Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bunu hiç bilmiyodum kuzu.doktoruma gidince bi sorayım bakiim.ama benim yumurtalar zaten çok geç cevap veriyo,klomene bile cevap vermedi,geç büyüdü düşün yani :))
ben hala adet olmadım bi olayım 3.günü gidicem nasipse bakalım.

canım sen bu OHSS olayını tam olarak anlayamadın sanırım klomene bile cevap vermedi derken zaten klomen hiç önemli bir ilaç değil öle olsa o kadar ucuz olmazdı bakma ilk aşamalarda bazen işe yarıyor ama ileri derecede pko lu olanlarda biraz zor bu sendrom tüp bebek ve aşılama tedavisinde göbekten yapılan ilaçlarla oluyor dozu az verseler yumurtalar gelişmiyor çok verseler de fazla cevap veriyor dolayısıyla çok iyi ayarlanması ve takip edilmesi gerekir

kıslar yemeklerden bahsetmişsiniz ben pestili ekşi olanını yerim en fazla sanırım o erikten yapılmıştı çok hoştu tatlı olan hiç bir şeyi sevmem ama ekşiyi çok severim elmayı bile ekşisini yerim fırın makarnaya gelince kızlar misafirlerime yaptığım yemeklerdendir ve çok beğenilir bana özellikle yaptırırlar ama bir kaşık bile yemem çok ağır geliyor zaten makarna fazla yemem sevmem mıhlamayı da bir kere yedşm çok güzel gerçekten ay ayşecim o fasülye turşusu hatta dediğin gibi kavurması ordulu bir abla vardı rahmetli yani çok samimi komşumuzdu sabah kahvaltıyı bizde etsek öğle yemeğini onlarda yerdik o kadar samimiydik o yapardı çok güzeldi gerçekten bende bayılırdım kadıncağız bu sene ani beyin kanserinden öldü genç yaşta neyse ama benim en sevdiğim yemek çiğköfte bütün baharatlara bayılıyorum acıyada tabi çok seviyorum

kıslar bu arada bi baktım neler kaynatmışsınız diye çıkacağım şimdi ama şunu söyliyim karnımda bir kasılmalar var bir kasılmalar var ama bir türlü sancı gibi değil çok değişik ama adet olacaım heralde diyorum ya bu nedir böyle anlamadım bu arada hava çok soğuk kombiyi açtık bizde eve geç geldik ama petekler henüz kendini ısıtmadı

herkese slm guzel haberı benım adıma kuzunaz vermıs benım ıcın yazdıgınız ıyı dıleklerınıze cok tesekkur ederım ben herzaman sıteye gıremıyorum suan cok muluyum ama bıraz korku karısk duygular yasıyorum aha once bı dusugum var cunku allah hayırlısını nasıp etsın ve en onemlısı allah aratmadan sızlerede nasıp etsın

herkese slm guzel haberı benım adıma kuzunaz vermıs benım ıcın yazdıgınız ıyı dıleklerınıze cok tesekkur ederım ben herzaman sıteye gıremıyorum suan cok muluyum ama bıraz korku karısk duygular yasıyorum aha once bı dusugum var cunku allah hayırlısını nasıp etsın ve en onemlısı allah aratmadan sızlerede nasıp etsın

Amiiin canım benim amiiiin :Saruboceq:
Allah sanada sağ salim bebişini kucağına alıp cennet kokunu içine çekmeyi nasip etsin canım benim
dualarımız seninle
Sende bizleri unutma olur mu???

Ufak bir tavsiye:
Sabah namazından sonra eşin elini senin karnına koyarak "Ya Muheymin" (koruyup gözeten anlamında) ismini 100 kere çekerse Rabbim bebişini ve seni koruyup gözetecektir inşallah.
Bunu sende çekebilirsin ayrıca canım
opuyorumnanaktan

cnm benim Allah bebeklerini sana bağışlasın onları ve seni korusun...mutluluğunu daim etsin...
hamileliğin boyunca bizede dua etmezsen darılırız valla:1closedeyes:

yhaa nie kimse yok bugün pazar diemi tabeee hepinizin kocişi yanınızda benimki yok :KK43:
kıslarrr ben dün gece çok hastalandım nefesim tıkandı boğulacak gibi oldum,eşim gece 3 de gidip bana sprey getirdi uykusuzum başımda ağrıyo
beni nazlandırın biras bu ne böle tıkılmışsınız kocaların yanına :roflol:

canımın içi biz bunun farkındayız yani endişenin farkındayız bu yüzden de dualarımız seninle canım sen kafanı rahat tut

yhaa nie kimse yok bugün pazar diemi tabeee hepinizin kocişi yanınızda benimki yok :KK43:
kıslarrr ben dün gece çok hastalandım nefesim tıkandı boğulacak gibi oldum,eşim gece 3 de gidip bana sprey getirdi uykusuzum başımda ağrıyo
beni nazlandırın biras bu ne böle tıkılmışsınız kocaların yanına :roflol:

canım geçmiş olsun ayyy kıyamam ben sana :roflol: bakma benim kocada evde yok gönderdim onu uğraşamıyorum valla evi filan süpürüyorum çamaşırlar var ütü var benle oynayıp duruyor işimi gücümü yapamıyorum bu arada bir evi bile süpüremiyorum ya ayakta kalınca belim ağrıyor ama sancılı değil sanki belime yük biniyor bu nasıl iş ya birde başım ağrıyor iki gündür ben baş ağrısı pek yaşamam da

