Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cok duygulandım:a015: okurken canım cok güzel bişey bu cok begedim:

canım allah tedavini hayırlı etsin inşallah tez zamanda kavuşursun meleğine bu polipi miyomu vs soğan suyuyla yok eden birisi bu topiğe yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam istersen deneyebilirsin , bu arada bende aşılama olursam göbekten yapılan iğne kullanıcam kullanan arkadaşlarım var çok basit bir yöntem ama bizim evsahibinin kızı kullanıcaktı ağzını açık bırakmıştı annesi ne bilmeden uçmuştu ilaçlar bu arada gonalf in fiyatı ne bana ne kullandıracakalr bilemiyorum ama puregon daha iyi diye biliyorum ben ama pahalı baya puregon 300 1 kutu 256 tl filan sanırım şu an birde kaç kutu kullandıracakları bilinmez

ay çok fena oldum :gitme:

ayşecim bende duygulandım ama sen bebek konusundan çok konuşunca eskiyi hatırlıyorum üzülüyorum filan demişsin ben bu yazını görmeden gönderdim bu yazıyı size o yüzden özür dilerim bunu unutmuştum seni hep karşımızda güçlü görünce unutuyorum açıkçası bazen

canım çok güzelmiş çok beğendim bizlerde bir gün kucaklarımıza alıcaz meleklerimizi :Saruboceq:rabbimin izniyle inşallah

cnm benim özüre gerek yok ben güçlüyüm ama sonuçta ama bende bir beşerim
duygulanmam normal ben konuşmayalım demedim arada başka konulara girelim kafamız dağılsın dimi
konuşmamak olmaz topiğimizin amacı o zaten hemde ben asla imtihanımı unutmak istemiyom

REGLİN GELİNce başlıcan dimi canım. ayy benimde bi gelse gelmedi gitti. bende artık stress yapmaya başladı. olur olmaz herşeye kzııyorum...

evet canım reglim gelince artık borç harç ayarlıyacağım bişiler alahım bana çalışma gücü versin işime gücüme devamlılık versinde para işi hallolur inşallah

bende meenogon kullandım kutusu 200 küssür felandı
arkadan ovitrella vurulduumm
yaa maddi olarak mahveti bizi bu doktorlar

haklısın canım helal olsun dah ayaşın genç canım zaten bakalım daha neler görcez allah hep hayırlkı şeylerle karşılaştırsın hayırlı evlat versin ve bizi evlatlarımızla sınamasın

evet canım reglim gelince artık borç harç ayarlıyacağım bişiler alahım bana çalışma gücü versin işime gücüme devamlılık versinde para işi hallolur inşallah

off cnm yhaa gerçekten çok zor bu tedavi işi
bak ben bugün astım doktoruma gidecektim aşımı almak için yağmur yağıyodu gidemedim
yıllar önce 2 şişe aşı 300 liraydı
şimdi ne kadar olmuştur kim bilir kocama diomki başına bela oldum dioki sen iyi olda
diğeri önemli değil aynen dediğin gibi borç harç hallederiz
Allahtanki babam destek çıkyor yoksa bu sağlık işi çok zor ben gittiğim yeri batırırım:)

ee sumeyratta gelmiş hoş geldin de artık insan bi ses verir bi hayırlı cumalar der ama olmuyo böylede

sağol canım bu arada eşimle aramız iyi o gün kağıt yazıp cebine koydum ya bu durumun ya çaresine bak yada bitsin diye sonra akşamları hep diyo sabah kalkıp kahvaltı hazırlıyacağım heralde zavallım kahvaltı edemiyor evde ve işyerindede fırsat bulamıyor ya o yüzden bu sorununu bakımsızlığa bağlıyor heralde dünde ilişki oldu güzeldi sonra bana dediki bu keçiboynuzu pekmezi işe yarıyor dedi anladığım kadarıyla o ilacı almamıştı bu sefer yani baya iyiydi

ben bu sumeyratın sırrını çözdüm gece gündüz burda , sitenin çökertilmesine yönelik bişey olabilir

belkide haklısındır olabilir güzelim öyle olmasa bu güne kadar bir selam bari verirdi oda yok haklı olabilirsin canım

ohh iyi maşallah allah muhabbetinizi arttırsın keyfinizi bozmasın
diğer sorunu çözecekmi söz aldınmı :)

canım yaaa aranızın düzelmesine çok sevindim inşallah hep böyle devam eder sende daha yakın ol ve reddetme eşini olurmu güzelim bak o şeylere yönelmesine fırsat verme hiç çok sevindim yaa sanki sırtımdan bi yük kalkmış gibi oldum inanki hadi şimdi sıra bebişte

nie herkez sustuuuu aloo
hadi hareketlenin yhaaa bi hikayemi anlatsam napsam CADIARZU

canım pc açık arada gelip bakıyorum ama bi dünya işim var o yüzden siz yazın ben ara ara gelir okurum

kuzunazcım eşinle aranızın ii olmasına çok sevindim. bende şimdi doktoru aradım. sema perşembeye kadar bekleyelim dedi, perşembe gel reglin gelmezse ultrasonda bakalım kist olmuş mu bakalım dedi.

durum böyle gelmezse gitcez bakalım...

canım umarım kist yerine bebek vardır hakkında hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…