Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

o ne demek canım 1 teneke kirece tohum at hemde bunu dr mu sölemiş nasıl yani anlayamadım

yani kireçte bir tohumun yetişmesi imkansız sizinde bebek sahibi olmanız imkansız demiş dr gerçekten ama şimdi 1 kızı 1 oğlu var canım yaaa rabbimin hikmetinden sual olmuyor işte darısı başımıza inşallah bu arada bel açıklığı diye birşey duydunmu hiç çömlek vurdurmak falan

o ne demek canım 1 teneke kirece tohum at hemde bunu dr mu sölemiş nasıl yani anlayamadım
yaani abla demişki sen hamile falan olamazsın demiş doktorr o doktor tam bi manyak olmalı.insanın psikolojisini alt üst eder be .. ne doktorlar varr yaa.biriside bana bişey demiştii adii heriff.

canım ne yazmak istediğini anlamadık gerçekten
evin arkadaşımızın sıkıntısı var bizimle paylaşıyor
insanların kafasını karıştırma derken ?

canım diğer sayfalarda kendisine ait yazılar var BESBELLİ YALAN SÖYLÜYORRR. kayıtsız kalamadım en sonunda patladımsengözlerimebaksanab EVİN

canım diğer sayfalarda kendisine ait yazılar var BESBELLİ YALAN SÖYLÜYORRR. kayıtsız kalamadım en sonunda patladımsengözlerimebaksanab EVİN

diğer sayfalarda ne söylüyor ki sen yalan söylediği kanısına vardın?
evindarkece topiğimizdeki samimi arkadaşlarımızdan biri
senin bu söylediğine inanmamız için ispatlaman gerekir

teşekkür ederim canım sağol adet olmadım hala bakalım bekliyorum ilaç kullanmayı düşünüyorum bende sizler için aynı şeyleri diliyorum

aşkitom sakın haaa hemen içme 7 gün dolmasını bekle
olurmu olur bakarsın hamile çıkarsın üzülürsün sonra
olmadı bi doktora git

kızlar bir yandan yemek yapıyorum ve eşimin gelmesine çok az kaldı birazdan çıkıcam sizi rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakın olurmu hadi yarında bi hamile haberi gelir inşallah ama ben hafta sonu 2 gün yokum kayınvalidemlerin çiftliğe gidicez sizi çok özliycem hoşçakalın:gitme:

ne gibi yazılar ne konuda yalan söylüyor olabilir ki

yani kireçte bir tohumun yetişmesi imkansız sizinde bebek sahibi olmanız imkansız demiş dr gerçekten ama şimdi 1 kızı 1 oğlu var canım yaaa rabbimin hikmetinden sual olmuyor işte darısı başımıza inşallah bu arada bel açıklığı diye birşey duydunmu hiç çömlek vurdurmak falan

bel soğukluğu duydum canım oda internetten araştırdım enfeksiyonmuş halk dilinde bel soğukluğu deniyormuş ama çömlek vurdurmayı duymadım hiç

nerden biliyosun yalan söylediğimi vee birisi sana benim hakkımda fikrini sordumu. ve bak kızım senin patlaman gereken yer burası değill git nerde patlıyosan patla ama burda patlama çünkü biz burda bebek istiyoruzz ve sorunlarımızı paylaşıyoruzz madem benim yalan söylediğimi düşünüyosunn anlat bakalım neden hee.. hem senin bu yaptığına dağdan gelip bağdakini kovmak derlerrr...

hee kuzunazz abla ve ayşe eğer sizde öyle yalan söylediğimi falan düşünüyosanızz açtıım konulara yazdığım bütün mesajlara bakabilirsinizz. ben asla yalan söylemedim sizee karşıı asla çünkü başkalarıyla paylaşamadığımız herşeyi burda paylaşıyoruzz.

ne gibi yazılar ne konuda yalan söylüyor olabilir ki

bel soğukluğu duydum canım oda internetten araştırdım enfeksiyonmuş halk dilinde bel soğukluğu deniyormuş ama çömlek vurdurmayı duymadım hiç

canım kadınlarda bel açıklığı oluyormuş çömlek veya bardak vurmak gerekiyomuş ben yaptırdım ayakta çok durduğumda belim çok ağrıyodu geçti ama siz yapın demiyorum sakın yapmayın annemin arkadaşı yaptı benim sadece biliyomusunuz diye merak ettimde doğruluk payı varmı diye

nerden biliyosun yalan söylediğimi vee birisi sana benim hakkımda fikrini sordumu. ve bak kızım senin patlaman gereken yer burası değill git nerde patlıyosan patla ama burda patlama çünkü biz burda bebek istiyoruzz ve sorunlarımızı paylaşıyoruzz madem benim yalan söylediğimi düşünüyosunn anlat bakalım neden hee.. hem senin bu yaptığına dağdan gelip bağdakini kovmak derlerrr...

