Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Bende simdi yemegimi yedim ve hic kacamak yapmadin gunu kapatiyorum 2 dilim ekmekle sebze yemegi yedim köfte yi yarin yapcam artik

Ben de aksami menemenle gecistirmeyi dusunuyorum..Vücudumda bi kırgınlik var grip olcam sanırım bogazim sizliyo insallah hasta olmam ya tam böyle gaza gelmisken serip yatmak istemiyorum

ayyyy gecmiş olsun ya :KK43: bol bol ıhlamur iç bogazın yumusar sen ıyı olda dıyetı herzaman yaparsın saglıgından onemlı degıl

Iyi hareketler vucudun temposunu yukseltyo cok da zorlamyo..Sen ne sporu yapyosun canım??

valla 4 bacak aletıne 3de bel gobış aletıne bınıyorm genelde arkadasımda hergun benımle zaten klasıklestı artık aletler işe yaramadıgını dusunduklerıme bınmıyorum... evdede bisikletım var ondan ayrı yuruyusde ustune bazen eklıyoruz... şimdi yuzmeyede baslıcam ama usenıyorum bıara baslamıstım yazın ıst dısına gıttım saldım işte.. bakalım..

Evet bendee sabah iki dilim toat ekmegi menemen bol acili, 1 bardak cay aksama dogru 1 mandalina 3 ceviz ve simdide koca bir tabak salata 1 dilim ekmek.. Yaklasik 1 saatde evde haraket yaptim :)) bu kadar :KK1:

Evet bendee sabah iki dilim toat ekmegi menemen bol acili, 1 bardak cay aksama dogru 1 mandalina 3 ceviz ve simdide koca bir tabak salata 1 dilim ekmek.. Yaklasik 1 saatde evde haraket yaptim :)) bu kadar :KK1:

oooovv baya iyi kısmışsın kendını bugun maşallah... canım sanırım evlısın ve bebısın var kac kılo oldun hamıleyken ve kac kıloda hamıle kaldın cunku suan benden bıle zayıfsın bekarımda :KK17:

oooovv baya iyi kısmışsın kendını bugun maşallah... canım sanırım evlısın ve bebısın var kac kılo oldun hamıleyken ve kac kıloda hamıle kaldın cunku suan benden bıle zayıfsın bekarımda :KK17:
Evet var bir yaramazim :)

52 yle kaldim 68 le dogurdum dogumda 6 kg su gitti sonra patates diyeti yaptim 4 gun iki de ordan gittii :KK1: simdi 61-60 arasi git gel yapiyorum :KK17: aslinda dahada verirdim kilo ama dogumdan sonra gunde 2 palet nerdeyse milka yogurtlu cikolata yedim boyle oturdu iste :KK43:

Yarin disari cikcam bu ara bi yogunlugum olcak sekerler valit buldkca yazmya caliscam opuldunuz diyetten kopmak yok

Günaydın şimdi tartildimda 1 gunde 900 gr gitmis bile heralde cok kilo fazlaligim oldugundan ayy boyle giderse cok iyi

Simdi nesfit yedim light sutle canim kahvalti yapmak istemedi siz neler yediniz kahvaltida

Günaydin tontonlarim :KK17: bende bu sabah sukur 59.7 yo gordum sanki :KK47: yarim saat sonra kahvtimi yapicam yine menemen bol acili ( biberler acii fecii :KK1: iki dilim tost ekmegi kepekli belki 1 de yumurta bakalim :)) aksama kadr bol su ve iki bardak yesil cay acikirsam arada bir meYve ve ceviz aksama allah kerimdir :KK1:

5 gündür ilk listedeki diyeti uyguluyorum ve 1.500 gr verdim zorlanmadan aç kalmadan..konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum..:KK9:

Evet var bir yaramazim :)

52 yle kaldim 68 le dogurdum dogumda 6 kg su gitti sonra patates diyeti yaptim 4 gun iki de ordan gittii :KK1: simdi 61-60 arasi git gel yapiyorum :KK17: aslinda dahada verirdim kilo ama dogumdan sonra gunde 2 palet nerdeyse milka yogurtlu cikolata yedim boyle oturdu iste :KK43:

valla hiiiiçç moralını bozma maşşallh hamıle kalırkende kılon guzelmıs dogumunda da anacım ben napım 70 kıloya cıktım ve kaynımda bebiş olmadan :KK53::KK53: suan bıle cokk ıyısın ınş bende evlenınce senın kılo aralıgında dogum yaparım :KK8:

Günaydın şimdi tartildimda 1 gunde 900 gr gitmis bile heralde cok kilo fazlaligim oldugundan ayy boyle giderse cok iyi

canım kılo veren ınsan hanı ılk baslarda böyle ıkı kılo uc kılo verıyomus ya hemencecık.. vucuttakı odemi atıyomuş daha sonra vucud korumaya alıyomuş besınlerı ve kılo verme yavaslıyomuş... bak mesela ben bır ay hergun bı saat yurudum ve uc kılo verdım moralım cok bozulmustu ama o bır aydan sonra gercekten bogazımı tuttugmda rahat kılo verebıldım... hatta bazen tartılıyoruz kılo verememısım dıyoruz ya dıyet yaptıgımız halde, vucud tekrar odemı gerı alabılıyomuş.. yanı bu gıbı durumlarda moralımızı bozmammak lazım hakıkaten saglıklı kılo vermek sabır işi... inş o gıden 900 gram dokuz kılo olur :))

X