Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşecim her eş birbirini kıskanır.bize göre konuşması çoook kolay ama kimbilir kuzucuk ne ugraşlar vermiş ama eşinin dogru yola gelme istegi yok.

ön yargılı sölemedim kuzuyu çook iyi anlıyorum kendimi onun yerine koydum zor bişey,kuzucuk çok uğraşlar vermiş bizlere sürekli anlatıyor ama yinede hemen evliliği bitirmek olmaz yani kuzu çok olgun davranmış tek hatası eşini reddetmesi zaten anlattığına görede hep reddettiği dönemlerde o yola başvuruyor
ben 2 yıllık evliliğimde eşimi reddetmem 1 veya 2 dir hamileyken istemiyodum o ayrı onu saymıyorum
kuzucum bi cinsel psikoloğa gitseniz nasıl olur

internette bu sayede hafifledi.sayfalar iyi açılıyor. aslında internetin hiç bir iyi yanı yok boş yere zaman kaybı. kaç saatten beri başındayım .bu zamana ya namaz kılardım ya kuran okurdum ve yahutta el işi yapardım sürekli başında bulunmamak lazım

eşim daha yeni maçtan geldi dedimki minik adam şeeeettiricikmi dedim canım daha dün yaptık diyor

şeeettiricikmi :roflol::roflol::roflol:
oda iyiymiş yaavv:roflol:
benim eşimde maç yapalım diyor,yada kurtlar vadisi bittikten sonra hadi bir pusuda bizz kuralım diyor

ön yargılı sölemedim kuzuyu çook iyi anlıyorum kendimi onun yerine koydum zor bişey,kuzucuk çok uğraşlar vermiş bizlere sürekli anlatıyor ama yinede hemen evliliği bitirmek olmaz yani kuzu çok olgun davranmış tek hatası eşini reddetmesi zaten anlattığına görede hep reddettiği dönemlerde o yola başvuruyor
ben 2 yıllık evliliğimde eşimi reddetmem 1 veya 2 dir hamileyken istemiyodum o ayrı onu saymıyorum

biliyorum canım ön yargılı söylemedigini...ben evleneli 6 sene bitti ben hiç hatırlamam çünkü hiç bir zaman reddetmedim.

şeeettiricikmi :roflol::roflol::roflol:
oda iyiymiş yaavv:roflol:
benim eşimde maç yapalım diyor,yada kurtlar vadisi bittikten sonra hadi bir pusuda bizz kuralım diyor

hatta bizim komşu var onlarda İŞ VARMI İŞ diyorlarmış duyunca hoşuma gitti bi arada onu söyledik seninde beton atman hoşuma gitti

canım çok iyi olur da ben direk sölemicem direk söledimmi anlamıyor konuşmıcam uzun süre dayanıcam ilk defa konuşmadan durucam elbet canına tak edecek konuşmak istediğindede konışmıcam ya gidersin psikoloğa yada birlikte gideriz çünki benide soğuttun dicem yada bilmiyorum artık ne olur çünki gittikçe batıyoruz ya benide çekiyor bu bataklığa çırpınıyor batıyor beni de çekiyor ne hale geldim soğudum bu arada neşecim sen demişsin ya odaya çek uyandığımda çoğu defa boşalmış oluyor zaten ki o sinirle onu nasıl odaya götürüyim beynim zonkluyor sinirden bir kere geçen sene yazın 2008 de yani işe gidiyorum çalışıyorum o zmanlar yine ama başk bir yerde neyse ben erkenden uyudum bu yatar sanıyorum yatmamış bi uyandım yine hava aydınlanmış yanımda yok neyse gittim odada bilgisayar başında oturuyor ama yine panik oldu da benim aklıma kötü bişi elmedi oyun oynadı sanıyorum o saate kadar bi saate baktım bi yüzüne baktım sen ne yapmaya çalışıyorsun dedim hiç kuzucum filan dedi bi baktım elinde benim toz aldığım bezlerden sıkıştırmış elide aşağıda saklıyor varya gördüm ya öyle basit geldi öyle tiksindim anlatamam size ben bunları affettim nasıl olurda içimden gelir de ben ona yaklaşıyım söylermisiniz ama bunları unutuyorum alışıyorum tekrar derken yine tekrar ısınıyorum derken yine aynı şeyi yapıp beni soğutuyor

