Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayse20 canım birde bu tesbih adetliyken çekiliyormu...vereliniortak

4444 salatı tefriciye bir duadır canım bunu adetliyken okuma adetliyken sadece tesbih çekilir diye duydum sen yinede adetin bitince başla dualara bu arada abdestli ve yzüünüz kıbleye dönük sakin bir yerde kalpten gönülden okuyun

kızlar liste için özelden yazın eklemediğim varsada uyarın olurmu atladıysam

Kızlar merhaba öncelikle hepinize geçmiş olsun benim tavsiyem namaza başlamanız insan o zaman Allahın katına ulaşıyor dualar daha çabuk kabul oluyor,insanın dünyada çekeceği günahlar varmış Allah o günahların karşılığı olarak dert verirmiş evlat sahibi olmamakta bir nevi günahtan arınmak inşallah dualarımız kabul olur bol bol dua edin bol bol namaz kılın Şevval ayındayız tutabilirseniz oruç tutun.Kızlar perşembe gecesi cuma günü arefe günleri kadir geceleri kandiller Allahın duaları en çok kabul ettiği zamanlar bu zamanlarda dualarınız inşallah kabul olur...

sağol tavsiyelerin için allah razı olsun sende dualarında namazlarında bizleride unutma

Aklıma geldi birde burda okumuştum ilişkiden sonra bacaklarınızı 30 dk havaya dikin duvara dayayın 90 derece açıyla:)sonra sağınıza yatın 3-4 saat öyle kalın böyle hamile kalan vardı inşallah işe yarar.Bir diğeri ise 41 gün Meryem suresini okuyun 3 gün oruç tutun arada adet olursanız başkası okusun böyle hamile kalanda var.Birde Hz.Zekeriyanın duası var ALI İMRAN suresini okursanız anlarsınız o duayla hamile kalan var ama gönülden etmek lazım.Birde adet haftanızda yani adet olacağınız hafta ilişkiye girmeyecekmişsiniz hamile olma ihtimaliniz varmış.Tabi bunlar dıştan çabalar Allahım ol demeden olmuyor.İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz.Sevgiler.

slm kızlar topic çk güzel gerçekten zevkle okudum her sayfayı ve hızlı hızlı tabi:)
bnde iki yıl yasmin kullandım,evlenince, ve bebek istemeye başlayınca bıraktım amaaaaa öncesinde düzenli olan adetlerimden eser kalmamıştı bi türlü düzen tutturamadım ocaktan beri ve yumurtlamıyorum malesef,doktorlar pcos diyor.hapı bırakınca ilk 6 ay hiç adet olmadım kendiliğinden farlutal sayesinde arada,hazirandan beri de adete benzemeyen kanamalarım sırasıyla20.-20-22-24-28-30 gbi git gide artan günlerde bir oluyor amaaa gerçek adet değil belli östrojen kırılma kanamasımıymış ne işte yumurtalıklarım da kistciklerle doluymuş zaten
biraz soğan kürü denedim ama bende pek işe yaramadı sanırım
ve şimdiii bebek için tedaviye bi süre daha başlamıycam kürleri deniycem çünkü:)
ama hangisini pcos olan arkadaşlar ne önerirsiniz?
KUZUNAZCIM böğürtlen kökü demişsin çk merak ettim adet oldum demişsin o şekilde bnm için ilk aşamada o şimdilik bi yumurtlasam:)
ve tabi ocaktan beri yaptığım gebelik testinin haddi hesabı yok,sonuç aynı tabi
çk yoruldum şimdi dikkatimi farklı şeylere yöneltmeye çalışcam stres yapmamak çk önemli çünkü
hatta bi iki ay korunup kendime uygun bi kür seçip uygulayayım diyorum spora yazıldım yani psikolojimi düzeltmek için elimden geleni yapacağım,işte böyle
öpüyorum hepinizi herşeyin hayırlısını versin ALLAHIM! doğru zamanı bekleyelim birlikte herkese bol şanslar :)
GÜZEL HABERLERıN VERıLDıĞı NEŞELı UMUT DOLU Bı TOPıC OLMASI DıLEĞıYLE,SAĞLIKLA KALIN:)

teşekkürler güzel dileklerin için canım sende tıpkı benim gibisin böğürtlen kökü bu ay gerçekten işe yaradı yumurtladım ve farlutalsız adet oldum hemde o az kanamalı olandan değilde simsiyah parça parça sökülenden :) ama hamile kalamadım orası rabbime kalmış ben elimden geleni yapıyorum ya vekil deyip rabbime bırakıyorum gerisini

kızlar ben çıkıyorum eşime yazık ben hem işyerinde akşama kadar pc başındayım hemde evde yatana kadar o hiç takılamıyor oynuyamıyor bilgisayar başında o yüzden ona devrediyorum bu arada listeye eklenmek isteyenler özel mesaj yazsın dediğim gibi atlamayayım

merhaba canım derdimiz aynı olduğu için heryerde karşılaşıyoruz
genelde dualarda buluşuyoruz ben bu durumdan çokda memnunum
ben çok şükür iyiyim canım sende iyisindir inşallah
Rabbim inşallah dualarımızı kabul eyler:Saruboceq:

kuzunazcım dualar belirtilmedi demişsin ama
tesbih ve meryem suresi yazmıştım şu an adetliyim
kısmetse yarın biter akşama temizlenip başlarım inşallah
birde 41 yasini hergün birer tanemi okuyonuz
yoksa 41 i tamamlayana kadar günde 1 kaç tane okuyabilirmiyiz
onuda öğrenirsem iyi olur şimdiden sağol canım

mrh kızlar bugun gelemedım buraya.ev ıslerı felan derken.kuzunaz yapmısın sanırsam lısteyı.benıde ekle.yas 22 sat 19 esımde varıkosel vardı.amelıyat oldu beklemede.caksır ve kuru uyguluyorum.ben bögurtlen kokune baslıycam.41 meryem suresını okumaya baslıycam.hadı bakalım ınsalh ugurlu gelır.litemız.dualarımız kabul olur.

slm canım kimse yokmuş topikte herkes uyudu galiba öncelikle geçmiş olsun eşinin ameliyatına inşallah en kısa zamanda bebişin olur bende böğürtlen köküne başlıcam inşallah adetimi bekliyorum meryem süresini günde kaç defa okuyosun canım bende 41yasin okuyacam 4444 tefriciyede RABıM KUCAĞIMIZI BOŞ BIRAKMASIN:CüvCüv:

Son düzenleme:
|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | dualar belirtilmedi
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9|Eti_puf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası

:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: Günaydın kızlar...

kuzunazcım oo listemiz ne gzl olmuşşş bnde yazayım yaş 23 polikistik over,glucophaege kullanıyorum eşimde morfoloji ve hareket problemi vr keçiboynuzu kürü uyguluyoruz.ve evicap vtmn alıyor sat 7 ekim meryem duasını okuyorum....

canım ben daha dualara başlamadım sadecee tesbih çekiyorum adetim dün bitti sayılır bugün bekleme payı verdim akşam abdestimi alıcam tabi çalışıyorum ya kociş sabırsızlanıyor bu akşamı ona ayırırım am a41 yasini 1 günde ne kadar mümkünse o kaadr okurum artık 4444 tefriciyeyi de paylaşıcam onun içinde konuşucam bence yumurtlama günüzünüze kadar bitirirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…