Bebek İkinci El Bir dolandırılma ,yasal süreç ve uyarı ...

şu senay80 birine kıyafet göndermek için yazışmış göndermiş mi doğrumuymuş acaba???

kendi çalıyo kendi oynuyo , biri ısrarla istiyodu ama o bursada elden verdim falan demişti .kendince önce bedava eşya dağıtıp takdir toplayacak ,sonra da satışlara başlayacaktı bence.

çok teşekkür ederim oğlum oldu elmalıturtamda parayı yatırmış dün gece forumu okumuş mail attı bugünde hesaba parayı yatırmış:) birazdan forumada yazacağım:))sevgiler saygılar bizden efendim

bunu şimdi okudum.. doğum yaptın demek çok sevindim.. nasıl geçti.. benimki de yaklaşıyor.. biraz korkuyorum.. normal mi oldu sezeryan mı :) kusura bakma biraz konu dışında oldu ama napıyım bana da 1 ay kaldı

ricam çok basit bana elmaliturtama ait elinizde ne bilgi varsa vermeniz... Ona göre birine telefon edeceğim ..

Vay serhat neler olmuş burda ya Keşke bu enerjilerini başka sitede haracasalardı, Kazen bu işin peşini bırakmaz

ricam çok basit bana elmaliturtama ait elinizde ne bilgi varsa vermeniz... Ona göre birine telefon edeceğim ..

Başka birinin hesabından göndermiş de olabilir , bana en son kayınvalidemin yazlığındayım arkadaşım sana para gönderecek demişti , göndermedi tabii ki ,o ayır bir mevzu

çok teşekkür ederim oğlum oldu elmalıturtamda parayı yatırmış dün gece forumu okumuş mail attı bugünde hesaba parayı yatırmış:) birazdan forumada yazacağım:))sevgiler saygılar bizden efendim

Sizden bu kişiye ait elinizde ne kadar bilgi var ise rica ediyorum !

bir de bu emirin_annesi ne teşekür etmek için konu açanlar wardı gerçekten memnunmuymuşlar??

off yine kafam karıştı kimsenin günahını almıyoruzdur umarım

bir de bu emirin_annesi ne teşekür etmek için konu açanlar wardı gerçekten memnunmuymuşlar??

off yine kafam karıştı kimsenin günahını almıyoruzdur umarım

gerçekten mi
kendisidir o ,güven kazanıyo aklı sıra ,bana linkini bulur musun aklındaysa

şu senay80 birine kıyafet göndermek için yazışmış göndermiş mi doğrumuymuş acaba???

yok ya millet talip oluyo o da o sırada kendine gönderiyor,kendine çok teşekkür ediyor,kendine minnettar oluyor,kendine kıyafet satıyor,kendini övüyor.güyya satış yaptığı kişilerle arkada olmuş habire görüşüyorlarmış.yani kendi kendine de sohbet ediyor.

vay be amma da kumpas döndürmüşler

şişşşttt agustos cancanları ne yapıyonz burda sizdemi satışa başladınız

irisss ne oldu canım ya senmi dolandırılın ben anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…