Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım benim bu halim ne olacak ayakta durunca belim arıyor ve başım çok ağrıyor

canım yine seni ümitlendirmek istemiyorum ama baş ağrısıda hamilelik belirtisi diye duymuştum ve biliyorum test alıp yapsan ve negatif çıksa bile sen çok güçlü ve inançlı bi kızsın yıkılmadan yola devam edersin yani biran önce bir dr a gitsen ve test yapsan bu arada bel ağrısıda hamilelik belirtisi erkek bel kız kasık ağrısı yaparmış canımın içi

birde ne zaman kadar bu baş ve bel ağrısına katlanıcaksın güzelim ben geçenlerde baş ağrısında acillik oldum çok zor serumla ancak kendime gelebildim bu arada ben şu anda sersem gibiyim hava değişimi beni mahvetti

birde ne zaman kadar bu baş ve bel ağrısına katlanıcaksın güzelim ben geçenlerde baş ağrısında acillik oldum çok zor serumla ancak kendime gelebildim bu arada ben şu anda sersem gibiyim hava değişimi beni mahvetti

canım ben kolay kolay baş ağrısı yaşamam baş ağrısı birde uyku geliyor gözlerim kapanıyor şu an yani test alıp yapsam yıkılmam tabi ilaç alıp içicem adet olmak için ki bi an evvel aşılamaya başlaıyım

kayracım ben biraz uzanayım başımın ağrısı geçmicek başka türlü yoksa belim de normalde ağrımıyor ama evi süpürürken böyle belimde ağır bir yük taşıyordum sanki eşim aldı elimden süpürdü evi

bu arada geçenlerde test yaptım kayracım biliyorsun bişi çıkmadı allahım ya nasıl iş bu bi anlasam hani adet olamamanın verdiği sıkıntı desem bana bu sıkıntılar ancak 2 ay veya 3 ay geçtikten sonra olur oda baş ağrısı değilde yüz yanması ve stres olarak

hımm canım ben bütün kaçırdığım sayfaları okumaya çalışıyorum ama kaçırmışım test yaptığını ama yinede söktürücü ilacı kullanmadan emin olsan keşke bellide olmaz canım sen biraz dinlen uzan bence ve sıcak bi duşta iyi gelir ben birazda giricem çünkü yoldan geldim hemen buraya koştum bi kendime geleyim bende bari kendine her ihtimale karşı dikkat et kuzucum tamammı ne olur ne olmaz

hımm canım ben bütün kaçırdığım sayfaları okumaya çalışıyorum ama kaçırmışım test yaptığını ama yinede söktürücü ilacı kullanmadan emin olsan keşke bellide olmaz canım sen biraz dinlen uzan bence ve sıcak bi duşta iyi gelir ben birazda giricem çünkü yoldan geldim hemen buraya koştum bi kendime geleyim bende bari kendine her ihtimale karşı dikkat et kuzucum tamammı ne olur ne olmaz

Slm kızlar bende bu hafta umutla bekleyenlerdenim.
herzaman açamıyorum net.i sayfalar çok hızlı ilerliyor.
Dua ediyorum Rabbim neolur bize nasip et meleklerini:Saruboceq:

Ben şu iki gündür çok büyük bir bunalım yaşıyorum kızlar. ne olur bana yardım edin.
Bu konuda konuşacağım kimse yok.
Dün bir aile toplumunda çocuğu olmayanlardan bahsedildi ve ben oradayım diye farklı davranıldı.
ve ben çok alındım.
bunun yüzünden evden çıkmak istemiyorum nereye gitsem konu çocuk....bıktım bu insanların anlayışsızlıklarındanÇok üzgünüm çoook

Ben şu iki gündür çok büyük bir bunalım yaşıyorum kızlar. ne olur bana yardım edin.
Dün bir aile toplumunda çocuğu olmayanlardan bahsedildi ve ben oradayım diye farklı davranıldı.
ve ben çok alındım.
bunun yüzünden evden çıkmak istemiyorum nereye gitsem konu çocuk....bıktım bu insanların anlayışsızlıklarındanÇok üzgünüm çoook

canım merhaba kaç yıllık evlisin

ve ben çok alındım.

