Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

ayrıcaaaa tunaydınnn hanımcıklarrr bende sabah ıkı cay bı kepek ekmegı ıle mınık ıkı sucuk yedım yanı adam gbı kahvaltı yapmadım sayılır zaten hıc ıstahım olmuyo sabahları.. dun karnıbahar getırmıstım bugunde tavuk domates yemegı getırdım suan yesıl cay ıcıyorum... ya ayrıca ben bı turlu su sırkeyı alıpta ıcmeye baslayamadım napsam ya ıkı sene once kullanmıstım işe yaramıstı ama sımdı sankı işe yaramıcakmı gıbı hıssedıyo ve bosluyorum ıkıncı bı sıkıntımda hıc su ıcme alıskanlıgım yok

açlıktan içimdeki şairi keşfetmeye başladım etlerımın yaglarımın altında bence ortaya cıkamamış bı karakter var..

Evet bazen vucut odem yapiyo bakalim Boyle devam eder insallah

Bende valla gunde bir litre anca oluyodur ne yaptiysamda icemiyorum sevmiyorum suyu

şey duydum meyveli çay için diyolar su içememe probleminiz varsa

Kiz bogazini siki tut ha :)) ben bir tava menemen sabah sadece domates biberden olan cinsinden yedim demin 1 mandalina 2 kucuk kreker 1 litre su yesil cay icmedim henuz gidip yapim bali bu arda bu sirkeli suyu bende icemiyirum ya igrenccc

Bugunude kapattim sabah nesfit oglen 2tane sigara boregi firinlanmis 3 adet sarma arada elma mandalina ve aksam sebze yemegi yogurt ve bir dilim ekmek
Borekleri yemeseydim iyiydi ama oglen baska bisey bulamadım

Bugunude kapattim sabah nesfit oglen 2tane sigara boregi firinlanmis 3 adet sarma arada elma mandalina ve aksam sebze yemegi yogurt ve bir dilim ekmek
Borekleri yemeseydim iyiydi ama oglen baska bisey bulamadım

Bende sabah menemen 3 tost ekmegi , cay ( bugun biraz fazla kacti ekmek ) saat 2 ye dogru iki ufak keks, 1 mandalina ve simdide koca bir tabak dalata iki ye yakin kizarmis tavuk gögsü :) ha 1 de yesil cay azsonrada icicem gene :)

Kiz bogazini siki tut ha :)) ben bir tava menemen sabah sadece domates biberden olan cinsinden yedim demin 1 mandalina 2 kucuk kreker 1 litre su yesil cay icmedim henuz gidip yapim bali bu arda bu sirkeli suyu bende icemiyirum ya igrenccc

tutmaya calısıyorum ben aksam salata corba bıtanede hurma yedım ve bi saat spor yaptım... ya ben sırkeyı ıgrenclıgınden degıl usendıgımden ıcmıyorm işe yaramıcakmış gıbıme gelıyo nedense

Sirkeli suyumu ictim simdide şekersiz turk kahvemi iciyorum bugun tartildim kilo verememisim ama devam hergun bir kilo vercek halim yok ya size bi sorum olcak cuma günü günümüz var orda mutlaka birseyler yicem bana ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz simdi kendini tut demeyin tutamam valla:))

canım bak hergun tartıya cıkma aksam helekıı hıc cıkma veremedıgını görur moralını bozarsın salarsın dıyetını...gün konusuna gelınce valla ben sahsen bu taktıgı yapıyorum... atıyorum buyuk bı borek var yarısını alıyorum tatlının yarıısnı kısırdan normalde bes kasık alıyosam uc kasık falan.... yanı herseyın tadına bak ama azar azar tabagına al ve doyumlukta yemeyı kafandan at sadece tadına bakcam dusuncesıyle davran...

kızlarrr ben diyorumkı kafamıza gore tartılmak yerıne kendımızı tutalım pazartesi gunlerı sadece tartılalım... bırıncı ıkıncı ucuncu vs vs kım olmuş yazalım daha keyıflı olur.. ayrıca ben dun hıc kacırmamıstım cok ıyıydım sonra bıtane hurma yedım daha sonra ıkı kare dilim muzlu tavuk gogusu tatlısı yedım sonra ıkı tane kucuk muz yedım hemde spordan snra dırek yag olmustur tabı

Neyse ki gün haftaya ertelendi ben zaten börek falan degilde sütlü tatli olursa dayanamam artik ogunde dedigin gibi yapcam aksamda yemek yemem en iyisi oyle olur ya ben tartiya cikmadan duramiyorum her sabah zaten 900 gr verdim ya o bu haftalik yeter bana:) bide dun kacamak yapmistim ya ondan merak edip çıktım

Iste en iyisi evde tatli bulundurmiycaksin ben onceden hergun mutlaka bi tatli kek falan yapardım simdi yapmiyorum valla sadece kizima bazen cikolata aliyorum yoksa dayanamam yerim bende evet bende pazartesiye kadar tartilmiycam bide cok az kisiyiz ya sitede herkes dukanmi yapiyo ne:)) ordayken sayfalari takip edemiyodum

bence gene verirsin azda olsa verırsın zaten ılla bı kılo vercez ıkı kılo vercez dıye bişi yok :) ne verırsek kardır

allaha sükür tatli sorunum yok, buz dolabi sadece kahvatilikla dolu.. Kocisim sabah aksam kahvtilik yiyor :)) cok seviyor.. yemek yapma derdim yok ben desen tek basima ne yapcam zaten cok seciciyim :)) tavuk yerim genelde bugun dozu biraz kacirdim galiba sabah ekmek biraz fazla kacti 1 lokma nutella, 2 lokma pekmez, iki yumurta beyazi, 2 bardak cay sekerli simdide karnim agriyo sanki.. İgg şu sirkeli suyu denedim ama icemedim yahuu cok igrenc ayni sarap gibi tadi var spor desen yapamiyorum hava buz gibi disarda evdede oldugum yerden yurumek yapamiyorum ya

Bende spor yapamıyorum burda spor salonu yok evdede canim istemiyo evet sirkeli su içiyorum bi dikiste bakalım faydasi olcakmi bugun sabah nesfit yedim yine oglende brokoli ve bir dilim ekmek aksam bende tavuk yapmayi düşünüyorum aradada bir elma ve bir paket eti form yedim

esra aylın anathema ve ebn sanırım sureklı yazısan biziz olsun kızlar yetıoz bırbırımıze vallaa ben dıyorum bu sayfaları okuyan bizim gibi şişman hatunları beklıyoruz gelın beraber verelım dıye ama herkez zayıf sanırım

amaaaaaaaaaaaan can boğazdan gelir ye gitsin tabikide demicem aradakı kacamaklar canımızı sıkmasın cancazım bak bende yedımde yedim ama cezalandırıyorum kendımı gor bak gene guzel kılo vercez bu pazartesi.... iinşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…