Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Bugün yediklerim sabah sirkeli su sonra bir kupa sekersiz turk kahvesi sabah canim birsey istemedi oglen etli patlican yemegi bir dilim ekmek yanima eti formla elma aldim ara ogun olarak onlari yicem aksamda köfte yemeyi planlıyorum

Kizlar ben de yuruys yapip sonra leslie ile devam etmyi dusunuyom bugün 1 mile yaparim heralde yuruyus sonrasi karar vercem

caanlaar nasılsınız bakım ben bugun kahvaltıda ıkı dılım kepekle bı yumurta bıde karper peynırı yedım.. kahvaltımı evde yaptım gec geldım ıse oyuzden oglen yemegımı bıraz gec yapıcamm.. bide bişi sorcam hurma varya hani domates gıbı ya cok karbonıtratlı dıyolar ben cok sevıyorum bı ona dayanamıyorum en sevdıgım meyve resmen kış gelmesını beklerım hep onu yemek için

bu haftamız kotu gectı ama kızlar kac kılo yada gram verdınız.. ben arkadasımdan bişe duydum bu ıkı hafta ınsanlar zor kılo verıyomus ay hılal seklınde oldugunda aksınede hızlı kılo verılıyomus.. eger dogruysa bu son hafta yavas kılo vermenın.. bılmem artık nekadar dogru ama bana mantıklı geldı.. nasılkı dolunay oldugunda ınsanlar agresıf sınırlı oluyosa hatta amerıkada ay dolunay seklındeyken mahkumları salmazlarmıs bahceye bıle.. buda ole bişi olabılır belkı

Ay ben de cok severim onu hic dayanamam ama ölcuyu kacirmamak lazim muz gibi dusun canim gunde 2-3 muz yiyebilir misin?1 tane bile yemiyoruz diyetteyken hurmadan 1 tane ye bence ama daha fazla degil..Bu arada cumaya kadar biraz yogunlugum var nete giremeyebilirim ama gruptan cikmadim cikmam da bu isi basarcaz insallah canlarim inaniyorum

((( eneeemm ozaman aklına geldıkce yaz bende hafta sonu yoktum zaten neyse cuma bol ceneyle kavusmak dılegıyle ayrıca haklısın fazla kacırmamak lazım...

ayy bide dolunay diye diyeti salarsak ne olcak halimiz zaten ayda bir malum ben kararliyim hafta sonuna kadar hic kacamak yapmiycam hafta sonu bir ogun kendimi odullendircem

Kollarim bingil bingil duruyo ya agirlik calismak lazim en iyisi evde pilates mi yapmak yoksa spor salonuna mi gitmek bilmiyorum

kızlar bu leslıe ne oluyo yanı zayıflamayamı etkısı var yoksa sıklasmayamı ben youtube dan baktım 47 dakıkalık bır vıdeo nekadar sure yapıyoruz

Kollarim bingil bingil duruyo ya agirlik calismak lazim en iyisi evde pilates mi yapmak yoksa spor salonuna mi gitmek bilmiyorum

amaaan sakın dıyım bak platesı kılo verme evresınde yapmayı pek tavsıye etmıyolar... yanı yapsan cok az cunku kaslar yagları sıkıstırıyous ve veremıyomussun o yaglar zor gıdıyomus bu sefer...ben ce hedefledıgın kıloya yaklasınca sıkı bı tempoyla yaparsın. genede sen bılırsın cancazım

ayy bide dolunay diye diyeti salarsak ne olcak halimiz zaten ayda bir malum ben kararliyim hafta sonuna kadar hic kacamak yapmiycam hafta sonu bir ogun kendimi odullendircem

kıız bıdahakı hafta ama hızlı kılo verme evresıymış sımdıden bogazımızı sıkalım varya sırf zayıflama askı yuzunden kendıme çöp bıle almıyorum kıyafet konusunda bu kış sunu bunu alcam dıodum vazcaydım hıc bısı almıcam ve dolabımıda yenılıcem gıymedıgım antın kuntın seyler var kıyıpta atmıyorumda en ıyısı bızım kızlara dagtmak hem daha sımdıden eteklerım bollaştı babetle gıyılmez halde cogu uzun eteklerım.. e ıyıce zayıflarsam da pens attırırım... şuraya bak nelerın hayalını kuruyom hesabını yapıyorm

Bu ebru sallı nasil 47 kilo yaaa ama anlamadim yani boy 174 kilo 47

kızlarrrr napıyosunuuuuzzzz boslamayın topiğiiiii ( diyene bakın haftasonu ortada yoktu)
ben yemegımı sımdı yedım karnıbahar ve yogurt bı dılımde ekmek

nasıl yanı 47 dakıkalık bır vıdeodakı tum hareketlerımı yapıcam canım

Evvet sekerim..Baslangicta biraz sıkıcı gelyo ama terletiyo yani..Ben icinde kalca gobek karin kol hareketleri de olsun isterdim o yuzden ilave olarak birkac yer hareketi eklemeyi dusunuyorum..

Evvet sekerim..Baslangicta biraz sıkıcı gelyo ama terletiyo yani..Ben icinde kalca gobek karin kol hareketleri de olsun isterdim o yuzden ilave olarak birkac yer hareketi eklemeyi dusunuyorum..

ozaman spor yapmadıgım zaman evde onuda yaparım hareketler ıyıye benzıyor

Ben de aksami menemenle gecistirmeyi dusunuyorum..Vücudumda bi kırgınlik var grip olcam sanırım bogazim sizliyo insallah hasta olmam ya tam böyle gaza gelmisken serip yatmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…