Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben geldiiim
ve yemek yapmaya didiyoooom

herkese çooook selam

Kuzu dün de okudum
Toplamda 2 tane canım
Allah nasip ederse bu akşamda okurum edeeer 3

ama okuyayım yazayım öyle üç say

ben geldiiim

herkese çooook selam

Kuzu dün de okudum
Toplamda 2 tane canım

canım benim şimdi 48 oldu nerdeyse ayşeninkilerde okununca valla süpersiniz kıslar bende dua ediyorum sizler için kurandan okuyamasamda türkçe okuyorum 2 kere okudum yani hadi yemeğini yap kuşum görüşürüz sağol bi tanem

ben geldiiim

herkese çooook selam

Kuzu dün de okudum
Toplamda 2 tane canım

ceylanım canım cım herzamanki gibi rüzgar gibi gelip fırtına gibi çıkıyosun rabbime emanet ol kendine çok çok iyi bak canımın içiiiiolumunekankayizsmile

ceylanım canım cım herzamanki gibi rüzgar gibi gelip fırtına gibi çıkıyosun rabbime emanet ol kendine çok çok iyi bak canımın içiiiiolumunekankayizsmile

kıs öslediiiiim seni
nerelerdesin yafff

Ben de bu akşam zor girerim
Neyse artık başka zamana

kıs öslediiiiim seni
nerelerdesin yafff

Ben de bu akşam zor girerim
Neyse artık başka zamana

hele ben bende çok özledim ceylanım akşam bende giremeyebilirim zaten sıra gelmiya yarın görüşürüz inşallah bitanemmmm:asigim:Şeniz

kuzucum çokçok güzel yalnız ikiz olursa bebişler nasıl olacak bide ikizlerden biri kız olursa

slm arkadaşlar hamileyimmmmmmmm

canım çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh eşinle bebeğinle uzun mutlu bir hayat dilerim hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt :teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…