Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slmlar kızlar topiğinizi okudum baya hamişiniz var anlaşılan bende takılsam ucundan kıyısından bulaşır belki ne dersiniz kaydirigubbakcemile5

of ya offffffffffffff bız ne zaman anne olacagız yaaaaaaaaaa herkes hamıle nerdeyse kk de her gecen gun coagalıyorlar ama bız delırecem haaaaaaaaaaaaaaaaaa

kıslar ya farkındaysanız benim hep adetimden 1-2 hafta önce idrara sık çıkma olayım başlıyor birde akıntım sarıya dönük oluyor ya hep sölüyorum size her ay şimdi yine öle gerçi akıntım biraz kesildi gibi ama bilemiyorum inşşallah adet olmam gerçi daha bana 2 hafta var nerdeyse yani 10 günde denebilir hayırlsı rabbim inşallah ol demiştir ve oluyordur bebişim şu an tüp yollarındadır her kes benle dalga geçiyor eşim tüpçü ya bir sürü tüpünüz var tüp bebek yaptırın bende diyorum o devasal sanayi tüplerinde yaptırırsam o kadar büyük olurda ya doğuramam diyorum

--------------------------------------------------------------------------------HADİD SURESİ:ruhi bunalımdan kurtulmak için 75 defa okunurMUCADALE SURESİ:bu sure bi avuç topraga 3 defa okunarak düşman tarafına saçılırsa düşmanı hezımete uğrarHAŞR SURESİ:40 gun 40 defa okuyan her muradına nail olurMUHTEHINE SURESİ:bu sureyi okuyanlar haramdan korunur borçlu ise borcunu kolaylıkla öderSAF SURESİ:70 Defa okuyan aile huzursuzlugundan kurtulurCUMA SURESİ:helalınden evlenmek isteyen 18 defa okursa nasibi açılırMUNAFIKUN SURESİ:nifaktan kurtulmak ve şerre hedef olmak için 7 defa okunurTAĞABÜN SURESİ:Nefes darlıgına karşı suya 7 defa okunarak içilmelıdırTALAK SURESİ:3 defa okuyan refıkası ile guzel geçinirTAHRİM SURESİ:21 defa okuyanın düşmanı dost olurMULK SURESİ:44 defa okuyan her beladan kurtulu kabır azabı çekmezKALEM SURESİ:şerden kurtulmak her murada nail olmak için 71 defa okunur .ELHAKKA SURESİ:Ahıret mutluluguna ermek için 71 defa okunurMEARİC SURESİ:Zfere ermek için 180 defa okunurNUH SURESİ:1000 defa okuyan kımse düşmanını kahrederCİN SURESİ:Bu süreyi 7 defa okuyan kimse nazardan evhamdan şifaya kavuşurMUZEMMIL SURESİ:40 defa okuyan kişinin rızgı ummadıgı yerden gelirMÜDESSİR SURESİ:bu sureyi okuyan nefsi embaresinden kurtulurKIYAME SURESİ:cuma gunu okuyan kımse ahıret saadetıne nail olurINSAN SURESİ:70 defa okuyan kotu ahlaktan kurtulur Hak dostlarının zumresıne nail olurMURSELAT SURESİ:7 defa okuyan goz hastalıgına yakalanmazNEBE SURESİ:ikindiden sora okuyan dunya ve ahıret saadetıne nail olurNAZİAT SURESİ: bu suretyi her gece okuyan son nefesını kelıme şahedet ile kaparABESE SURESİ:yakına ermek için 7 defa okunurTEKVIR SURESI:müşküllerin hallı için 7 defa okunurİNFİTAR SURESİ:her murat için 21 defa okunurMUTAFİFFİN SURESİ:aglayan çocugu susturmak için 7 defa okunurİNŞIKAK SURESİ:dogumun kolay olması için 7 defa okunurBURUC SURESİ:Fitneci ve hasetcilerin şerrinden kurtulmak için 10 defa okunurTARIK SURESİ:cinlerin şerinden kurtulmak için 3 defa okunurA’LA SURESİ:3 