tavsiye ederim !

anaaaaaaaaaaam burası nekadar boslanmıııışşş sareeeff esraaa ayliiin anathemaa nerelerdeyııızzz saldıkmı sısmanladıkmı:KK70::KK70: resmen koptum yaaa ne azımlı laflarla doldurdugumuz topikte kımse kalmamıs bnde dahıl:KK70::KK70: kızlr yalan solemıcem beeen fenaa saldım hatta 63tum en son snra 64.2 oldum bu hafta kendımı tokatladım pis sısman yeye doymuyosun dedım kendımı ezdım:KK70: baktım olacagı yok :KK70: dun tartıldım 62.9 cıktım verıceeeeeeeeem gıtcek bu yaglar toparlanalım kızlar ya sal sal ye ye nereye kadar

Canim ben de saldim bu ara..Ne zaman girsem kimsecikler yoktu benim de sevkim kirildi..Ama ben de artik tokatliyim kendimi de biseyler yapalim herkes de burda olsun tamam mi?Herkes gelsin yaaa hadi amaaaa..

hepinize kolay gelsin

Spor yapmadan sadece diyetle bi noktaya kadar kilo verirsiniz hemde vucutta deformasyon olabilir

bunu sporla desteklemeniz lazım..genelde bayanlar kilo verirken sıkılaşmada isterler çünkü tecrübelerimden biliyorum..

sporda kaslar aktif çalıştığından günlük kalori sarfiyatı fazla olur.. ama kaloriye takılmaya gerek yok tabiki

ikna olmayana bilimsel açıklamasınıda yapabilirim =)

spor yapmak istiyorum ama zamanım yok yada yaparken sıkılıyorum diyen varsa bana ulaşsın..

sporu insanlara nasıl sevdirdiğimi ve onlar için diyetten ne kadar daha önemli olduğunu açıklıyım :)

istenilen hedefe 2buçuk ayda ulaşalım..

kızlar benım evde net problemı var ondan gıremedım evet kendımıze gelmenınvaktı artık pazartesı gunlerı tartılıyoruz sadece oyle kafamıza gore tartılmayalım... ayrıca sureklı tartılmak ınsanın sevkını hakıkaten kırıyo en az haftada bı tartılalım

bendun gene mantı ve tatlı kacırdım ama hıııc moralımı bozmıcam spora devam edıyorum ayrıca mezdekeyede basladım dans etmek ınanılmaz terletıyo su sporda ole terlemıyorum sırılsıklam kalıyorum hedefım subat 25de ıstedıgım kıloya ulasmak artık cok sıkıldım kotlarım buyukolmaya basladı ve yenı alma da ıstemıyorum kısa sure gıyecegm ıcın. alısverıs heyecanı ıle bogazımı daha cok tutasım var:KK70: bıde martta ablam gelcek sasırsın ıstıyorum :KK43:((((

X