Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayyyyyy adalex hamilemiiiiii
hemde ikizmiiii çok sevindimmmmmmmm
yaa rabbimm sen çok büyüksün onu sevindirdin bizide sevindir
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah onu korusun
bide ikiz öylemi,ne yapmıştı aşılama mı?

of abla 6 aydır adet olmuyorum bu 1
farlutal kullandım ama10 gün geçti hala adet olmadım bu 2
3. de adet olmadığım için hamile kalma şansım koskoca bir 0

canım sne şimdiye kadar düzenli adet olabiliyordun değilmi bu d. kontrol iğnesiyle düzenin bozuldu neden dr gitmiyorsun kuşum ya adet olamak çok kötü hemde 6 ay allah korusun ilaç ters teper yani o iğne farlutalla adet olmamak menepoza girdiğini filan gösterir nerdeyse insanın tabi senin durumun farklı bir dr a git bu çok önemli geç kalma

canım sne şimdiye kadar düzenli adet olabiliyordun değilmi bu d. kontrol iğnesiyle düzenin bozuldu neden dr gitmiyorsun kuşum ya adet olamak çok kötü hemde 6 ay allah korusun ilaç ters teper yani o iğne farlutalla adet olmamak menepoza girdiğini filan gösterir nerdeyse insanın tabi senin durumun farklı bir dr a git bu çok önemli geç kalma
bilmiyorum salı günü gidicem artık ne yapıyım yaa of nalet olsun bu iğneyi icat edeneemafoldumben

eşimin halasının kızına dr bi teneke kirece tohum at yeşerirse sizinde bebeğiniz olur demiş şimdi iki çocuğu var rabbim çok büyük bi tanıdığımında sağ tıkalıydı sol yumurtalığı büyütüp aşılama yaptırcaktı ama dr a bi gitti tıkalı olan taraftan hamile kalmış kendiliğinden rabbimin izniyle yani canını sıkma bitanem bir gün bizlerede nasip olucak inşallah biraz daha sabır yalnızca birazcık dahaopuyorumnanaktan

ama kuzucumun dediği gibi hemen ama hemen dr a gitmelisin aksatma bugünü yarına atma canım

cnm sen 6 aydır adet olmuyosun bi doktora git hayatımm ilaçla fln olmazki
ben 1 ay olmasam doktora koşturuyorum,belki önemli bişiydir böle üzülmekle olmazki
bu 2. dediğin ne anlamadım ?

cnm sen 6 aydır adet olmuyosun bi doktora git hayatımm ilaçla fln olmazki
ben 1 ay olmasam doktora koşturuyorum,belki önemli bişiydir böle üzülmekle olmazki
bu 2. dediğin ne anlamadım ?
canım 2. dediğim 10 gün önce farlutal kullandım. ama hala adet olmadım onu diyorum

sen ne istediğini bilmiyorsun lütfen insanların kafasını karıştırma tam kendinden emin olllll
ben ne istediğimi gayet iyi biliyorumm ne istediğimi bilmesem burda olmazdım öyle değilmi. insanların kafasını karıştırnayada gelince hiç öyle bi niyetim olmadıı. olmazda bizz burda derdimizi paylaşıyoruz sen ne diyosun

sen ne istediğini bilmiyorsun lütfen insanların kafasını karıştırma tam kendinden emin olllll

canım ne yazmak istediğini anlamadık gerçekten
evin arkadaşımızın sıkıntısı var bizimle paylaşıyor
insanların kafasını karıştırma derken ?

eşimin halasının kızına dr bi teneke kirece tohum at yeşerirse sizinde bebeğiniz olur demiş şimdi iki çocuğu var rabbim çok büyük bi tanıdığımında sağ tıkalıydı sol yumurtalığı büyütüp aşılama yaptırcaktı ama dr a bi gitti tıkalı olan taraftan hamile kalmış kendiliğinden rabbimin izniyle yani canını sıkma bitanem bir gün bizlerede nasip olucak inşallah biraz daha sabır yalnızca birazcık dahaopuyorumnanaktan

o ne demek canım 1 teneke kirece tohum at hemde bunu dr mu sölemiş nasıl yani anlayamadım

KUZUNAZCIM eşşinle olan mutlu yaşama çok sevindim ALLAH muhabbetinizi artırsın inşallah hamilesindir ikinci bir bomba haber olur

teşekkür ederim canım sağol adet olmadım hala bakalım bekliyorum ilaç kullanmayı düşünüyorum bende sizler için aynı şeyleri diliyorum

kıslar ne oluyor bende anlam veremedim bi yanlış anlaşma oldu herhalde

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, ceyanapet, evindarkece+, sessiz06, sumeyrat

kızlar şuraya bakın sumeyratın önünde sessiz06 var arkadaşım umarım nickin gibi sessiz değilsindir bir sumeyrat yetiyor bize

X