Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar kimse yok ben bir ziyarete gidiyorum. kuzunazcım sorularıma cecap ver canım yarın okurum müsait olursam 11-12 arası açarım.önceki sayfalardada soru sormuştum cevap yok.eşinle aran nasıl oldu diye...

canım merhaba dün siteye giremedim hiç biliyorsunuz sitede sorun var sorularına cevap vereyim canım bu zamana kadar 3 kere klomenle tedavi gördüm ama fos çıktı eşim abisinin yanında çalışıyor ve ssk sı yok bende çalışmıyordum evimizde kira filan derken tedavi olamadım tabi eee durum böyle olunca çokta önemsemedim bu arada evet pko luyum ama rahim filmiyle pko nun hiç bir alakası yok yani ne demek istediğini anlayamadım bu yüzden pko da teşhis yumurtalıkların ultrasonografik görüntüsü hormon tahlilleri ve onları destekleyen belirtilerle konulur yani adet düzensizliği tüylenme vs. gibi rahim filmini şu an benden istiyorlar çünki aşılama yapılacak bunun yapılabilmesi için de gerek li çünki olduda hadi pko var üstüne üstük tüplerimde tıkalıysa ki allah korusun o zaman aşılama olmaz olsada boşa kürek çekmiş oluruz allahtan hayırlısı rabbime sığındım yapıcak bişi yok

günaydın herkese hayırlı cumalar allah bu mübarek günde dualarımızı kabul :Saruboceq:etsin hayırlı saglıklı evlatlar versin
alpy yavruceylan ve ayse cok tsk ederim allah sizden razı olsun canlarım

aminn canım allah dualarını kabul etsin sana edilen duaları da kabul etsin

kıslar ya istanbulda nerde uygun fiyata rahim filmi çektirebilirim söylermisiniz

hayırlı cumalar günaydın kızlar ben geldim nasılsınız çok özledim sizi yaaaaopuyorumnanaktan

oofff kıslar ya umut tüp bebekte aşılamaya 750 diyolar medicanada 500 ama iksindede rahim filmi yok

oofff kıslar ya umut tüp bebekte aşılamaya 750 diyolar medicanada 500 ama iksindede rahim filmi yok

canım nasılsın ben bişey diycem ama kızma yanlış anlama şu günlerde streslisin ve aşılama öncesinde tüp bebek öncesinde kafanın rahat olması lazım benim arkadaşıma dr haberleri bile izleyip moralini bozmıycaksın demişti o yüzden diyorum acele etmesen kafanı biraz rahatlatıp yaptırsan güzelim ama benimki sadece tavsiye sen daha iyi bilirsin canım benim hakkında hayırlısı olsun

hoşbuldum canım şükür iyiyim tiroit nodul varmı diye usg çekildi çarşamba temiz çıktı içim rahatladı sen nasılsınopuyorumnanaktan

kayracım çok geçmiş olsun temiz çıktığına sevindim canım yalnız sana bişi dicem ben sende şöyle bir şey tahmin ediyorum senin tiroidlerin hızlı çalışıyor olabilir ve tiroid bezleride hormonlara emir veren bir bez olduğu için bu hormonların bozulmasıyla yumurtlamaların yarım kalmış olabilir ve bu yüzden polikistik görünümün oluşmuş olabilir mi acaba

yaww alacamda testi hem utanıyom eczaneden artık hemde korkuyorumm.kayracamm çok sevindim seninn adınaa yaa.. hayırlısı inş

bugün doktoru arıcam,,, regl ala gelmedi, bişeyler yapsın ben sıkıldım artık... tam 45 gün geçtiii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…