cnm sakin ol,çözicez ne olduğunu
bu çok garip bi durum neden bahsediyor anlamadım sen neden bize yalan söyleyesinki

bu arada kızlar 400 cü sayfaya gelmeden bi hamiş haberi aldık inşallah devamı çorap söküğü gibi gelir ben kaçıyorum by

hee kuzunazz abla ve ayşe eğer sizde öyle yalan söylediğimi falan düşünüyosanızz açtıım konulara yazdığım bütün mesajlara bakabilirsinizz. ben asla yalan söylemedim sizee karşıı asla çünkü başkalarıyla paylaşamadığımız herşeyi burda paylaşıyoruzz.

cnm ben öyle bişey düşünmüyorum,ddüşündüğüm tek şey arkadaşın neden böyle bi sert çıkış yaptığı?ne yalanını gördü acaba?
eğer öle bişey yoksa ki olmadığına inanıyorum bu çok büyük bi VEBAL

canım lütfen yanlış anlama ama ben bütün mesajlarını tarattım ne olduğunu anlayabilmek için ama sen bu topikten başka hiç bir yere bi mesaj yazmamışsın sadece 1 topikte biri hamileyşm demiş sen tebrik etmişsin pendikteki arkadaşlar topiğine de aralarda bişi yazmışsın ama oda toplasan 3 mesaj etmez bişi yok yani arkadaş seni biriyle karıştırıyor heralde hem ne konuda yalan söyleyebilirsin ben onu anlayamadım hani estağfirullah yalancı olsan bile burda hangi konuda yalan söyleyebilirsin ki öle bir durum yok yani biz seni tanıyoruz üzülme arkadaş muıhtemelen karıştırdı seni

canım kadınlarda bel açıklığı oluyormuş çömlek veya bardak vurmak gerekiyomuş ben yaptırdım ayakta çok durduğumda belim çok ağrıyodu geçti ama siz yapın demiyorum sakın yapmayın annemin arkadaşı yaptı benim sadece biliyomusunuz diye merak ettimde doğruluk payı varmı diye

kayracım duydum böyle bir şeyi evet iyi gelebilir dr aidin salih varya bahsetmiştim oda bunu yapıyor çok iyiymiş bende yaptırırım aslında yapan olsa ne olacakki

kesinlikle yanlış anlama var,kuzucumun dediği gibi sölesen bile ne konuda söleyebilirsinki?
yani biz seni şahsen tanımıyoruz burda sadece bi muhabbetimiz arkadaşlığımız var niye öle bişey yapasınki bu çok saçma :eek:lmaz:
ceyanepet kardeşim iyice emin olup kanıt getirmeden evinin hakkına girme bu çok günah

ya kızlar hala çıkamadım bana burası bağımlılık yaptı sanırım ayrılamıyorum ama kocişim gelicek şimdi o zaman çıkıcam mecburen kaydirigubbakcemile3

kesinlikle yanlış anlama var,kuzucumun dediği gibi sölesen bile ne konuda söleyebilirsinki?
yani biz seni şahsen tanımıyoruz burda sadece bi muhabbetimiz arkadaşlığımız var niye öle bişey yapasınki bu çok saçma :eek:lmaz:
ceyanepet kardeşim iyice emin olup kanıt getirmeden evinin hakkına girme bu çok günah

sana katılıyorum ayşecim ceyanepet ya karıştırdı biriyle yada başka bişi var zaten kendisi de gitmiş ben evinin mesajlarına baktım hep bizim topiğe yazmış bazen ilk üye olduğu sıralar başka topiklere yazmış ama normal milletin sorunlarına veya sevinçlerine gayet güzel olumlu yanıtlar yazmış bunda bi anormallik göremedim ben

herkes çıkmış bende çıkıyorum mesai saatim bitti yarında çalışırım heralde kimse bişi demiyor yarın gelme filan diye :KK43:(( neyse görüşürüz topiğe girebiliyoruz allahtan ama ikide bir mesaj yazarken bağlantı sorunu oluyor inşallah eskisi gibi tam düzelir

Yaaa noluyo kıslaaaar

Anlamadım hiçbişiy
Bi yanlış anlama var ama çözemedim wallaaa....

Bu arada aycasinacığım
Akşamüstü abdestimi aldım Yasin'ini okudum canım
Rabbim ınşaallaaah kabul eder

kıslar benim adetim hep 6-7 gün sürerdi ama
bu sefer 4 günde bitti.
dün akşmdan beri bekliyorum
Hatta tam üç ezan vakti geçirdim
Gelen giden olmayınca Abdest aldım.
Bu arada okudum Yasin'i

Acaba kullandığım antibiyotiklerden olmuş olabilir mi??

Bu arada ayşeciğim bişiy sorcm
Ben kuranı çocukken kurslardan iyi kötü biraz biliyodum
Osmanlıca dersleriyle de artık rahat okuyabiliyorum
Ancak tecvidli okuyamıyorum
Yani tam olarak hangi seslerin ne ile okunup okunmayacağını bilmiyorum
Ancak biri okurken çok rahat sürüyor ve dudaklarımla tekrar edebiliyorum.
Hatta mealini daha önceden okumuşsam bazı kelimelerden nerede olduğunu ne anlattığını hatırlayabiliyorum
Yasin'i de bu şekilde okuyorum
Netten açıyorum
O okuyor ben takip edip okuyorum
Acaba kendime Kur'an okuyabiliyorum diyebilir miyim??

X