Bir duayı fazla okumak

1900 kere bu ayeti kac saatte okudunuz?

Kurban olduğum dualarimizi kabul etsin
Bende okumaya başladım kalbimi bir heyecan doldu güm güm hayırlısı olsun.
İnşAllah:)

çok etkili duaları çokça okuyunca kabuslar gördüklerini anlatan arkadaşlar olmuş forumda
demekki gerçeklik payı var (bkz kenzül arş duası topiği)

dua sebebiyle hic kabus gormedim ama bazi esmalari cekerken agirliktan yerlere kapandigimi nefesimin tukendigini bilirim..her dua her esma herkese uymuyor bence

Çok güzel bi duaymış.anlamı çok güzel.ama sayı çok uzun ben yapamıyorum .Benimde yüce Rabbimden bir isteğim olduğu zaman dualar çok yoğunlaşıyorum ama en fazla bir hafta yoğun dua ediyorum sonra o duygu kayboluyor günlük rutine dönüyorum.size de öyle oluyor mı?herşeyi bir anda yapıyorum bütün duaları falan sonra yoruluyor beden sanki bekleme evresine geçiyorum.

Aynen canım bir kaç gün gördüğüm bildiğim her duayı okumak istiyorum sonra o duygu kayboluyor şeytanın oyunları dua'dan uzaklaştırıyor bizi o dönemde de duaya sarılmak lazım bence

İşte namaz kılarsak zaten 5 vakit duali oluyoruz
Namaz çok önemli
Namaz kilarken bile dua ediyorum namazi birakmayim diye

Kızlar ne alemdesiniz okuyan oldu mu ?
Canım ben zaten son bir yıldır okuyorum bu duayı.
Önce isteğim olana kadar okuyordum....
Şimdi şükür için okuyorum duâm kabul oldu diye...

Bu arada istediğim şey oldu ve tekrar bitti ama ben yine de çok mutluyum kabul etti Rabbim diye.

Ben gün içinde aklıma geldikçe vee gece yatmadan önce mutlaka 7 tane okuyorum.
Hatta okumadan hiç uyumam bir kere uyumusum gece yarısı kalbimde bir siziyla uyandım.
Hemen okudumm.

Bu arada benim okuduğum duâ da
Fe in tevellev fe kul Bu kisim yok.

Ben direk aşağıdaki şekilde okuyorum
hasbiyallâh (hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

Canım bende önce öyle okuyordum yani hasbiyallahü ile başlıyordum ama ayeti bölmeüş oluyorum diye artık böyle okuyorum

Canım bende önce öyle okuyordum yani hasbiyallahü ile başlıyordum ama ayeti bölmeüş oluyorum diye artık böyle okuyorum

Rabbim kabul etsin İnşallah...
Dediğim gibi okudum duâm kabul oldu....
Şimdi şükür için okuyorum....
Dilimden düşmüyor...
Aklıma geldikçe okuyorum

Merhaba peki bu duayi belirli bir dayida gunde vs.mi okuyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…