Bir derdim var :)

Dimii şüphe etmedim ama o mal kim merak ettim gıcık oldum beraber çekildiğimiz onca resim var ne diye eklersin ki anlamadım hey Allahım takıntılıyım biraz galiba
Merak etmiştir, tanıdık gelmiştir belki. Kötü düşünme hemen :) mesaj atmışsın, cevabı gelir elbet anlarsın.

Merak etmiştir, tanıdık gelmiştir belki. Kötü düşünme hemen :) mesaj atmışsın, cevabı gelir elbet anlarsın.
Bilmiyorum canım kadınlar bişey hisseder ya öyle oldum böyle gıcıklık hissi geldi bana sanki cinlerimi tepeme çıkaracak cevap verecek gibi geliyor bana

Havuza gittiğini söylese ben izin veririm zaten saklaması komik geldi bana erkek arkadaşlarıyla kamp yapmasına bile izin vermiştim

Eşinize “izin vermek” biraz komik değil mi? Ortada bir izin verme vermeme durumu varsa o ilişkide güvensizlik vardır. Güvenmediğiniz adamla neden aynı ortamda bulunuyorsunuz ki?

Başınız sağ olsun, adam sizin gönlünüzü yapması gereken yerde sizi umursamıyor farkında mısınız? Ne kadar yoğun çalışırsa çalışsın, saat kaçta gelirse gelsin her şekilde size manevi destek olabilirdi. Misal, gelirken sevdiğiniz bir tatlıyı almak, ufak bir çiçek alıp gelmek, gece size sarılıp sizi bol bol öpmek, biraz daha fazla üstünüze titremek… bunlar çok zaman alan çok pahalı şeyler değil ki. Gün içerisinde sizi fazladan iki kez bile arasa, nasıl hissediyorsun dese gene destek olmuş oluyor. Bunlara benzer şeyler yapmadı mı hiç?

Bir de şu otel mevzularına inanmayın lütfen. Yalan olduğu apaçık ortada. Sıcaktan bunalan adam hamama mı gider Allah aşkına? Çok kirlendiyse niye eve gelip duş almamış? Hoş kokular gelmiyor haberiniz olsun.

Arkadaşlarımla yüzleştirebilirim fln diyormuş ya, tamam diyin. Buluşun arkadaşıyla sonra da size tek bir şartla inanırım diyip adamın telini rica edin. Hani eşiniz havuza arkadaşlarıyla gittiğini iddia ediyormuş ya, bakın bakalım o kişi de aynı gün o otele gitmiş mi? Gitmediyse direkt yalanını yakalamış olursunuz zaten.

Altatıldığımı anladığım zaman boşanırım diyorsanız da mahkemede gerekli doneleri sunabilmek adına katılıma geçersiniz.

Bence otellerin güvenlik kameralarına bir şekilde ulaşın , benim içim rahat etmezdi.cunku vukuatler bir değil iki değil oteller, hamamlar, mesajlar bana hiç masum gelmedi ... ne o kadının peşini bırakırdım ne de otellerdeki görüntülerin

Bence bir süre üzerine gitmeyin ve sadece gizli gizli takip edin ses çıkarmayın ki eğer bir halt karıştırıyorsa ortaya daha kolay çıksın suan sizin onu takipte olduğunuzu bildiği için dikkatli olacaktır bir süre bir izleyin. Fakat bana da kesinlikle inandırıcı gelmedi telefon mevzuları çalan koskoca insanlarız yani ayrıca annesi olmuşsunuz o da sizin çocuğunuz gibi davranmaya devam ediyor.
Annesi gibi davranmayı bırakın uyarmayın kadın gibi davranın anne gibi değil. Böyle beklediğiniz değeri göremezsiniz ayrıca desteğe ihtiyacım vardı bunu da tek başıma anlattım falan demişsiniz madem tek başınıza atlatacaksınız herseyi neden evlendiniz. Eşinize sınır koyun annesi gibi değil karısı olun. Yoksa başka bir kadın aklını karıştırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…