Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ya kızlar bu söylediğiniz fiyatlar özeldekiler mi??
Yani aşılamayı devlet karşılamıyo değil mi??
Bilen var mı??

canım eskişehir de tıpta da yapılıyo ve yine %10 falan sanırım ödeniyo diye biliyorum emin değilim ama tıp ta kesinlikle yapıldığını biliyorum canım benim bi arkadaşım burda bi özel hastahane var 150 tl ye yaptırdı ayrıca sperm hariç sanırım

Hııım yani araştırma hastanelerinde yapılıyooo
Bir de özel hastanelerde

ıyide burda araştırma yok
Yani varda henüz Ankarada binası bitmedi gelemediler
En yakın araştırma Erzurumda
Orası da akraba dolu gidemem
Tokattakinde dde kayınvalidemler var

Eeee özel hastane açıldı ama hiç gitmedim
ınferilite bölümü varmı ??
Aşılama yaparlar mı bilmiyom.

anladığım kadarı ile özel muayehaneler de olmuyo bu iş dimi??

canım ama sen doğum kontrol hapıyla adetini doldurdun adet olmadan çocuk olmaz ki yani nasıl olacak bilmem her ay adet olup yeni yumurta atman lazım 6 aydır adet olmuyorsan 6 aylık hamile olman lazım ancakki bu mümkün olsun ama bilemiyorum yine tabi bence sende başka bişi olabilir bi dr a gitmen lazım
yaa abla biliyormda öle olduğunu iştee yinede ümit dünyasında yaşyozz ne biliymm yaa farlutala rağmen olmadım yaa ondna herhalde ..neysee yaa amann . off artıkk hiç adet olana kadar bişey yapmıycam yaa

yaa abla biliyormda öle olduğunu iştee yinede ümit dünyasında yaşyozz ne biliymm yaa farlutala rağmen olmadım yaa ondna herhalde ..neysee yaa amann . off artıkk hiç adet olana kadar bişey yapmıycam yaa

Canım pek mümkün gözükmese de
(umutlarını kırmak istemiyorum çünkü umut bizim ekmeğimiz)

ihtimal var
Çok çok düşük

ama o zaman bu kulube büyük bir bomba düşer :1shok: :1shok: :1shok:
resmen şok olur sevinçten deliye döneriz canım benim
delikafadulden :teytey: :sm_cool:
o zaman sana :hooray: veririz

Yine de dra gitmeni şiddetle tavsiye diyorum canım
varsa da yoksa da....

Kuzucum bana şu aşılama öncesinde ne isteniyosa söylesenizeee
ya da yaptıran arkadaşlar yardımcı olsaaa
Ne lazım ne değil
Nerede oluyo gibi??

canımcım sen civanperçemi yada aslanpencesi içtinmi aslan pençesi bütün kadın hastalıklarına iyi geliyormus

bu arada sümeyrattan iyice süpheleniyorum sitenin agırlasmasında ajan herhalde :1ninca:

kıslarrr üzülmeyin listemizden biri hamile adalex yani deryacım ay çok mutlu oldum bakın bana msn den ne yazmış

derya :
slm
sonucumu aldım
208
yanı hamıleyım
ordamısın
canım
ben bıkaç gun olmıcam
işe gıtmıcem
dokt degerımın yuksek oldugunu soyledı ıkız gebelık gorunuyo dedi pazartesi tekrarlıcaz testı
cok mutluyum
allah herkese nasıp etsın ınsallak

Hııım yani araştırma hastanelerinde yapılıyooo
Bir de özel hastanelerde

İyide burda araştırma yok
Yani varda henüz Ankarada binası bitmedi gelemediler
En yakın araştırma Erzurumda
Orası da akraba dolu gidemem
Tokattakinde dde kayınvalidemler var

Eeee özel hastane açıldı ama hiç gitmedim
İnferilite bölümü varmı ??
Aşılama yaparlar mı bilmiyom.

anladığım kadarı ile özel muayehaneler de olmuyo bu iş dimi??

yok güzelim özel muayenehanesindede yapılıyo ben bir kez yaptırdım ve dr un özelindeydi yapılıyo tabiki ama dr u iyice araştırpta gimen daha iyi olur benim iki gün gecikmeli yapıldı 23 nisan a denk geldi ertesi günde pazardı labaratuvar kapalıydı falan denk gelmedi ve tutmadı ama şimdiki dr umun söylediği aşılamada şans%15 eğer bana aşılama derse ben tüp bebek yaptırırım çünkü şansı daha yüksek ve ilaçlar aşılama için 3 kere yaptırırsan yumurtalıkların düzenini iyice bozuyo ve kistlere yol açıyo ne bileyim benim düşüncem belkide ben 9 yıla girdim bana zaman kaybı olarakm geliyo canım

