Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım benım bizde elbet :Saruboceq::Saruboceq:HAMİLEYİMM diyebilecegiz

inşallah canım arka arkaya oluruz hepimiz birimizin mutluluğunu yaşarken başkasına sevinelim sonundada burda hamileliklerimizden bebişlerimizden bahsedelim İNŞALLAAAAHHHH:Saruboceq::Saruboceq:

AMııııııııııN
AMııııııııııN
Şu cuma vakti dua edin kıslaaaar
ben adetliyim beni de unutmayın olur muuuu

ay varya ağlıyorum şimdi sevinçten hissediyodum bu günlerde biri hamiş haberi vericek dedim çok sevindim darısı bizlerin başına konuşursan deryayla kendine çok dikkat etsin çok sevindim yaaa:lepi::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hemde ikiz dualarım kabul oldu deryanın sorunu neydi ne yapmıştı canım yaaa

canım derya benim gibi pko lu ve üstelik baya kilolu bir arkadaşımız geçen sene iğnelerle yumurtaları büyütüldü hamile kaldı ama bebeği karnında öldü kürtaj oldu kürtajdan sonra dinlendi geçen ay yine büyütüldü normal ilişki oldu tutmadı bu ay ilk defa aşılama denendi kaç gündür idrar testi yapıyor çizgi her gün daha belirgin çıkıyordu sabah ta bana msn den yazdı iyi değilim leke geldi ve kesildi filan dedi kasımın 1 i test günüydü beklleyememiş kan vermiş değeri yüksek çıkmış dr u ikiz olabilir demiş çok sevindim bende valla umudum arttı

sümayrat valla topicten bi hamiş cıktı senden hala tık yok bi tebrik et bişey de ruh gibisin aynı

dualarım hepinize kızlar bu dünyada annelik hasreti çeken hiç kimsenin kucağını rabbim boş bırakmasın herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah PEYGAMBER EFENDıMıZ için yarattı bu dünyayı bizleri ONU şefaatçimiz eylesin sevgisinin yüzü suyu hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin inşallah kuzucum bu arada hamiş listesi yapıcakmısın yoksa ilk sayfadaki listeye mi yazıcaksın deryayı canım

kıslar hadi halaya ya ayşecim hadi sen güzel halay çekerim diyordun başa geç bakalım ohhhhhhhh :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allahım sen bizede nasip et böyle bizim içinde halaylar çekilsin topiğimizdederyacım pek giremiyordu işlerinde yoğun olduğu için am alistemizde vardı inşallah uğurlu gelir :nazar:

arkadaslar hergün aksam bizler için dua ediyorum valla inşallah Allahım dualarımızı kabul eder :Saruboceq:

dualarım hepinize kızlar bu dünyada annelik hasreti çeken hiç kimsenin kucağını rabbim boş bırakmasın herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah PEYGAMBER EFENDİMİZ için yarattı bu dünyayı bizleri ONU şefaatçimiz eylesin sevgisinin yüzü suyu hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin inşallah kuzucum bu arada hamiş listesi yapıcakmısın yoksa ilk sayfadaki listeye mi yazıcaksın deryayı canım

ilk baştaki listeye eklicem canım birazdan bakın ilk sayfaya 5 dakka sonra tamammı

kıslar hadi halaya ya ayşecim hadi sen güzel halay çekerim diyordun başa geç bakalım ohhhhhhhh :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allahım sen bizede nasip et böyle bizim içinde halaylar çekilsin topiğimizdederyacım pek giremiyordu işlerinde yoğun olduğu için am alistemizde vardı inşallah uğurlu gelir :nazar:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:dance:sositososito

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

:teytey::teytey::teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

ooohh ohhh yandan yandan :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

valal deryacımca bu uğurda çok yıprandı kıslar sizden onun için dua isteyecektim sabahleyin lekesi gelmişti ya dün çok korkuyordu sizden dua isteyecektim ama kısmet olmadı şimdi bebeğinin ömür boyu onunla kalması için dua edermisiniz ne olur

valal deryacımca bu uğurda çok yıprandı kıslar sizden onun için dua isteyecektim sabahleyin lekesi gelmişti ya dün çok korkuyordu sizden dua isteyecektim ama kısmet olmadı şimdi bebeğinin ömür boyu onunla kalması için dua edermisiniz ne olur

Allahım onuda bebegınıde bütün kötülüklerden korusun ederiz tabi canım benim

ya kıslar dualrımız kürlerimiz hepsi tamamda durumlarda müsaitse bir an önce tedavimize bakalım ne olur anne olmak çok güzel bir an önce kavuşalım meleklerimize inşallah

ya kıslar dualrımız kürlerimiz hepsi tamamda durumlarda müsaitse bir an önce tedavimize bakalım ne olur anne olmak çok güzel bir an önce kavuşalım meleklerimize inşallah

inşallah ben malesef tedaviye taaaa yazın baslayabilecegim :sinifsinif:

ben cıkıyorum yarın görüsürüz kendinize iyi bakın ALLAHA emanet olun opuyorumnanaktan öpüyorum

inşallah derya cım bebişlerini kucağına sağlıkla alır ve torunlarınıda görmeyi nasip eder inşallah ve bizlerede rabbim tamamına erdirsin inşallahhhh:teytey::teytey::teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey:

:gitme:mafoldumbenkızlar yaaa ben deryaya a çok sevindim ama ben çok kötüyümm yaaaa.. sanki neyse yaa offf..

X