canım okadar çokki böyle insanlar etrafımızdaaa
neyseki yüzüne karşı bişeyler denilmemişş
inan banada okadar laflar söyleniyorkiii
heleki bayramlarda evden çıkmak istemiyorummm
ama başkaları içinde hayatımı zehir etmeye inan degmez dedimm ve bana en son bebek soran teyzeme dedimkii:kızgın::kızgın:
bebek yapanların başı gögemi ermişte benimmi erecek ben halimden memnunum dedim ama içim tabiki öyle demiyordu...
ama böylede davranmasam kimbilir daha neler diyeceklerrrr
takma canımmm bu konularda rahat olmak lazımmmkaydirigubbakcemile5

ve ben çok alındım.

ya bırakın canım bu insanları ağızlarının payınıda çok güzel verin onların allahtan haberi yok heralde asla takmam kafama ki görmedim zaten ben çevremde yapamazlarda öle bi konu benim yanımda hatta ben hep konuşurum anlatırım onlarda hep dua ederler bana sakın üzülmeyin sakın bizim derdimiz biz yeter zaten birde çevredekileri kafaya takıpta iyicemi üzüleceğiz zaten bizim asıl düşmanımız stres o insanları lütfen takmayın ssizi üzmeyene anlayan insanların yanında olun bence

kayracım ben uyudum geldim ne oluyor bana böyle anlamıyorum baş ağrısı halsizlik ve uyku birde mide kazıntısı ama iştah yok tabi acıktım bu arada eşim çiğ köfte getirecek onu bekliorum o acı ya bi tek onu canım çekiyor işte diğer şeyleri zorlukla yiyorum

Son düzenleme:
walla en son halam da bana kızım olmuyorsa bi dr gidin tedavi olun demişti
Ben de hala denemedik bile seneye dedim
kimse bilmiyoki 7 aydır deniyoz
anneme bile söylemiyom
Bi siz biliyosunuz bi de bir iki arkadaşım sadece...
işin kötüsü drlarda 1 seneden önce bişey yapma taraftarı değiller...
Bazen keşke iki yıl korunmasamıydık diyorum
Ama hakkımızdan hayırlısı böyleymiş galiba
Nasip artık
Veren de Rabbim, vermeyen de Rabbim
ınşaallah bize de tattırır

ya bırakın canım bu insanları ağızlarının payınıda çok güzel verin onların allahtan haberi yok heralde asla takmam kafama ki görmedim zaten ben çevremde yapamazlarda öle bi konu benim yanımda hatta ben hep konuşurum anlatırım onlarda hep dua ederler bana sakın üzülmeyin sakın bizim derdimiz biz yeter zaten birde çevredekileri kafaya takıpta iyicemi üzüleceğiz zaten bizim asıl düşmanımız stres o insanları lütfen takmayın ssizi üzmeyene anlayan insanların yanında olun bence

Geçmiş olsun kuzucum
Bence artık bu durum için dra git
Hem kanda hamileliğe baktır
Hemde tedaviyi geçiktirme
Yani kendin adet olmay bekleme
Çünkü sıkıntılı bir dönem atlatıyorsun
Gerek eş gerekse ailen bakımından
Benimkisi naçizane bir tavsiye
Hayatına müdahele etmek değil aamacım
O yüzden istersen daha geç olmadan bi dra git

ve ben çok alındım.

meltemcim anlıyorum seni canım ama bu çözümdeğil kiii
en son banada bi düğün için gittiğimizde bütün akrabalar aaa hala bebeğin yok mu dediğinde biz seneye düşünüyoruz dedim
eee yap bi tane sonra olmaz molmazz demişlerdi de ben de Verende Rabbim, vermeyen de Rabbim.Vermeyince kime hesap sorayım?? diye sorduğumda apışıp kalmışlardı.
Olsun istemez miyiz.
ama bu bir sınav canım benim
Rabbim yüz akıyla çıkmayı nasip etsin hepimize:Saruboceq:

kayracım ben uyudum geldim ne oluyor bana böyle anlamıyorum baş ağrısı halsizlik ve uyku birde mide kazıntısı ama iştah yok tabi acıktım bu arada eşim çiğ köfte getirecek onu bekliorum o acı ya bi tek onu canım çekiyor işte diğer şeyleri zorlukla yiyorum

canım benim inan bu belirtilerin hep aynı şeyi işaret ediyo dr a gidip bi kanda gebelik testi yaptırsan devlet hast lerinde yapılıyo bi yaptır ne olur idrar testine güvenme bide bu belirtiler migrende de olabiliyo ihmal etme canım çiğ köfte içinde afiyet olsun güzelim

X