Bir düğün meselesi

Tamam işte. Aynı yerden geldiği için yol parası vermemek için bin dereden su getirip mecburi olmayan harcamalar uyduruyorsunuz. Duymak hoşunuza gitmeyebilir ama gerçek bu. Çoookk yakın arkadaşız duyarı kasmasanız göze batmazdı ama oynuyorsunuz şu anonim platformda bile. Sizin gibilere de gıcık olurum açıkçası
Hala anlamamışsın :KK70: uğraşamayacağım seninle. Bende okuduğunu anlamayanlara gıcık olurum açıkçası :KK70: :KK70:

Kızlar selam, benim çoook yakın bir arkadaşım var. Bu hafta düğünü olacak fakat yaşadığımız yere epey uzak.

Bir de bu ara yeni ev, taşınma, evi yeniden düzme işlerimiz vs var. Bunlar içinde bayağı bir masraf yaptık. Düğüne gitmek içinde takısı ile birlikte en az bi 15 bin lira masraf yapacağım demek. Şu zamanda bu kadar masraf yapmak içime sinmiyor fakat yakın arkadaşımın bu gününde yanında olmamakta içime sinmiyor. Gidemeyeceğimi, gittiğimde bu durumun beni epey sıkıntıya sokacağını kendisine nasıl anlatabilirim. Ya da sizce bu yaptığım ayıp mı karşılanır? Akıl verir misiniz :KK43:
Takısını bir şekilde ulaştır bence bekleme, sonra görüşürsün bir şekilde. Ben gidemeyeceğim yere ibanla çeyrekse 4300 diyelim ki çeyrek, 4500 yolluyorum valla napim 🤷🏻‍♀️

Takısını bir şekilde ulaştır bence bekleme, sonra görüşürsün bir şekilde. Ben gidemeyeceğim yere ibanla çeyrekse 4300 diyelim ki çeyrek, 4500 yolluyorum valla napim 🤷🏻‍♀️
Konuştuk zaten, gayet hoşgörülü karşıladı sağ olsun. Bizim arkadaşlığımız bu tarz durumlar ile bozulacak bir arkadaşlık değil neyse ki :) Kötü gün olsa bir dk düşünmem basar giderim. İyi günde herkes var.

Teşekkür ederim herkese yorumları için.

Sevgiyle..

Kızlar selam, benim çoook yakın bir arkadaşım var. Bu hafta düğünü olacak fakat yaşadığımız yere epey uzak.

Bir de bu ara yeni ev, taşınma, evi yeniden düzme işlerimiz vs var. Bunlar içinde bayağı bir masraf yaptık. Düğüne gitmek içinde takısı ile birlikte en az bi 15 bin lira masraf yapacağım demek. Şu zamanda bu kadar masraf yapmak içime sinmiyor fakat yakın arkadaşımın bu gününde yanında olmamakta içime sinmiyor. Gidemeyeceğimi, gittiğimde bu durumun beni epey sıkıntıya sokacağını kendisine nasıl anlatabilirim. Ya da sizce bu yaptığım ayıp mı karşılanır? Akıl verir misiniz :KK43:
O sana geldimi

Evimin bir eksiğini tamamlarım diye düşünüyorum. 0 dan düzen kuruyoruz düşünün ki prizine varıncaya özel seçiyoruz şuan. Ay şuna uyumlu olsun böyle olsun falan diye. Yeni evlendik bizde, evimizi düzenimizi anca kurma fırsatı bulduk.
Gitmemek için birsürü bahaneniz var
Otelde kalma bizde kal bile demiş, demekki gelmenizi gerçekten istiyor
Siz evin prizini bile öne sürüyorsunuz
Yerinizde olsam gelemeyeceğim ama hediyeni yollayacağım demem, çünkü sizden gelen hediyeye kalmamıştır.
Gerçekten değer verdiğiniz biri olsa ve söylediğiniz kadar sıkışık olsanız en azından otelde kalmaz evinde kalmayı kabul edersiniz. Alttaarfı 2-3 gün herşekllde idare edilir gerçek dost için, değil demekki

X