Bir derdim var :)

Erkek arkadaşlarıyla gidiyorsa neden gizliyor? Duş alacak vakti varsa neden eve gelip de duş almıyor? Nedir bu otel merakı anlam veremedim

Hem yalancı hem çapsız.
Üstüne de beceriksiz.
Yol verin gitsin, otelde yıkanıp paklansın.
Evin kilidini de değiştirin giremesin.
Öyle düzenbaza böyle muamele.

Kocanıza inandınız mı? Biz inanmadık da..

Ne diycekti, kocanla konuşuyorum mu diycekti.

merhabalar öncelikle başınız sağolsun Allah yardımcınız olsun. Otele duş almaya gitmesi bana aşırı derecede saçma geldi.. En başta size diyebilirdi. Gün içinde konuşmuyor musunuz ? aşkım terledim de bi oteldeki hamama gidicem bilgin olsun diye mutlaka demesi lazım inanın biz ekipçe yemeğe çıksak bile aşkım bugün öğlen dışardayız vs derim bilsin diye. Oraya gitme amacının masum olduğuna zerre inanamıyorum maalesef üzgünüm. Bu adam hiç güven vermiyor bence ilişkinizi gözden geçirin..

2024 yılındayız böyle şeylere inanamazsın lütfen kendine gel. Aklını başına topla benim telefonum bozulsa ben başkasından istemem telefon sevgilimin evi adresi belli gider buluşurum bir yolunu bulurum hadi telefon etti okey acar konuşur kapatır ama yazışmak bana hiç masum gelmedi.

Sene olmuş 2024, sevgilisine ulaşamayan kaç kişi arkadaşının telefonundan mesaj atar? Yıllardır buna denk gelmedim. Hepte eşinizin başına geliyor. Çok sıcakmış bunalmışta hamama gitmiş, duşa girmiş. Yediği naneler burdan köye yol olur bence. Sıfır güven verdi eşiniz bana. Tam şırrak diye boşamalık.

Evet ya çok şaşırdım. Kız az önce konu açacaktım bana da yorum yap ben telefonda takılıyordum Facebook ortak bizim salağın teki eşimi eklemiş 1 ortak arkadaş var ekleyen kadın ben kalktım buna mesaj attım ç çıkaramadım tanışıyormuyuz diye kötü mü ettim ya

Yooo, neden kocama mesaj atıyorsun deseydin kötü etmiş olurdun. Şimdi attığın mesajda bir şey yok.

hangi devirde yaşıyoruz telefon bozulması ve kız arkadaşına mesaj atması nedir? Bariz yalan söylemiş. O kadar sık otele gitmesi de üzgünüm ama resmen aldatılıyorsunuz gibi geldi.

Yooo, neden kocama mesaj atıyorsun deseydin kötü etmiş olurdun. Şimdi attığın mesajda bir şey yok.
Dimii şüphe etmedim ama o mal kim merak ettim gıcık oldum beraber çekildiğimiz onca resim var ne diye eklersin ki anlamadım hey Allahım takıntılıyım biraz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…