Bir derdim var :)

Bunları yediyseniz boğaz köprüsü bile satılabilir size. Alık mısınız yahu? Gerçi siz de eşinizin ne mal olduğunu az çok biliyormuşsunuz ki
geçenlerde Google haritalar zaman çizelgesine girdim nereye gitmiş kaç saat durmuş ordan ne zaman ayrılmış her şey çıkıyor
Şunu bile yapmışsınız. Benim böyle bir şeyden haberim dahi yok, ilk defa buradan öğreniyorum.

Evet biliyorum yani hissiyatım hep kendisine güvenilmemesi bişeyler saklandığı yönündeydi

Bahanelerinin hepsi o kadar bayat ki. Aldatıldığınız kesin. Bu bilgiyle ne yaparsanız yapın.

100 tl Ödemiş tanıdık diye ahhahahaha
esc ye ödemiştir onu o da tanıdık ayağı indirim yaptıysa demek ki. Nolur yanlış anlamayın diyeceğim şeyi ama çocuğunuza çok üzülmeme rağmen şu an çocuğunuz olmaması çok daha iyi geldi gözüme. Böyle pislik bir adamdan çocuk yapmayın her şerde bir hayır vardır.

Yok iyi dediniz bende şükür edecek duruma geldim

Hiç kisme terledi diye otele duş almaya gitmez, üstüne de para vermez. Eşiniz resmen sizi salak yerine koyuyor. Siz nasıl inandınız buna?
Telefonum bozulsa çok önemliyse gider arkadaşımdan bir görüşme yaparım biter. Milletle mesajlaşmam o telefonla defalarca. Akşamına telefonu tamir ettiririm veya yedek telefon bulur onu kullanırım. Herkes böyle yapar. Pes yani, eşiniz sallamışta hep saçmalayacak sallamış yalanları.

İşte ne hikmetse arkadaşı da sürekli ondan gelip istemiş telefonu ay ne diyeceğimi bilemiyorum artık sinirlerim çok bozuldu

Dalga mı geçiyorsunuz?
Başka türlüsü çok manasız çünkü.
Gerçekse gidip test yaptırın, eşinizin "havuz ve duş almak icjn kullandığı otellerden" hastalık kapma ihtimaliniz çok yüksek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…