Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunazcım canım benım aranızın düzeldiğine sevindim tez zamanda bebeğinede kavusursun inşallah

kayracım inşallah kist yoktur. hayırlısı, sen napcan şimdi nasıl bi süreç işleyeceksiniz...

kayracım inşallah kist yoktur. hayırlısı, sen napcan şimdi nasıl bi süreç işleyeceksiniz...

bilemiyorumki sanırım nezih beye giderim önümüzdeki hafta bakalım ne diyecek hayırlısı tiroit hapına da başlıycam bu arada günde yarım içicekmişim inşallah kist yoktur sende ama yumurtlama ilacı içtiysen o ilacın yan etkisi yalancı kist oluyo ve geçiyo zaten doğum kontrol hapıyla ama inşallah yoktur canım

Ben geldiiiim
Hala hastayım kıslaaar

bu arada kuzucum işlerin düzelmesine sevindim

Regl olamyan arkadaşlar artık bir dr gidin diyorum
çok oluyor ama
süre epey ilerledi

oooo sumeyratta burda kadro tamamdır

kayracım sevindim nodül olmamasına

Bende test vermiştim ama tsha bakılamaıştı
kit yokmuş bakacak
bendee 10 gün sonra tekrar gidicem
10 günden önce gidemiyorum
sağolsın hükümetimiz öyle bir kanun getirdi yaa
aynı bölüme 10 gün dolmadan tekrar gidemiyorsunuz
Fakat t3 üm yine alt sınırın altında çıktı
şimdi de ben bozdum tiroidleri yafff

Tam biri düzeliyo
Öteki bozuluyoooo

bu arada sonuçları gösterdiğim başka bir kadın doğumcu usg görüntülerine pko değil dei
Çünkü inci gibi dizilmemişler

Fakat hala fsh'ın Lh bölümünden 1 çıkıyooo
Çıkmaması lazımmış

Gerçi bu da iyi çünkü geçen ay tam 3 katıydı

Benden bu kadar
Sizde ne var ne çok kıslaaarr???

ayşecim allah kocalarımızdan razı olsun onlara uzun ömür versin maddi açıdan benim eşimde elinden geleni yapar ama çok fazla elinden gelen bişi olamayınca da yapıcak biş olmuyor tabiiki o aşıları biliyorum eski çalıştığım yerde patronumun kocası prf du göğüs hastalıkları astım alerji alanında aşı yapıyordu aşıyı sadece 20 tl ye yapıyordu her hafta gelenlerde vardı 15 de birde düşün sadece iğneyi yapma parası bu aşının parasıda ayrı baştan alınıyordu aşılar bizim dolaplarda dururdu

bu arad kıslar ben sanırım aşılamayı medical parkta yaptırıcam bu arada sizde fikir verim umut tüp bebek 750 diyor medicana 500 medical parkta da 600 ama medical parkta rahim filmide var oda ssk ile 250 yani en azından başka bir yere bölünmem siz ne diyorsunuz bu işe kıslar hangisi daha iyi sizce bu arada umut tüp bebekte 2 kere yapıyorlarmış aşılamayı yani 2 gün üstüste spermleri aşılıyorlar ama diğerleri nasıl bilemiyorum sormak aklıma gelmedi

yaa kızlarr acayip heycanlıyım biliyonuzmuu acaba bebişim göbişimdemi diyee.. 10 gün oldu adet olmadımm.. sizce belli olurmu testde. ee biliyosunuzz 6aydır adet olmuyodum farlutal kullandımmm normalde olmam lazımdı 10 gün olduu hala adet olmadımmm inşş güzel bi haber veririim kocişimee.. yaa çok istiyoo aşkım benim

yavru ceylan hoşgeldin canım sağol bişey çıkmadı şükür önümüzdeki hafta gidicem bakalım ne yapıcaz karar vericez sonra hayırlısı hepimiz için benim bitek tsh 6.36 çıkmıştı diğerleri normal referans aralıklarında senindwe hemen düzelir canım inşallah kuzucum yazmıştı bana ceviz kürü yapsana canım benim

canım ama sen doğum kontrol hapıyla adetini doldurdun adet olmadan çocuk olmaz ki yani nasıl olacak bilmem her ay adet olup yeni yumurta atman lazım 6 aydır adet olmuyorsan 6 aylık hamile olman lazım ancakki bu mümkün olsun ama bilemiyorum yine tabi bence sende başka bişi olabilir bi dr a gitmen lazım

ya ben pantolonum belimi sıkıyo kasıklarım patlayacak gibi he ben ne zaman adet olacağım ya

kıslar bugün 43.günüm ya benim acaba ben bööle adet olmayı bekliyorum ya bi zararı olur mu bana?ben beklemeyi kafaya koydum kendiliğinden olsun diye ama bu kist oluşmasını tetikler mi ne diyonuz??

ne diicem kuzu bu söylediğin fiyatların içinde testler yok di mi sadece aşılama fiyatları yani.istersen ben adet olunca hisara gidicem doktoruma sorarım ne kadar diye o da 550 600 civarındasır ama testler dahil değil.

kıslar bir de ne diicem size spermler 48 saat yaşıyo sanıyodum 78 saatlik ömürleri varmış yani 2 gün arayla ilişkiye girmek bile hamile kalmaya yeterliymiş.ben 1 gün arayla girilmesi gerekiyo diye biliyodum.

kıslar bir de ne diicem size spermler 48 saat yaşıyo sanıyodum 78 saatlik ömürleri varmış yani 2 gün arayla ilişkiye girmek bile hamile kalmaya yeterliymiş.ben 1 gün arayla girilmesi gerekiyo diye biliyodum.

bende 48 saatlık diye biliyorum bi sorun yokken bizde günaşırı temel atma çalısmaları olurdu

Yoook 72 saat yaşıyorlar
Yani aşağı yukarı üç gün
ama herkesin rahim içindeki asit seviyesi farklı olduğu için kesin değil canım
o yüzden 1 günlük ara ile ilişki deniliyor

Ya kızlar bu söylediğiniz fiyatlar özeldekiler mi??
Yani aşılamayı devlet karşılamıyo değil mi??
Bilen var mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…