defa okuyan seferden selametle dönerĞAŞİYE SURESİ:vucuttakı her turlu yelin izalesi için 3 defa okunurFECİR SURESİ:belanın uzaklaşması için 7 defa okunurBELED SURESİ:kıyamette hesabın kolay geçmesi için 7 defa okunurŞEMS SURESİ:her turlu beladan korunmak için 41 defa okunurLEYL SURESİ:180 defa okuyan fakırlıkten kurtulurDUHA SURESİ:OKUMAYA DEVAM EDENLER RUHİ BUNALIMDAN SIKINTIDA KURTULURİNŞİRAH SURESİkumaya devam edenler ruhi bunalım sıkıntıdan kurtulurTİN SURESİ:7 defa okuyan kimse kotu ahlaktan kurtulurALAK SURESİ:7 defa okuyan kımsenın sozu gecerlı olurKADİR SURESİ:her müşkülün hallı için 21 defa okunurZİLZAL SURESİ:40 bin defa okuyan düşmanını helak ederADİYAT SURESİ:3 defa ıkuyan nazardan korunurKARİA SURESİ:her işin intızamı için 100 defa okunurTEKASUR SURESİ:dunyavi uhrevi musibetlerden kurtulmak için gunde 3 defa okunurASR SURESİ:İÇ HASTALIKLARIN ŞİFASI İÇİN YAZILARAK SUYU İÇİLİR 70 defada okunurHÜMEZE SURESİ:insanların zemmındenden ve iftırasından kurtulmak için 21 defa okunurFİL SURESİ:AKŞAMLA YATSI 1000 DEFA OKUYAN KIMSE HER TURL MURADINA NAİL OLURKURAYŞ SURESİ:zengin guzel ahlak için ve musıbetlerden korunmak için 7 defa okunurMAUN SURESİ:41 Defa okuyan hz muhammedi ruyasında gororKEVSER SURESİ:100 defa okuyan muradına nail olur resulu ekremi ruyasında gorurKAFIRUN SURESİ:YATARKEN OKUYAN İMANINI ŞEYTANDAN KORURNASR SURESİ:her muradın halli için 1000 defa okunurTEBBET SURESİ:düşmanın helaki için 1000 defa okunurİHLAS SURESİ:100 DEFA OKUYAN KAMIL BİR İMANA 10 DEFA OKUYANIN KİMSENİN AMELİNE GUNAH YAZILMAZ 1000 DEFA OKUYANIN VUCUDU KABIRDE ÇURUMEZ ONBİNDEFA OKUYAN HER MURADINA NAİL OLURFELAK SURESİ:sihri tesirsiz hale getirmekve şeytan korunmak için 41 defa okunurNAS SURESİ:cin şerrinden ve evhamdan korunmak için 21defa okunur.BEYYINE SURESİ:bu sureyi vird edinerek devamlı okuyanlar kamil insanların makamına ererlerKEHF SURESİ:Bu mubarek sureyı okuyan her türlü fitne ve musibetten korunurMERYEM SURESİ:Bu sureyi 41 defa okuyan fakırlıkten kurtulurTAHA SURESİ:BU MUBAREK SUREYİ 21 DEFA OKUYANIN KISMETİ AÇILIRENBİYA SURESİ:her turlu tehlıkeye karşı okunurHAC SURESİ:mahşerin dehşetinden emin olmak için okunurMÜMİN SURESİ:bu süreyi okuyan kimseler imani itikadı yönden düzelir imanın keKotu Soz Yasak ..ine erelerNUR SURESİ:bu sureyi okuyan vesveseden kurtulur keKotu Soz Yasak ..i imane veyakine ererlerFURKAN SURESİ.Düşmanın perişan olması için okunurŞUARA SURESİ:Zarardan korunmak için okunurNEML SURESİ:bu süreyi okuyan kimse düşmanlarının şerrinden kurtulurKASAS SURESİ:Azap ve esarretten kurtulmak için okunurANKEBUT SURESİ:bunalan kimse okursa şifa bulurRUM SURESİ.Düşmana galip olmak için okunurLOKMAN SURESİ.Dahili hastalıklara karşı 7 defa okunurSECDE SURESİ:yazılarak bir şişeiçine konursa evin bir kenasrında saklanırsa her turlu afattan emin olunur mülk suresıyle okunursa kabır azabını def ederAHZAB SURESİ:nasip ve kısmetin açılması için 7 defa okunurSEBE