Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Sirkeli suyumu ictim birazdanda kahvaltimi yapicam bugun kacamaksiz yaparim insallah

Malesef sirkeli su icemiyorum ya onun yerine bir tatli kasigi sirkeyi lap diye yutsam olmazmi bugunki kahvaltim dada canim gene domates biber buglama cekti birde yumurta iki dilim ekmek aksama kadar tok tutuyor zaten bunlar beni :)) ohh miss hmmm

Bir dikiste ictim ama sonrasinda midem bulandi benimde insallah ise yariyodur

Canlarim ne olursan ol gel mantigiyla yoluma girdim yine..Devam etcem yani o kilolar gitcek arkadas arasira ipin ucu kacabilir ama nefis köreltmek diye bisey var fi mi??Abartmamak kosuluyla tabi arada bi azcik yenebilir simdi kaldigim yerden daha buyuk bi hirsla devam ediyorum pofidikpamuk seni de bekliyoruuuum

Leslie ne acaba sekerim sormasi ayip cahilligme veriver?

Canim you tube yaz leslie 1 mil diye en hafifi bu 2 mil 4 mil de var hem eğlenceli hemde guzel kalori yaktiriyo en başta baslarken bu neymiş ya diyosun ama sonunda kan ter icinde kaliyosun yormuyo ama terletiyo

bende vermek istedikçe daha çok alıyorum anlamadım gitti artık akışına bıraktım artı

Ya ben ne diyorum biliyo musunuz??Bu hafta hazirlik olsun bence cunku adaptasyon tam olamadi herkes bi sekilde kacamak yapti..Pazartesi herkes diyete baslasin kilosunu da yazarak..Ama artik kacamak yok ve spor da var tamam mi??

Ya ben ne diyorum biliyo musunuz??Bu hafta hazirlik olsun bence cunku adaptasyon tam olamadi herkes bi sekilde kacamak yapti..Pazartesi herkes diyete baslasin kilosunu da yazarak..Ama artik kacamak yok ve spor da var tamam mi??

Valla ben varim ama galeye alan yok ben zaten spor yapsaydim coktan 1-2 kilo vermistim ama dogumdan sonra cook tembellestim gecen hafta yuruyus yapiyordum hasta oldum idrar yolu enfeksiyonu biraktim bir turlude gecmedi mubarek.. HalA kilo veremedim ama pazartesi sporla beraber baslamak iyi fikir .. Bu göbek cok sis nasi kurtulcam ondan ya

Doktorunun ismini verirmisin bende gitmek isterim 57 kiloyum beş kilo verebilsem çok iyi olucak çünkü

kızlaaaaaaaaar ben geldiiiimmm yahu yazamadım kusura bakmayın.... öncelıklee sunu soyleyeyım sabah tartıldım hemde tam uc ayrı tartıda ıkısı dıjıtal bırı ibreli.... ve taaam 1.50 kılo vermişiiimmmmm yanı aksam tartıldıgımla alakasız hem ac karnına hemde wcden snra tartıldım... ama bugun baya bı gezdım tozdum ceyızıme bısıler aldıııım kuzenımle cınemaya falan gıttık aksam dokuz gbı geldım sonrada bınadakı arkadasın dogum gunune gt hedıye ver pasta ye derken vakıt gectii.. bugun hamburgerınden tut pastasına ve patatesıne meyvasuyusuna mısırına sufflesıne kolasına varana kadar tıkındımm... sımdı gene tartıldım 64um tam yarında pek yazamayabılırım haftasonu ıs yok paso gezıyorm bidada tovbe aksam tok karnına helekı tartılmam...

canlar bu arada adım yagmurr siteye girişte pofıdıkpamugu yazmaya ben bıle üşeniyorum zahmet cekmeyın ıstedım esra aylin ve dıger arkadaslar ben yatar cok opuldunuz durmak yok zayıflamaya devammmm özelllıkle esra sen hırsını sakın yıtırme cunku sıteye senın sayende uye oldum taaaa en başından kışkırttın benii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…