Bebek İkinci El Bir dolandırılma ,yasal süreç ve uyarı ...

Sana da online bildiriyodum o gün mesaj yazdıkça ,siz de bi taraftan geyiğe almıştınız hatırladın mı

hatırlamaz mıyım ne yoğun bir gündü ya ama sen de eğlendin kabul et.bir yandan onla eğleniyoruz bir yandan özel mesajlaşıyoruz sen ben ve dogomel.kafam dönmüştü.bir ara yanlışlıkla sana özel mesaj atim derken az kalsın kızın mailine gidiyordu.foyamız meydana çıkacaktı

Eğlenmez miyim ya ,süperdi ,kaçıp gitmesin diye sizin muhabbete giremedim ama çatlıyodum

Çok geçmiş olsun,
Bu gibi durumlarda, kendi bankanıza şahsen ödediğiniz paranın karşılığında tarafınıza ürün ulaşmadığına dair form dolduruyorsunuz. Satıcı ürünü teslim aldığınızı kanıtlamak zorunda ,aksi taktirde ilgili siteye pos veren banka zararınızı karşılamakla yükümlü.
Biraz üstelerseniz parayı geri alabilirsiniz.Tabi eğer k.kartı ile aldıysanız.

İnternet üzerinden alış veriş yaparken hesabınız üzerinden kendinizin oluşturup limitini belirlediğiniz sanal kartı kullanmak ta daha güvenli olacaktır.

Merhaba
gelen bilgilerden konuyu özetlersem ;

Sabah Emirin annesi ile telefonla görüştüm. Elmalıturta'yı tanıyıp tanımadığını sordum. Tanımadığını ama ondan alışveriş yaptığını söyledi. Bende aynı bilgisayarı kullanıp birbirinizden site üzerinden mi alışveriş yapıyorsunuz sorusunu sorunca kaldı !

Sonra 2. konuyu gündeme geldi hiç tanımadığı ama aynı yerde çalıştığı elmalı turtanın dün akşam parayı geri iade ettiğini ifade etti. Bu kadını tanımayıp bunu nereden bildiğini sorduğumda ise işte ürün almıştık ya konuştuk kıvırmasını yaptı.

Az önce 2 farklı kişiden bu kişilerin iletişim bilgisini istediğimde emirin_annesi (utanıyorum oğlumun ismi de Emir, sanki eski eşimi karalıyor gibi gözükmeme) ile elmalı turtanın şu anda kapalı olan telefonları ortak.

Bu iki kişi (hatta 4) aynı yerden bağlanıyor ama emirin_annesi diğer 2 kişiyi tanırken aynı telefona sahip olduğu elmalıturtayı tanımıyor : )

sonuç yalan, entrika, dolandırıcılık (para iade edildi bu artık yok) ne derseniz adına ....

benim sonucum ise bu aynı yerden ikinci skandal ve utanç verici bir durum...

nokta

bu tür konularda mağduriyet yaşamamak adına Pro üye olmanızı öneririz ....

Açıklığa kavuşturulmasında az da olsa faydam olduğu için mutlu oldum
Dolandırıcılık var ; benim param iade edilmedi ama olsun , o da bebeğimin sadakası olsun ...

Ve satışın ana teması bebekler ve bunlar anne!

bir de bangır bangır parasını iade ettim diyor.yüzsüzlüğün bu kadarı.Kazen 3 nick daha var aslında şüphelendiğimiz.şüphemiz doğru çıkarsa sana bildiririm.

Son düzenleme:
hiç sasırmadım en basından beri şüphelerimde haklı imişim ikiside aynı kişi. insan dile getiremiyor ama ya yanılıyorsam düşündüğüm gibi deilse die kimsenin günahına girmek istemiyor. dilerim bi daha bu tür olaylar yasanmaz....

sizin bugün paranız geri iade edilmez ise zaten yasal süreçten bahsediyorsunuz devam edin ...

Açık konuşmak gerekirse ,ona ayıracak vaktim yok , burdaki adliye Çağlayan'a taşındı , oraya gitmem çok zor ,işler yoğun ,malum bebek de bütün vaktimi alıyor.Avukata vermiştim ama bu sabah topiği okuyunca dava açmamasını söyledim ,gerçek yüzü ortaya çıktı nasılsa ,sonradan siz de olaya el koydunuz tam oldu, bundan sonra daha dikkatli olur arkadaşlar diye düşünüyorum...Pro üyelik birçok gerçek bilgi gerektirdiği için çok mantıklı bence de ...

bir de bangır bangır parasını iade ettim diyor.yüzsüzlüğün bu kadarı.Kazen 3 nick daha var aslında şüphelendiğimiz.şüphemiz doğru çıkarsa sana bildiririm.

Nasıl da naif ve kibar değil mi? Bi de demiyo mu ; mübarek gün kimsenin parasına ihtiyacım yok ,benim de çocuğum var ,hak yemem

4 kişi dedi ya aynı kişi , bence senay008 ve annedemiröz ü kastediyo...

Bir de siz özür dilediniz değil mi ? :))))))))

Lütfen bana kullanıcı adını yollayın hemen bakalım ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…