SURESİ:bu sureyi okuyan kimse cin şerrinden emin olurFATIR SURESİ:bu mubarek sure celile yi okuyan kımse mahlukat tarafından sevilirYASİN SURESİ:bu mubarek sureyi 70 defa okuyan her muradına nail olurSAFFAT SURESİ:bu sureyi okuyanların rızgı çogalır darlık çekmezlerSAD SURESİ:Bu sureyi okuyan zarar verici hayvanların şerrinden emin olurZÜMER SURESİ:halk içinde aziz olmak için okunurMÜ MİN SURESİ:kötü insanın şerrınden emin olmak için 10 defa okunurFUSSILET SURESİ:bu sureyi okuyan kimse yolculuktaki her turlu tehlıkaden emin olurŞURA SURESİ:Bu sureyi okuyan hasmını mağlup ederZUHRUF SURESİ:Yedi defa okuyan muradına nail olurDUHAN SURESİ:3 Defa okuyan her dileyini elde ederCASİYE SURESİ:iftıradan kurtulmak için okunurAHKAF SURESİ:bu sureyi okuyan cin şerrinden emin olurMUHAMMED SURESİ:zarardan kurtulup saadete nail olmak için okunurFETİH SURESİ:Bu sureyi 7 defa okuyan kimse her müşkülünü halledip her muradına nail olurHUCURAT SURESİ:hastalıgın şifa bulması için 7 defa okunurKAF SURESİ:cuma geceleri okuyan ahiret saadetine nail olurZARİYAT SURESİ:Yetmiş defa okuyan kıtlık yuzu görmezTUR SURESİ:bu sureyi okuyan hakka yaklaşır dertlerden kurtulurNECM SURESİ:21 defa okuyan her muradına nail olurKAMER SURESİ:70 Defa okuyan zalımın şerrınden kurtulurRAHMAN SURESİ:hyır kapılarının açılması için 70 defa okunurVAKIA SURESİ:bu sureyi 41 defa okuyan fakırlık çekmez kazancı bereketlı olurFATİHA ŞERİFENİN BAZI SIRLARI:kim Fatiha süresini ”iyyake nesteıyn” ne kadar ve sürei ihlası sonuna kadar okuduktan sonra ”Allahümmecma beyni ve beyne haceti kema cama’te beyne esmaikeve sıfatike ya zel celali ve ikram duasını 3 kere okursa Allah ‘ın izniyle dileği yerine gelir ve bu kişinin duasıda makbuldür.!..KurandaKi SureLerin Fazileti..! İki rekatlık namazın her rekatında 7 şer Fatiha üçer ihlas okuyarak namaz kılan kimsenin dileyi bi iznillah hasıl olurKURANI KERİMİN [114] SURESİNDEKİ SIRLAR:BAKARA SURESİ:tehlıke anında ve duanın kabul olması için eliflammim ayeti okunurALİ İMRAN SURESİ:borçtan kurtulmak zengin olmak için 3 defa okunurNİSA SURESİ:Akrabalar arasındaki anlaşmazlığı kaldırmak için ortadan kaldırılırMAİDE SURESİ:her türlü zarardan korunmak için 7 defa okunurENAM SURESİ:istek ve dileğin olması için 7 defa okunurA’RAF SURESİ:dünya ve ahiret mutluluğu için okunurENFAL SURESİ:Bu mubarek süre zindandan iftira ve musibetten kurtulmak için 7 defa okunurTEVBE SURESİ:Her çeşit şerden kurtulmak için 7 defa okunur yazılırasılırsa oyere hırsız giremezYUNUS SURESİ:Bu mubarek süreyi tşıyan kimsenin düşmanı hezimete uğrarHUD SURESİ:Zalimden intıkan için 3 defa okunurYUSUF SURESİ:izzet ve saadete nail olup bahtın açıkması için okunurRA’D SURESİüşmanın kahrı için okunurİBRAHİM SURESİ:Ahlakın güzelleşmesi için 10 defa okunurHİCR SURESİ:TICARETİN KAZANÇLI OLMASI İÇİN 10 DEFA OKUNURNAHL SURESİ:Azgınlıgın ve fesadın kaklması için 10 defa okunurİSRA SURESİ:hilecilerin şerrinde korunmak için________

