Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Ya ben ne diyorum biliyo musunuz??Bu hafta hazirlik olsun bence cunku adaptasyon tam olamadi herkes bi sekilde kacamak yapti..Pazartesi herkes diyete baslasin kilosunu da yazarak..Ama artik kacamak yok ve spor da var tamam mi??

Evet ya bencede pazartesi basliyalim

Ben bugün yinede yarına bi hazirlik yapıp sirkeli suyumu içiyorum yarin tam listeye uycam

Tamam canlarim o zaman..Herkes hedefini belirlesin yarin basliyor maraton..Ölmek var dönmek yok ona göre..

Son düzenleme:
Galiba :KK17: ben yarin tekrar baslicam diye bugun balik corba pilav menemen yogurt allah ne verdiyse yedim valla :KK43: ama bu gobek niye boyle sis yaa of off :KK43:

Ben dogumdan sonra (1,5-2 ay sonra) her namazin ardindan 50 mekik cekiyodum sezeryan dogum yapmama ragmen göbegim kalmadi canım tavsiye ederim

Ben dogumdan sonra (1,5-2 ay sonra) her namazin ardindan 50 mekik cekiyodum sezeryan dogum yapmama ragmen göbegim kalmadi canım tavsiye ederim

Ay kiz allah beni napmasin emii ne kadar cahil kalmisim :KK43: bende mekiki hep sinavla karistirdim 1-2 yapip bitiyorduk resmen biraktim sonunda simdi nete vurdum benim arada sirada yaptigim haraketmis :KK43: aboo hemen baslicam ckmeye :KK1: :KK17:

ben suan 64 kıloyo dustum yarın sabah gene tartılcam bugun ıkı saat yurudum resmen... bende 64ten 53 e ıstıyorum... ama ılk basta 60 sonra 57 sonra 55 en sona 53 yavas yavas hedef koydugumda en azından birinci hedefimi yapmıs oldum dıyorum moralim cok ıyı valla bı haftada kacamaklara ragmen 1.5 kılo verdım ama kızlar bu işin tek mucızesı o yaptıgım ellı dakıkalık spor.. ınanın evden cıkamıyosanız bıle acın netten vıdeo hareket yapın yoksa bu kacamakla bu kıloyu vermem ımkansızdı.

ben suan 64 kıloyo dustum yarın sabah gene tartılcam bugun ıkı saat yurudum resmen... bende 64ten 53 e ıstıyorum... ama ılk basta 60 sonra 57 sonra 55 en sona 53 yavas yavas hedef koydugumda en azından birinci hedefimi yapmıs oldum dıyorum moralim cok ıyı valla bı haftada kacamaklara ragmen 1.5 kılo verdım ama kızlar bu işin tek mucızesı o yaptıgım ellı dakıkalık spor.. ınanın evden cıkamıyosanız bıle acın netten vıdeo hareket yapın yoksa bu kacamakla bu kıloyu vermem ımkansızdı.

Haklisin spor olmassa olmazlardan bende bu hafta kendime kosu bandi alicam ins ve evde yuruyus yapicam kosucam artik disarisi buz gibi :KK1:

Ben de yarin baslycam diye asure yedim bugün:)Ama yarin insallah leslie mekik yuruyus kosu Allah ne verdiyse yani 1 haftada bakalim ne yapcaz..Hadi kapisalim diyip ortami kizistirmak suretiyle hirsa tavan yaptirmaya calisiyom:)

valla evde olsam hakıkaten muthıs kılo verırımde ınanın iş yerımde olmuyo ıster ıstemez psıkolojık olarak aclık sendromuna gırıyorum.. buarada bız abımle kendı işimizi yapıyoruz yanı patron abım :KK53::KK53: cok rahatım herseyı yapma luksum var ama ıste dısardan yemek sonra tembellık nekadarda mekan benım olsa olmuyo ne yıyecegımı sasırıyorm :2: sankı ac kalcam korkusu var tovbe haşa sureklı aklım yemekte zor tutuym kendımı.. evden yemek goturmeyede usenıyorm.. bakalım ıns bu haftada bı kılo versem en azından valla opup basıma koycam

Sirkeli suyumu ictim ıyyy:KK43: simdi kahvemi iciyorum şekersiz agzimin tadi yerine gelsin diye birazdan kahvaltimi yapip yemegimi hazirliycam oglen ve aksam için

Ben de yarin baslycam diye asure yedim bugün:)Ama yarin insallah leslie mekik yuruyus kosu Allah ne verdiyse yani 1 haftada bakalim ne yapcaz..Hadi kapisalim diyip ortami kizistirmak suretiyle hirsa tavan yaptirmaya calisiyom:)

leslie kac mille basliyosun 1 mi 3 mü

Gunaydin kizlar :)) sirkeli su icemiyorum yaa :KK43: simdi kahvaltimi yapiyorum iki dilim kepekli tost ekmegi bir bardak cay salatalik ve menemen azcikta peynir :) baslangic kilom 60,5 bakalim haftaya ne olur :)

X