Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allahım inşallah sana bebeğini nasip etmiştir burda bir arkadaşımız var adalex diye aşılama yaptırdı çatlama iğnesinden sonrada yani bi kaç gün sonra hep sabahları test yapıyordu testi de hep pozitif çıkıyordu ve hergün dahaa belirginleşiyordu tabi o çatlama iğnesine bağlıyordu sonra 1 kasımda test günüydü ama o sanırım cuma yada perşembe günü verdi kan testini sonuç 208 çıkmış dr u değer yüksek ikiz olabilir demiş onun göğüsleir acıyorsu bu arada test günün ne zaman birde bu OHSS sendromu var çok yumurta oluşunca göğüsler ve karın su toplayabiiyor allah korusun ama inşallah sen bebeğine kavuşursun çok zor bu arada bana gonalf mi kullandırır puregonmu bilemiyorum sende ki gonalf açılmışmı biliyorsun bu ilaçlar açıldıktan sonra 28 günde tüketilmesi gerekiyor yani eğer bana yarayacaksa ki eğer dr uma söylersem bende gonalf var diye kullandırabilir belki eğer uygunsa senin içinde ben alabilirim ama tabi sen bilirsin eğer ihtiyacın bittiyse kim olursa olsun paylaşman çok güzel keşke ben tedavi oluncada tedavimden artan ilaç olsada paylaşsamki başkalarınada yarasa zaten bebeğim olsa birilerine hayır yapmayı zaten isterim elimden geldiği kadar tabi

bende umutla beklerken adet olmadım derken geçtiğimiz çarşamba regl oldum.
iyi haberim de şu:tekrar başlıycaz inşallah tedaviye.ön testleri yaptırıyoz doktorumuza gitmeden önce hazır olsun diye.çok heyecanlıyım.ben tez canlıyım biraz her şey hemen olsun isterim.üstelik konu bebek.eşim de buna kızıyo.ama ne yapayım kucağıma alıp sevmek istiyorum onu.zaman hızla geçiyor.haksız mıyım şekerim?

bende öyleyim canım ama sabırlı olmayı öğrendim sanırım allah sabır versin bizlere bir an evvel kavuştursun bebeişlerimize senin sorunun neysi konuşmuştuk sanırım daha önce nickini hatırlıyorum ama sık sık giremiyorsun sanırım

canım valla bir kutusu 340 tl 2 kutu aldık 2.kutu açtık ondanda kullandık bu ilaçlar çok pahalı kalanı vermeye hazırım ben neden vermiyimki hem verdiğim ilaçla hamile kalırsa o arkadaş dünyalar benim olur .ben herşeyi özelden yaptırıyorum baya maaliyetli rabbim bunu karşılayamayanlara sen kendiğinden ver allahım ne olur..

ohss sendromunu duydum doktor bahsetti çok şükür öyle bir durum yok sanırım o daha çok pko da oluyor doktor ağrın çok artarsa gel demişti biz herşeye razıyız acılar geçer yeterki sonu güzel olsun bu arada 1 aşılamamda pregon kullanmıştım..birde başka bi iğne ama ismini hatırlamıyorum. Canım inşallah hayırlısı olur hakkında rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar verir ve tedavi sürecin sıkıntılı geçmez ...dualarım seninle...

anladım canım sorma ahhh sorma çok zor ben daha yeni çalışmaya başladım yani burda bunlar konuşulurmu bilmiyorum arkadaşlardan özür dilerim bu anlamda ama inan şu 3 senelik süre içinde daha yeni cesaret edebiliyoruz aşılama tedavisine inşallahta altından kalkabiliriz eşim diyor olmadı yetmediğimiz yerde borç alacağız sen canını sıkma diyor o yüzden borç sıkıntısı altına girmemek için ilaçları bir arkadaşım bana bu şekilde sitelerde yazarak bulabileceğimi zöyledi kendiside daha önceden öyle yapmış çünki bende bu sitede de bir derneğin sitesindede konu açtım şimdilik kimseden ses çıkmadı bakalım alalh yardımcım olsun ilaçları da açtınmı diye neden sordum açıldığı andan itibaren 28 günde tüketilmesi gerekiyormuş allah seninde emeklerini boşa çıkarmasın allah bebeğine kavuştursun inşallah bir an evvel duaların kabul olsun test günün ne zaman bu arada

amin allah razı olsun ya ben bilemiyorum bana ne kullandıracak orda tedavi olan arkadaşım dediki puregon + femara kullandıryor bu kapsül şeklinde yani femara kapsü şeklinde bunun da 1 kutusunun içinde 30 tablet var ve 230 tl civarında bişi ama bize sadece 10 tane kullandırıyormuş dr peki sende femara varmı gonalf mi kullandıracak yoksa puregon mu bilmiyorum ben arkadaşımdan duydum

Canım Allah yardımcınız olsun rabbim inşallah tez zamanda verir. sen doktoruna sor eğer istersen hemen kargoyla yollarım ben kalan gonalf yi (gonalf 450) ok sen haber ver bana inşallah en az masrafla hemen bebişiniz olur..başka ilacımda yokki olsa hemen veririm tüm kalbimle..bende bu sene çalışmıyorum eşimin maaşı işte biraz biriktirdik bu 3 yılda onuda harcıcaz ALLAH emeklerimizi boşa çıkarmasın..özelde msn aderimi yolluyum sana haber ver bana test günüm 12 kasım.

canım yollandımı ki özel msj ilk kez atıorum

bana mesaj gelmedi canım ama ben sana yazdım msn adresimi sayfanın sağ üst köşesinde bildirileriniz 1 diye yazabilir ordan bakabilirmisin bu arada gonalf 400 dü dimi ama açtım demişsin ya içinde kaç milim kaldı acaba biliyormusun onuda söylerdim ki ona göre diğer dozları ayarlardık

ayşecim nerdesin ya insan bi uğrar gelen giden varmı diye başım ağrıyor ayşecim yaaaaaaaaaaa

ayşecim nerdesin ya insan bi uğrar gelen giden varmı diye başım ağrıyor ayşecim yaaaaaaaaaaa

kayracım benim bu halim ne olacak ayakta durunca belim arıyor ve başım çok ağrıyor

şükür kuzucum benim akşam üstü geldik eşim maçı izlemeye gitti ben de hemen pc başına koştum 2 günde özledim sizi güzelim başın ağrıyomuş ne yapıcaksın bi test alsaydın için rahatlardı veya dr a gitsen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…