slmlar kızlar topiğinizi okudum baya hamişiniz var anlaşılan bende takılsam ucundan kıyısından bulaşır belki ne dersiniz kaydirigubbakcemile5

inşallah canım senin aşılama ne oldu aşılama topiğinde gördüm seni

Kızlar bugünde yumurtlama günüm galiba çok fazla bir ıslaklık hissediyorum akıntı çok fzla

of ya offffffffffffff bız ne zaman anne olacagız yaaaaaaaaaa herkes hamıle nerdeyse kk de her gecen gun coagalıyorlar ama bız delırecem haaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım öle deme gülüm olacak inşallah ne olur bakın üzülmeyin lütfen benim üzülmemi istemeyen üzülmesin ben dayanamıyorum gerçekten artık yani içim cızz ediyor ben aynısını sölesem aynen sizde benşm gibi hissedecektiniz anlıyorsunuz beniğ değilmi lütfen üzülmeyin arkadaşlar kolay değil biliyorum ama sabrımızı görecek ki rabbimiz selamete erdirsin inşallah

AMA NE YAPIYIM ELIMDE DEGILIM ARTIK HAMISLERI KSIKANIYORUM VALLA :gitme:

Kızlar bugünde yumurtlama günüm galiba çok fazla bir ıslaklık hissediyorum akıntı çok fzla

evet 2-3 gün devam edebilir böle canım çalışmalara devam hadi bu ay sonuna kadar bir sürü hamiş istiyorum olmazsanız sizi tembelliğinizden ötürü cezalandırırım klava:

Kızlar bende gecen hafta adet oldum bıttı hala ara ara sankı gene adet olacakmısım gıbı hıssedıyıorum

ama bugun sarı kokusuz akıntım var ne demekkı buuuuuuu hardal rengı aynı

evet 2-3 gün devam edebilir böle canım çalışmalara devam hadi bu ay sonuna kadar bir sürü hamiş istiyorum olmazsanız sizi tembelliğinizden ötürü cezalandırırım klava:

anammm kuzucumm noldu sanaaaa
ayy kızlar çok yoruldum ben bugün başım çok ağrıyooooo:sinifsinif:

11. günde adet oldum test heycanını bile yaşayamadım canım ya o topikte hiç hamiş çıkmıyor malesef

ben orda listeyi ele aldım bir ara ama tepki gösterenler oldu yanlış anlama ama ben uğura inanırım birde ben o kadar dualarla ilgili şeyler yazdım kimse evet halısın bile demedi nedense dua edelim bol bol hakkında hayırlısı olsun sen neler yapıyorsun asıl sorun ne canım hadi bak seninde durumunu öğreneim listeye alalım neler yapıyorsun kür tedavi ve en önemlisi okuduğun dualar neler

anammm kuzucumm noldu sanaaaa
ayy kızlar çok yoruldum ben bugün başım çok ağrıyooooo:sinifsinif:

ben anlamam bu ay sonuna kadar bir sürü hamiş istiyorum yoksa size gerçek yüzümü gösteririm tamammı ben bir cadıyım

kızlar bu yumurtlama dönemini nasıl takip ediyorsunuz mesela benim şu an adetim bitmek üzere kaç gün sonra yumurtlama olur herkeste farklı mı oluyorr

ben anlamam bu ay sonuna kadar bir sürü hamiş istiyorum yoksa size gerçek yüzümü gösteririm tamammı ben bir cadıyım

ahh canım beniiimmm elimde olsa ben şimdiye üç kere doğurmuştummmkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

kızlar bu yumurtlama dönemini nasıl takip ediyorsunuz mesela benim şu an adetim bitmek üzere kaç gün sonra yumurtlama olur herkeste farklı mı oluyorr

sikluslarına göre ayarlıyacaksın onu canım mesela 28 günde bir adet olan kadın 14. günde yumurtlar yani 28-14=14 30 günde bir olan kadın 16. günde yumurtlar canım 30-14= 16 gibi yani sende sorun ne canım adetin düzenlimi

evt canım çalışmalara tam gaz devam dinlenmek yok ne yapalım

ahh canım beniiimmm elimde olsa ben şimdiye üç kere doğurmuştummmkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

valla elimde olsa ben 9 doğurmuştum o ayrı ama birazda elimizde dualar kürler sıkı çalışmalar ümitler derken oluverir yılmak yok hadi bakalım tam gaz emişmelere devam :asigim::asigim:

evt canım çalışmalara tam gaz devam dinlenmek yok ne yapalım

ee bu kadar sıkı tempoya birde slogan lazım ne olsun ne kadar çok fikfik o kadar bebik :roflol::roflol::roflol: olmazmı hadi bakalım düşünün kıslar fikfikten kastım ne anladınız heralde delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…