Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

bu hafta ac kalma haftam olarak ilan ediyorum hem uzuntu hem sinir yasıyorum surda verecegım sankı 50 60 kıloymus gıbı bı bes on kıloyu veremıyorum aslında bu hafta salmamın nedeni gercekten sporsuzluk sankı spor olmayınca bosuna diyet yapıyomusum gıbı hissediyorum :2:

Cnm 63 kiloymusn daha ne istion

Kızlar bugün sabah domates salatalık peynir yumurta yanında bir dilim ekmek yedim.öğlen sezar salata akşam yemeğinde ıspanak 1, 5 dilim ekmek 3-4 tane zeytin yedim şimdide biberiye çayımı içiyorum. Tam gaz devam kızlar :)))
Cuma günü tam 1 haftam doluyo yazıcam kaç kilo verdiğimi...

yeşil çayı sevemeyenlere önerimdir, gizli bohçanın yaseminli yeşil çayının tadı inanılmaz güzel. sıcak sıcak içiceksiniz azıcık soğudumu acılaşıyor... bu arada liste güzelmiş :)

hoşbulduk arkadaşlar bu hafta tam anlamıyle başlayamasamda pazartesi inşallah tam anlamıyla hazırım kar tatili geç kalkıyoruz bide hafta sonu misafirim geliyor ama ölçülere dikkat etcem 72.6 oldum 29 yaşında ilerki yaşları düşünemiyorum

Listeyi aynen alıp kağıda yazdım uygulıycam inşallah Aç kalınan bir diyet olmadığı için ben çok beğendim.
Uygulayıp kilo vermeyi başarırsam yazarım, teşekkürler

kızlar ben saldımda saldım nolcak bılmıyorm acayıp durdu kılo verme hızım

Canim uzulme..Gelebilir her genckizin basina:))Mesele salip sonrasinda herseyi birakmak degil mesele salsan da yani dussen de kalkmayi bilmek..Tamam bu haftayi komple iptal et aklinin gozunun kaldigi ne varsa bu haftasonu hepsini ye.Pazartesi yeniden baslamak sartiyla ama tamam mi?En zayif fotografini ya da olmak istedigin kendini benzettigin bi unlunun fotografni al yapstr buzdolabinin ustune gidip gelip ben boyle olcam de..Olur yani hersey olur sadece zamana ihtiyac var..Dunya bile 6 gunde yaratilmis..Uzme kendini inancini yitirme olcak bu is insallah tamam mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…