kıslar ya derya aşılama yaptırmıştı ve hamileymiş daha adet günü bile gelmeden yaptırdı testini aslında kasımın 1 indeydi test günü çok güzel ya ikiz gebelik olabilir demiş dr u çok mutluyum allah bana da nasip eder inşallah ve yumurtaları zor büyümüştü

kıslarrr üzülmeyin listemizden biri hamile adalex yani deryacım ay çok mutlu oldum bakın bana msn den ne yazmış

derya :
slm
sonucumu aldım
208
yanı hamıleyım
ordamısın
canım
ben bıkaç gun olmıcam
işe gıtmıcem
dokt degerımın yuksek oldugunu soyledı ıkız gebelık gorunuyo dedi pazartesi tekrarlıcaz testı
cok mutluyum

ay varya ağlıyorum şimdi sevinçten hissediyodum bu günlerde biri hamiş haberi vericek dedim çok sevindim darısı bizlerin başına konuşursan deryayla kendine çok dikkat etsin çok sevindim yaaa:lepi::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hemde ikiz dualarım kabul oldu deryanın sorunu neydi ne yapmıştı canım yaaa

canımcım sen civanperçemi yada aslanpencesi içtinmi aslan pençesi bütün kadın hastalıklarına iyi geliyormus

bu arada sümeyrattan iyice süpheleniyorum sitenin agırlasmasında ajan herhalde :1ninca:
canım denemmi civan perçemini helee varaya iğrene iğrene nasıl içtiğimi bilmiyom

derya :
slm
sonucumu aldım
208
yanı hamıleyım
ordamısın
canım
ben bıkaç gun olmıcam
işe gıtmıcem
cok mutluyum
ayy çok sevindim yaaa valla hayırlısı olsun canım benim yaa kendimin olmuş gibi sevindim gerçektenn.

yok güzelim özel muayenehanesindede yapılıyo ben bir kez yaptırdım ve dr un özelindeydi yapılıyo tabiki ama dr u iyice araştırpta gimen daha iyi olur benim iki gün gecikmeli yapıldı 23 nisan a denk geldi ertesi günde pazardı labaratuvar kapalıydı falan denk gelmedi ve tutmadı ama şimdiki dr umun söylediği aşılamada şans%15 eğer bana aşılama derse ben tüp bebek yaptırırım çünkü şansı daha yüksek ve ilaçlar aşılama için 3 kere yaptırırsan yumurtalıkların düzenini iyice bozuyo ve kistlere yol açıyo ne bileyim benim düşüncem belkide ben 9 yıla girdim bana zaman kaybı olarakm geliyo canım

Canım haklısın benim arkadaşımda 2 kere denedi
Onunda sebebsizdi
Herşey normaldi
Kızı ne uğraştırdılar 1.5 sene
yok klomen yok takip yok çatlatma iğnesi yok aşılama derken
kıznı 2 senesi gittiii
Bana dediki kolmen dene 2 ay olmazsa hiç aşılamaya gitme direk tüp bebek dene
Çünkü aşılamanın normal yolla hamile kalma ihtimalinden fazla sansı yok
Sonra o tüp denedi ilkinde tuttu
şimdi iki kızı var çok tatlılaaaar

Kuzucum bana şu aşılama öncesinde ne isteniyosa söylesenizeee
ya da yaptıran arkadaşlar yardımcı olsaaa
Ne lazım ne değil
Nerede oluyo gibi??

canım eşinin spermiyogramı mümkünse aşılama yaptıracağın zamana yakın senin sorununla ilgili şu ana kadar yaptırdığın testler olabilir deryacığımın rahim filmi yokmuş hamile kaldı ama rahim filmide istiyorlar canım

cok sevindim ya valla hemde ikiz allah analı babalı büyütsün saglıkla kucagına almayı nasip etsin sonunda bi tane hamiş cıktı darısı bizlerin basına :lepi::teytey::dance:

Ben niye görmedim haberini yaaa
Halbuki hep okudum sayfaları tek tek

Ay ne güzeeeeel Allah analı babalı büyütsün
Rabbim sağsalim kucağına alıp cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşaalllaaaaah

Rabbim tez vakitte bize de versin
ikize de razıyım beeen

Ben niye görmedim haberini yaaa
Halbuki hep okudum sayfaları tek tek

Ay ne güzeeeeel Allah analı babalı büyütsün
Rabbim sağsalim kucağına alıp cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşaalllaaaaah

Rabbim tez vakitte bize de versin
ikize de razıyım beeen

ceylancım msnden yazmıs kuzuya topiğe yazmamıs

valla bende istiyom yaaa ALLAH IM ne olur rabbim bizlerede nasip et en kısa zamanda :emir_bebek:

X