bu sayfayı çok sevdim arkadaşlar bende anlatayım kısaca 3 yıldır bebek istiyoruz ben korunmayı bıraktık 2.ayda başladım doktora gitmeye o zamandan beri rahim filmi hormon tahlilleri rahmin genel durumu eşimin durumu değerlendirildi herşey normal sebepsiz inferlite dendi geçen sene temmuzda 1 aşılama yapıldı ama tutmadı.özel doktorum proftu ama herşey normal demekten başka hiçbir açıklama yapmıyordu onu bıraktık şimdi yeni bir doktora gidiyorum 28 ekimde 2 aşılamam oldu yine herşey normal dendi 5 yumurtam 16 ile 19 büyüklükleri arasındaydı şimdi beklemedeyiz 12 kasım test günüm Allahım hayırlı ve sağlıklı olacaksa nasip etsin bugüne kadar hiçbirşey bulunamıyor ve olmuyorsa ki biz elimizden geleni yapıyoruz demekki daha hayırlı zaman gelmedi RABBıM inşallah sabrın mükafatını verir ben öğretmenim bu yıl izin aldım çalışmıyorum bol bol dua ibadetle geçiriyorum günlerimi bu yıl bebek meselesini Allahın izniyle hallederiz inşallah ALLAHIM NE OLUR HAYIRLI ZAMAN GELMıŞ OLSUN sen sağlıklı hayırlı evlat nasip et isteyen herkese eğer olmazsa tüp bebek denicez inşallah gerek kalmaz beklemek çok heyecanlı...

bu sayfayı çok sevdim arkadaşlar bende anlatayım kısaca 3 yıldır bebek istiyoruz ben korunmayı bıraktık 2.ayda başladım doktora gitmeye o zamandan beri rahim filmi hormon tahlilleri rahmin genel durumu eşimin durumu değerlendirildi herşey normal sebepsiz inferlite dendi geçen sene temmuzda 1 aşılama yapıldı ama tutmadı.özel doktorum proftu ama herşey normal demekten başka hiçbir açıklama yapmıyordu onu bıraktık şimdi yeni bir doktora gidiyorum 28 ekimde 2 aşılamam oldu yine herşey normal dendi 5 yumurtam 16 ile 19 büyüklükleri arasındaydı şimdi beklemedeyiz 12 kasım test günüm Allahım hayırlı ve sağlıklı olacaksa nasip etsin bugüne kadar hiçbirşey bulunamıyor ve olmuyorsa ki biz elimizden geleni yapıyoruz demekki daha hayırlı zaman gelmedi RABBİM inşallah sabrın mükafatını verir ben öğretmenim bu yıl izin aldım çalışmıyorum bol bol dua ibadetle geçiriyorum günlerimi bu yıl bebek meselesini Allahın izniyle hallederiz inşallah ALLAHIM NE OLUR HAYIRLI ZAMAN GELMİŞ OLSUN sen sağlıklı hayırlı evlat nasip et isteyen herkese eğer olmazsa tüp bebek denicez inşallah gerek kalmaz beklemek çok heyecanlı...

canım hoşggeldin aramıza güzel haberlerini bekliyoruz şu anki aşılamanı nerde oldun

bu arada 4444 salatı tefriciye okudum eşim meryem suresini okuyor (41 kez suya okunup su içilecek) kullandığım ilaç gonalf 450 idi hiç kür kullanmadım.

bu arada 4444 salatı tefriciye okudum eşim meryem suresini okuyor (41 kez suya okunup su içilecek) kullandığım ilaç gonalf 450 idi hiç kür kullanmadım.

allah kabul etsin bende aşılamaya başlıyacağım canım sanırım progen+femara kullanırım umut tüp bbekte yaptıracağım aşılamayı burası puregon+femara ilaçları kullandırıryormuş bende ilaçları elinde kalıp paylaşmak isteyenlerden bulmaya çalışıyorum senin nasıldı tedav
n biraz anlatabilirmisin

allah kabul etsin bende aşılamaya başlıyacağım canım sanırım progen+femara kullanırım umut tüp bbekte yaptıracağım aşılamayı burası puregon+femara ilaçları kullandırıryormuş bende ilaçları elinde kalıp paylaşmak isteyenlerden bulmaya çalışıyorum senin nasıldı tedav
n biraz anlatabilirmisin

canım bende biraz gonalf var isteyen olursa verebilirim ilk aşılamamdan başlamak istiyorum herşey normaldi aşılama sırasında az acısada sonrasında pek sıkıntım olmadı fakat 7.gün karnım öyle bir şiştiki tarifsiz çokta acıdı doktoru aradık bizi umutlandırdı büyük olasılıkla tuttu dedi neyse sonra şişlik yavaş yavaş indi ve adet oldum sarsıldım doktor umutlandırmasaydı keşke ayrıca bize aşılama günü ilişki önerdi bu doktora arkadaşın tavsiyesiyle başladım 5gün 100ml 2 gün 75 ml gonalf kullandık bende iğneye başladıktan 3 günden sonra yumurtalık ağrısı başladı normalden biraz fazla yumurta yapan bir bünyem varmış doktor normal dedi. en son gittiğimizde 19 18 17.5 17.2 ve 16 olmak üzere (bunlardan küçükte vardı ama onlar işe yaramıyormuş) 5 yumurta vardı o gün ağrım arttı o gece çatlatma iğnesini vurdum ve çarşamba işte aşılamam oldu ama o gün ağrılarım fazlaydı sonraki 2 günde şişlik ve ağrı vardı çok şükür bugün ağrım çok az şişlik var az aşılamada gönderilen sperm sayısı 19 milyondu doktor ağrı olur dedi bilemiyorum inşallah bebişim benledir hayırlı olcaksa...

X