Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anacım ne çok şey yazmışsınız gözlerim pörtledikafamçokkarıştı
vışşşşş dıkandım haaaaaklinialirimsmile

kuzum kendi elimle açıp yaptım baklavayı sormuşsunya canımiçi
tüh demeseydim şimdi aş maş erersiniz:)
ama süper oldu inşallah misafirler beğenir

alt komşunun günü geçmiş tam iki hafta
test yap diyom aman diyo
ne manyaklar ya
biz elimizin ağrısını
bebeğe yoruyoz böyle insanların umrunda değil
bide sözüm ona bebe istiyoduuu

bu arada beşik resmini çokkkkkk beğendim yaaaaaa
bende istiooooommmmmmmmmm
allahım nolur sen biz kullarınada nasip et nolursun kucağımızı boş bırakma bizi mahrum etme allahım:Saruboceq:

canım zaten topikte ki maneviyat dikkatimi çekti ben hatim bitirdim bu aşılama sürecinde şimdi adetli olduğum için bir şey okuyamıyorum bizde herşey normal sebepsiz yani kürlere gelince hiçbir şey yapmadım bugüne kadar soğan kürünü falan duymuştum ama mide rahatsızlığı olanlar kullanmamalı diye biliyorum ve
Kod:
l hasılı biz yaza kadar normal yoldan devam edip olmazsa yazın tüpb. düşüneceğiz

senin prb. neydi tedavi nasıl gidiyor

valla elimde olsa ben 9 doğurmuştum o ayrı ama birazda elimizde dualar kürler sıkı çalışmalar ümitler derken oluverir yılmak yok hadi bakalım tam gaz emişmelere devam :asigim::asigim:

Allah canını almasın ne güldüm emişmelere:))):)))

kuzucum ben,de listene alırmısın.simal 29 yaşındayım.12/12/2009 son adet oldum.12/01/2010 da ve sonrasında olmam inşallah.pko hastasıyım ve eşimde sperm sorunu var.eşim keçiboynuzu kullanıyo.ben folbipl kullanıyorum.yumurtlamamda sorun yok.

bende buldum bi slogan:
gece fikfik ay sonu bebik.)

canım zaten topikte ki maneviyat dikkatimi çekti ben hatim bitirdim bu aşılama sürecinde şimdi adetli olduğum için bir şey okuyamıyorum bizde herşey normal sebepsiz yani kürlere gelince hiçbir şey yapmadım bugüne kadar soğan kürünü falan duymuştum ama mide rahatsızlığı olanlar kullanmamalı diye biliyorum ve
Kod:
l hasılı biz yaza kadar normal yoldan devam edip olmazsa yazın tüpb. düşüneceğiz

senin prb. neydi tedavi nasıl gidiyor

canım ben pko luyum sebep yok derken ben sebepsizlerde eşlerinde hep morfoloji düşük olduğunu görüyorum ve ne yazıkki böle aşılama da tutmuyo sonradan farkediliyor varmı böle bişi sizde dikkat et eski testlere bir bak canım

inşallah canım senin aşılama ne oldu aşılama topiğinde gördüm seni

kuzunaz ben bilgilerimin gelmediğini anladım sitede en az 50 adet mesaj atmış olmam gerekiyormuş

ben burdan yollayacağım

yaş.31
2 ocak katılım
2 tüp bebek 4 aşılama
4444 tefriciye
soğan kürü
incir kürü
keçi boynuzu

yumurta kapasitesi sorunu

7 yıldır bekliyorum

ee bu kadar sıkı tempoya birde slogan lazım ne olsun ne kadar çok fikfik o kadar bebik :roflol::roflol::roflol: olmazmı hadi bakalım düşünün kıslar fikfikten kastım ne anladınız heralde delikafadulden

evet canımmm aynen katılıyourm sana yılmak yok fikfiklere devammmmm bide gülümsemelerim gözükse süper olacak sevindiğimi üzüldüğümü göstermiyorum yahuuu

sikluslarına göre ayarlıyacaksın onu canım mesela 28 günde bir adet olan kadın 14. günde yumurtlar yani 28-14=14 30 günde bir olan kadın 16. günde yumurtlar canım 30-14= 16 gibi yani sende sorun ne canım adetin düzenlimi

tamda benimki gibi 28 gün adet döngüm düzenli oluyorum çok şükür hayırlısı inşallah arkadaşım allah hepimizin kucağını bir an önce doldursun

ee bu kadar sıkı tempoya birde slogan lazım ne olsun ne kadar çok fikfik o kadar bebik :roflol::roflol::roflol: olmazmı hadi bakalım düşünün kıslar fikfikten kastım ne anladınız heralde delikafadulden

kuzucum ya sen beni güldürdünn Rabbim de seni güldürsün emiiiii ne o kız fikfik kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeydelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

anacım ne çok şey yazmışsınız gözlerim pörtledikafamçokkarıştı
vışşşşş dıkandım haaaaaklinialirimsmile

kuzum kendi elimle açıp yaptım baklavayı sormuşsunya canımiçi
tüh demeseydim şimdi aş maş erersiniz:)
ama süper oldu inşallah misafirler beğenir

alt komşunun günü geçmiş tam iki hafta
test yap diyom aman diyo
ne manyaklar ya
biz elimizin ağrısını
bebeğe yoruyoz böyle insanların umrunda değil
bide sözüm ona bebe istiyoduuu

bu arada beşik resmini çokkkkkk beğendim yaaaaaa
bende istiooooommmmmmmmmm
allahım nolur sen biz kullarınada nasip et nolursun kucağımızı boş bırakma bizi mahrum etme allahım:Saruboceq:

kıss aferin sana hamarat :hulya: gacii seni ama canım çekmez tatlıdan fenalık geldi akşama kadar ofistekiler yiyor bide ısrarla ikram ediyorlar bana zararlı aslında neyse ben çıkıcam şimdi sende tam ben çıkarken geliyorsun bugün artık evde olurum akşam görüşürüz tamammı seviyorum sizi sen doğurda beşiğin daha güzellerini alırsın canım

simal ve nusret eve gidince yazacağım listeye adınızı söz canlarım mesaim bittii çıkmak zorundayım tamammı kendinize ii bakın

kızlar koptum fıkfik ha harikasınız valla ...

hadi ben kaçar öpüyorum sizi akşam görüşürüz fırsatı olan gelsin lütfen

kıss aferin sana hamarat :hulya: gacii seni ama canım çekmez tatlıdan fenalık geldi akşama kadar ofistekiler yiyor bide ısrarla ikram ediyorlar bana zararlı aslında neyse ben çıkıcam şimdi sende tam ben çıkarken geliyorsun bugün artık evde olurum akşam görüşürüz tamammı seviyorum sizi sen doğurda beşiğin daha güzellerini alırsın canım

ya bende bugün sizi çok özledim
akşam annemler geliyolarmış:KK43:
bi üzüldüm varya bugün hiç konuşamadık zaten:gitme:
dünkü yazı olayıyla ilgili geliyolar onlarda çok kızdıdaalsanaalsanasmile
bende sizi çok seviyoruuuuummmmmmmmm
inşallah canım ben yanımda yatırırım
yemek yapmaya gidiom acıktımmmmmcokacimcoook

X