Bir derdim var :)

Bence de aldatıldım ben telefonunda hiç bir kadınla mesajlaşmasını aramasını bişeyini görmeyince ayakta uyumuşum herhalde nerden bileyim
bunların hepsi aldatan erkek yalanları. eski eşimden tecrübeliyim hiçbir kelimesine inanma. ayrıca konuştuğun kadına da inanma.

Herkese merhabalar gününüz güzel geçsin ben bundan 4 ay önce bebeğimi kaybettim ölü Doğum yaptım ekstra kalbimde de bir takım problemler meydana geldiği için çok zorlu süreçlerden geçtim eşim çalıştığı ve işten geç çıktığı için manevi olarak bana destek olamadı olmasın ben bunu da kendi başıma atlatırım dedim evliliğimiz süresi boyunca eşimi hep farklı farklı konularda uyarmak düzeltmek zorunda kaldım arkadaşları konusunda çevresi konusunda işi konusunda sanki kendisi küçük bir çocukmuş da yanlışı doğruyu benim göstermem gerekiyormuş gibi..Ben kıskanç bir insanım aynı zamanda eşimde öyledir dediğim gibi sürekli kendisini düzeltmek bunu bunu yapma demek zorunda kaldım en basitinden arkadaşının telefonu bozuluyor çocuk eşimin telefonundan sevgilisine yazacak konuşacak yazıyor konuşuyor ihale yine bize patlıyor neden telefonunu veriyorsun diyorum çocuğun bana Naz’ı geçiyor benden istiyor diyor başka biri ulaşamıyor birine bir kıza yine eşimin yanına geliyor eşimin telefonunu istiyor mesaj atıyor yine kavga gürültü kıyamet bana inanmıyorsan götüreyim arkadaşımın yanına kendisi anlatsın diyor her şeyden önce biz evli insanlarız sen bizi niye bu duruma düşüresin arkadaşının gözünde bu yaşadığım şeylerden ötürü kendisine güvenim kalmadı geçenlerde Google haritalar zaman çizelgesine girdim nereye gitmiş kaç saat durmuş ordan ne zaman ayrılmış her şey çıkıyor benden gizli arkadaşlarıyla otelin içerisindeki havuza gitmiş içmeye gitmiş 5 kere de havuzu olmayan bir otele gitmiş havuz yok hamam var otelin içerisinde kendisi bir işletmede müdürlük yapıyordu kasada da duruyordu arada birde bana çok bunalıyorum artık kasada durmaktan çok sıcak diyordu gittiği sordum itiraf etti arkadaşlarla havuza gittik sen kızarsın diye söylemedim diyor diğer havuzu olmayan oteli soruyorum inkar etti oraya gitmedim dedi üstüne basa basa inanmadım üstüne gittim aradan iki gün geçti anca itiraf etti dükkanda tadilat vardı her yerim mahvolmuştu duş almam lazımdı otelin sahibinide tanıyordum duş almak amacıyla oradaki hamama gittim dedi bazen sıcaktan çok bunalıp gitmek sorundan kaldım dedi bir kere de erkek arkadaşıyla gitmiş gittiği yerde spa da var kadın çalışanlar var kese köpük yapan adam kendisine sormuş kese köpük yapsın bir tane kadın diye kendisi istememiş ne ben bir kadına dokundum ne bir kadın bana dokundu diyor şimdi size soruyorum hanımlar siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ne düşünürdünüz üstelik bebeğimi ilk kaybettiğim vakit manevi desteğe ihtiyacım olduğu vakit benden bişeyler saklanıyor
Bu adama güvenme ve sakın çocuk falan yapma derim , bebeğin için başın sağolsun lakin bu kocaya tekrar çocuk yapılmaz, sen gerçekten inandın mı söylediklerine 🙄

tam olarak su cümleyle okudum her yazdığınızı

gercekten bu kadar safsaniz evden disari cikmayin, allah korusun seker vereyim diye kacirir sizi organ mafy

tam olarak su cümleyle okudum her yazdığınızı

gercekten bu kadar safsaniz evden disari cikmayin, allah korusun seker vereyim diye kacirir sizi organ mafyasi

Dediği cümlelerin hiç birine inanmadım ki 😂

inanma zaten, biri bile dogru degil. o senle konusan kiza da inanma. biliyorsa evli oldugunu - sadece fb takildigi ya da arada para aldığı bir ilişkisi varsa konusmus olabilir kocanin söylediğine uygun olarak
Takıldığı kızı ciddi olduğuna inandırmak için müdavimi olduğu eskortu anam diye tanıştıran adamdan sonra hiçbir şeye güvenim yok. 😂

X