Bir derdim var :)

burcugrlms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
23
16
25
Herkese merhabalar gününüz güzel geçsin ben bundan 4 ay önce bebeğimi kaybettim ölü Doğum yaptım ekstra kalbimde de bir takım problemler meydana geldiği için çok zorlu süreçlerden geçtim eşim çalıştığı ve işten geç çıktığı için manevi olarak bana destek olamadı olmasın ben bunu da kendi başıma atlatırım dedim evliliğimiz süresi boyunca eşimi hep farklı farklı konularda uyarmak düzeltmek zorunda kaldım arkadaşları konusunda çevresi konusunda işi konusunda sanki kendisi küçük bir çocukmuş da yanlışı doğruyu benim göstermem gerekiyormuş gibi..Ben kıskanç bir insanım aynı zamanda eşimde öyledir dediğim gibi sürekli kendisini düzeltmek bunu bunu yapma demek zorunda kaldım en basitinden arkadaşının telefonu bozuluyor çocuk eşimin telefonundan sevgilisine yazacak konuşacak yazıyor konuşuyor ihale yine bize patlıyor neden telefonunu veriyorsun diyorum çocuğun bana Naz’ı geçiyor benden istiyor diyor başka biri ulaşamıyor birine bir kıza yine eşimin yanına geliyor eşimin telefonunu istiyor mesaj atıyor yine kavga gürültü kıyamet bana inanmıyorsan götüreyim arkadaşımın yanına kendisi anlatsın diyor her şeyden önce biz evli insanlarız sen bizi niye bu duruma düşüresin arkadaşının gözünde bu yaşadığım şeylerden ötürü kendisine güvenim kalmadı geçenlerde Google haritalar zaman çizelgesine girdim nereye gitmiş kaç saat durmuş ordan ne zaman ayrılmış her şey çıkıyor benden gizli arkadaşlarıyla otelin içerisindeki havuza gitmiş içmeye gitmiş 5 kere de havuzu olmayan bir otele gitmiş havuz yok hamam var otelin içerisinde kendisi bir işletmede müdürlük yapıyordu kasada da duruyordu arada birde bana çok bunalıyorum artık kasada durmaktan çok sıcak diyordu gittiği sordum itiraf etti arkadaşlarla havuza gittik sen kızarsın diye söylemedim diyor diğer havuzu olmayan oteli soruyorum inkar etti oraya gitmedim dedi üstüne basa basa inanmadım üstüne gittim aradan iki gün geçti anca itiraf etti dükkanda tadilat vardı her yerim mahvolmuştu duş almam lazımdı otelin sahibinide tanıyordum duş almak amacıyla oradaki hamama gittim dedi bazen sıcaktan çok bunalıp gitmek sorundan kaldım dedi bir kere de erkek arkadaşıyla gitmiş gittiği yerde spa da var kadın çalışanlar var kese köpük yapan adam kendisine sormuş kese köpük yapsın bir tane kadın diye kendisi istememiş ne ben bir kadına dokundum ne bir kadın bana dokundu diyor şimdi size soruyorum hanımlar siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ne düşünürdünüz üstelik bebeğimi ilk kaybettiğim vakit manevi desteğe ihtiyacım olduğu vakit benden bişeyler saklanıyor

Eşinizin telefonundan başka kadınla konuşanın arkadaşı olduğu kısmı bana hiç inandırıcı gelmedi. Arkadaşıma gidelim anlatsın demesi de sonucu değiştirmedi. Erkekler birbirinin her türlü pisliğinin üstünü örtüyor. Arkadaşı “Ben yazdım evet” der direkt zaten. Çok emin olmayın derim.

Bu arada ara sıra otele erkek arkadaşlarıyla gitmesi sorun değil bence ama sizinki sağlam pabuç gelmedi bana. Beraber otele gittiği kişilerin erkek arkadaşları olduğunu nerden biliyosunuz? Onun beyanı dışında bir kanıtı var mı?

Son düzenleme:
Keskin sirke küpüne zarar demişler. İki taraf için de bu kadar kıskançlığın alemi yok. Havuza girdiğimi bile saklayacaksam evlenmemin alemi ne? Böyle hayat geçmez, çok yorucu ve komik de. Bebeğinizi kaybetmişsiniz başınız sağolsun, hassas bir dönemdesiniz ancak ilerisi için bu şekilde bi ilişki sizi çok yorar. Adam 60 yaşına gelince de kahveye giderken mi takip edeceksiniz? Eşiniz aldatıp aldatmıyor mu bilemem ama ilişki dinamikleriniz sağlıksız.

Hayır yok gittikten sonra benden izin istiyor bide erkek arkadaşlarla gidicez falan arkadaşı da istedi bir kez sen benden izin almadan gitmişsin zaten bidaha niye izin istiyorsun

Havuza gittiğini söylese ben izin veririm zaten saklaması komik geldi bana erkek arkadaşlarıyla kamp yapmasına bile izin vermiştim

Hayır yok gittikten sonra benden izin istiyor bide erkek arkadaşlarla gidicez falan arkadaşı da istedi bir kez sen benden izin almadan gitmişsin zaten bidaha niye izin istiyorsun
Telefonunda mesajlaştığı ve arkadaşımın sevgilisi diye yutturmaya çalıştığı kadının numarasını, adını soyadını alıp biraz stalklasaydınız keşke. Gerçekten arkadaşıyla sevgilisiyse stalklayarak öğrenebilirdiniz

Bir arkadaşım =kendisi

Kızı aradım konuştum bizzat bir yanlış anlaşılma olmuş ben sevgilime de söylemiştim başkalarının telefonundan yazma evli barklı insanlar yanlış anlaşılır ben sizin eşinize hep abi dedim diyor kızda önceden o iş yerinde çalışıyordu bu arada

bacım aldatılıyorsun çok net

Anladım. Umarım dediğiniz gibidir. Yine de duş almak için otele gitmesin duş herkesin evinde var.

Kıza da inanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…