Bebek İkinci El Bir dolandırılma ,yasal süreç ve uyarı ...

kız o bahsettiğin kişi benim.hiç akıllarında kalmamışım görüyo musun.sakal da yok ki foto çekip gönderim

Son düzenleme:
Bütün mesajlaşmalarımız ( pc den ve sms ile ) hepsi duruyor , bu saatten sonra merak eden yoktur sanıyorum , merak eden olursa herkese gönderirim.

perihel arkadaşımın da söylediği gibi ; emirin_annesi ,yasemindemiröz -annedemiröz -yağmurdemiröz -seyma008 -nursella ....hepsi aynı kişi ,bunlar benim bildiklerim , artık bundan sonra açacaklarını da siz takip edersiniz :) perihel'i şahsen tanımıyorum , özür dileme/diletme mevzusunu okuyunca kendisiyle iletişime geçtim uyarmak adına , bir de tostip isimli arkadaş var ona da bebek arabası satmak üzereyken konuştuk , ürünü teslim alınca ödeme şartı olunca bi türlü göndermedi tabi :)

evet bak doğru.. iyi hatırladın.. o da bebek arabası alıyordu

ya benim anlamadığım bu olayları nasıl anlıyorsunuz.. sadece yazışmalarından mı.. yoksa başka yöntem var mı

evet bak doğru.. iyi hatırladın.. o da bebek arabası alıyordu

ya benim anlamadığım bu olayları nasıl anlıyorsunuz.. sadece yazışmalarından mı.. yoksa başka yöntem var mı

Ben dolandırıldıktan sonra araştırdım açıkçası , az bişey araştırınca da kabak gibi ortaya çıktı zaten , o arada ürün satmak üzere yazıştığı kişilere ulaşayım dedim en azından engel olayım diye ...

Bir de bilgiişlemci birkaç arkadaş olunca ıp adreslerine ulaşmak hiç zor olmuyor tabi :)))

kız o bahsettiğin kişi benim.hiç akıllarında kalmamışım görüyo musun.sakal da yok ki foto çekip gönderim

yok yok aslında sen aklımdaydın da tam emin olamadım.. bir de nickler değişik ya insan zor hatırlıyor..
zaten bu hamilelik benim hafızamı aldı götürdü.. dün ne yemek yediğimi bile zor hatırlar oldum :)

Bu arada ben de gerçek kimliğime döneyim madem herkese afişe olduk.... Ben iriss , İstanbul/Sarıyer'deyim ,10 aylık bi bebeğim var , temmuz doğumlu ama ağustos topiğinde takılıyorum ...
Konuyla ilgili merak edilen herşeyi cevaplayabilirim , ben amacıma ulaştım ; en azından bundan sonra alışveriş yapan arkadaşlar daha dikkatli olurlar umarım ( yasemin aydın-demiröz- ) yeni birkaç hesap açana kadar tabi :))

Bir de gerçek kimliğimle selam vereyim dedim arkadaşlar
İnşallah herzaman iyi niyetli insanlarla karşılaşırsınız

Kizlar bir gecede sayfa almis basini gitmiss hepinizz haklisinizz
Ama konuyu kapatalim yoksa şaşıya baglicam okumaktan basim dondu.:))
İlgili arkadaslar ben kendime dikkatli diyodum ama kk dedektif kontenjanina hak kazandiniz tebrikler.
Kazen ricam konuyu kapatalim fazla fazla bilgiye bogulduk.
Yetisemiyrummm kizlarr

kafam döndü benim de yaaa... we gerçekten eskişehir adını geçmesine çok üzüldüm allah akıl fikir wersin, art niyetli düşünceli insanlara ne diyeyim..
ben bir konu açmıştım satış yaptım birkaç kişiye hatta ücretsiz de gönderdim teşekkür alamadım diye bu emirin_annesi zıttını söyleyip ne övmüştü be kendini ne havalardaydı kendice be

moralim bozuldu keyfim kaçtı aslen böyle insanlar yüzünden.. yine insanlık adına endişelenir oldum.. iyi insan rolü oynamak ne kadar kolay yaa..

Evet hemşerin senin de

çok teşekkür ederim oğlum oldu elmalıturtamda parayı yatırmış dün gece forumu okumuş mail attı bugünde hesaba parayı yatırmış:) birazdan forumada yazacağım:))sevgiler saygılar bizden efendim

moralim bozuldu keyfim kaçtı aslen böyle insanlar yüzünden.. yine insanlık adına endişelenir oldum.. iyi insan rolü oynamak ne kadar kolay yaa..

İlk başta sahip çıkmıştın ama , konuyu açanı takip etmiştin , konduramamıştın değil mi ? 3 kuruşa kim tenezzül eder diyoruz , herkesin çoluğu çocuğu var diyoruz ama biz diyoruz , karşı taraf bunu gayet iyi fırsata çevirebiliyor ,malesef

Şimdi sizlerden ricam ;

nursella
nutella
aysecell

bu 3 kişi daha önce burada aynı şeyi yapmaya çalıştılar. Daha önce burada üyelerimizi kandırmaya çalıştıkları için siteden atılmışlar.

Aşağıdaki üyeler ile ortak yönleri var.

senaay80
yasemindemiroz
elmaliturtam11
annedemiroz
emirin_annesi
buray25

bu kullanıcıların ise gene çok fazla ortak yönü var sizden ricam bu kişilerden alışveriş yapanların bana özel mesaj ile bu kişilere ait ellerinde ne bilgi varsa (isim soy isim ve telefon) şu kullanıcıdan ürün aldım adı soyadı telefonu budur diye.

Bunları da aldıktan sonra gerekli açıklamayı yapacağım ... elmalıturtam'dan ürün alan kişinin dün akşam havalesi yapılmış bilgisi de geldi. Bunu da teyid etmenizi istiyorum.

Özellikle elmalı turtaya ait mail adresi, telefon veya isim soy sim ...

öyleymiş walla.. herkes aynı şeyi düşünmüyor, dediğim gibi iyi insanı oynamak çok kolay..

ama seni de iyi bulduydum be

hemen gönderiyorum

yine kafam karıştı
onun havale yaptığı hesabı kimin üzerineymiş acaba merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…