arkadaşlar sayfanıza misafir diye girdim ama ayrılamıyorumda.gündüz bile açıyorum bakıyorum ne kadarda olsa tanıdım sizleri

biliyorum canım ön yargılı söylemedigini...ben evleneli 6 sene bitti ben hiç hatırlamam çünkü hiç bir zaman reddetmedim.

benim reddetmem nasıl oluyor biliyormusunuz eşim zamansız geliyor uykumun arasında ya uykudan uyanıp onunla şeymi edeyim birde oramı buramı okşuyor sinir oluyorum yada mutfakta ilan yemek yaparken ay kıslar ya neyse ben konuştukça iyice sinir olmaya başladm

daha dün yaptık bana kalsa bugünde yaparız ama erkek işte hergün dayanamaz

canlarım bana müsade eşim maçtan geldi banyodan çıktı gitmem lazım yarın görüşürüz.

kuzunazcım allah sana peygamber sabrı versin allahım yardımcın olsun allah en yakın zamanda dogru yola erştirsin canım hoşcakalın...

başım çok ağrıyor yine düşünmeye başladım iyice çaresiz kaldım en aypıcam ben ya bu hale nasıl eldik biz :çok üzgünüm:

ayşecim ben çok üzülüyorum ya içinden çıkamıyorum bu durumun eşimide tanıyamıyorum onun içinde sanki bilmediğim biri var senağlamasenağlama

ayşecim gitin galiba ben biraz gözyaşlarımı tutamadım başım ağrıdı baya yatıcam kendinize iyi bakın desteğiniz için çok sağolun hakkınızı da helal edin canlarım iyi geceler yarın görüşürüz

benim reddetmem nasıl oluyor biliyormusunuz eşim zamansız geliyor uykumun arasında ya uykudan uyanıp onunla şeymi edeyim birde oramı buramı okşuyor sinir oluyorum yada mutfakta ilan yemek yaparken ay kıslar ya neyse ben konuştukça iyice sinir olmaya başladm

öle deme hayatımm
ben eşime keçiboynuzu içirdiğim dönemde gecenin 3ünde 4ünde uyku sırasında birden bire uyanıp öpmeye başlıyo beni ben ayy uyuyorum senlemi uğraşçam demiyorum ve karşılık veriyorum
sinir olma soğudum falanda deme şu an sıcağı sıcağına öle konuşuyosun sinirlisin herşey geçecek herşey düzelecek inan sen eşini seviyorsun seven kadın innçlı kadın herşeye katlanır birde üstüne gitmemeyi konuşmamayı dene
vede hepimizinde dediği gibi asla reddetme ondan daha istekli görün

ayşecim gitin galiba ben biraz gözyaşlarımı tutamadım başım ağrıdı baya yatıcam kendinize iyi bakın desteğiniz için çok sağolun hakkınızı da helal edin canlarım iyi geceler yarın görüşürüz

cnm benim gittinmi ayy üzüldüm şimdi ya bizde konuyu açtık sana hatırlattık
yarın bi test al iş yerinde yaparsın meraklandırma bizi

herkese günaydın nasılsınız bakalım ay dün hiç giremedim baya ilerlemiş sayfalar hepsini okuyamadım bile

ya kızlar ben hani farlutal kullandımdaa hala adet olmadım yaa.. şimdide soğan suyunu deniycem ocağa koydum valla onuda içecemm.. yav yeter bi sinir bi sitres yapmaya başladı bendeki sormayınn. ara sıra ateşleniyom bile yaa.

X