Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aysen cim çok çok sevindim rabbim rahat hamilelik ve kolay doğum sonrada bakmak için gönüllüler nasip etsin canım sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh:nazar::nazar::nazar:

ne üçüzmü ay bacım sen nasıl yumurtlamışsın öyle ya süper valla ama bişi dicem çok dikkat et onlara boşver yemeği filan yat dinlen onları 9 ay taşımaya bak rahminde erken doğum riski oluyor çok iii bak onlara yorma kendini ayşen

kuzucum senden ne haber nasılsın

valal ben canım nasıl olayım bu haber süper geldi bize maşallah bereketini bizim topiğede verirsin inşallah 3 üz bereketi aşılama olacaktım iptal oldu 2 yumoşum kendiliğinden çatladı çünki dr amca kaçırdı normal denedik bakalım bekliyoruz kısmet

umarım kuzu allah gönlünüze göre versin

amin bak bebişlere çok dikkat et 9 ay taşı karnında onları ii nak rabbim yardımcın olsun dinlen bol bol tamammı vaktin olsa belirtilerini filan yazardın bize bilmiyorumkismile

kızlar rabbime emanet olun hoşçakalın canlarım aysen in haberi harika oldu hissettiğim iki süpriz isimden biriydi heralde sıkı durun kısa zamnda yine gelecek bir müjde var inşallah rabbimin izniyle hepinizi çok seviyorum opuyorumnanaktan

bu topiğe uğrayıp yazan ama listede adı olmayan hamişlerimizde var bu arada dişmi kayracım nur1111 var mesela aysen74 var başkada vardı sanırım

kızlar rabbime emanet olun hoşçakalın canlarım aysen in haberi harika oldu hissettiğim iki süpriz isimden biriydi heralde sıkı durun kısa zamnda yine gelecek bir müjde var inşallah rabbimin izniyle hepinizi çok seviyorum opuyorumnanaktan

çıkıyormusun kayracım ya aklinialirimsmile neyse ii bak kendine kuşum

bu topiğe uğrayıp yazan ama listede adı olmayan hamişlerimizde var bu arada dişmi kayracım nur1111 var mesela aysen74 var başkada vardı sanırım

evet canım ama şimdi isim hatırlayamıyorum nur u hatırlıyorum etipuf var ama o listedeydi geçen bir arkadaş geldi soğan kürüyle kaldım dedi oda arada uğruyodu sanırım ohhhh bisürü hamişimiz var bisürüüüü çok şükür R:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ABBİME

çıkıyormusun kayracım ya aklinialirimsmile neyse ii bak kendine kuşum

AŞKIM HERAN ÇALABİLİR ZİLİ CANIM NE YAZIKKİ BUGÜNDE AKŞAM OLDU VE ÇIKMAK ZORUNDAYIM RABBİM NASİP EDERSE SABAH GÖRÜŞÜRÜZ CANIMIN İÇİİİ SENDE RABBİME EMANET OL KUZUCUM KENDİNE İYİ BAK OLURMU SİZDE KIZLARRR:asigim::asigim:eek:lumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Ben çıkıyorum arkadaşlar akşam test yapacağım. Çok umutlu değilim çünkü beta hcg sıfır çıkmıştı. Hayırlısı neyse o olsun diyelim. Öpüyorum hepinizi. opuyorumnanaktanKendinize iyi bakın esenlikle kalın zemuszemus

X