Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım seninle sat tarihlerimiz aynı inşallah bu ay beraber veririz hamilelik haberini..canım bidahaki( inşallah hamile kalırızda birdahaki adeti görmeyiz) muhtemelen 25 ekim...yumurtlamam düzenli...işte yeni 41 gün meryem suresini okudum tilavet secdesi var onuda şuan adetliyim temizlenince yapacam...birde arkasından 3 gün oruç tutulacakmış tutacağım...

ya kızlar bu (cahilliğime verin) 4444 tefriciyede ne okuyorsunuz nasıl oluyor anlatırmısınız...birde bunun yanında kür olarak ne yapa bilirim...

salatı tecrifiye duası var google yazarsan bulabılırsın ben oradan buldum

canım dualara tesbihlere başladınmı sen ilaç kullanmasanda ahni kür mür uğraşamam diyorsan polen bal karışımı ye gıda takviyesi olarak yani birde dua et allaha havale et onu vekil adı hürmetine bizim ona bıraktığımız işlerde bizi selamete çıkarsın inşallah bu arada beklediğin adet tarihinide yazarmısın canım listeye bakın sırasıyla yazın olurmu

1. isim(kullanıcı)
2.Yaş
3. Sat
4.İnfertilite sorunu
5.uyguladığı kürler
6.beklenen adet tarihi
7.şu an kullanılan ilaçlar varsa
8. ovülasyonla ilgili durumu ve yaptıkları
9. ettiği dualar

inşallah hamile kalan oldukça hamileler listesi yapıcam sonra hamile kalan arkadaşlar isterse gebeler topiklerine giderler ordaki listelerede katılırlar inşallah

arkadaşlar merhaba... kuzunazcım topicin hayırlı olsun.. inşallah hepimize hayırlı olur bu topic.. listeye benide eklermisiniz..
yaş...27
sat....10.09
eşimin sperm değerleri düşük bendede düzensiz yumurtlama
uyguladığım kürler... eşime keçiboynuzu kendimde polen bal tarçın karışımı ve süt buharı
ilaç kullanmıyorum
beklediğim adet tarihi ekim 8
4444 salatı tevriciye okundu..

çok teşekkürler... inşallah burdan hepimiz hamiş çıkarız..

KUZUCUMNAZIM BENı 10NUMARAYA EKLE LÜTFEN OK mu

bels41
27
26eylül
oligosperm
çakşırotu,keçiboynuzu
23ekim
ilaçmı bilmiyorum ama preseed kullanıcam 2ay
yumurtlama düzenli
kenzul.arş
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

bişeyin güzelliğini özelliğini anlatırken hep abi 10numara bişe derim hep oyüzden nedense onu istedim vereliniortakvereliniortak

evet canım seninle sat tarihlerimiz aynı inşallah bu ay beraber veririz hamilelik haberini..canım bidahaki( inşallah hamile kalırızda birdahaki adeti görmeyiz) muhtemelen 25 ekim...yumurtlamam düzenli...işte yeni 41 gün meryem suresini okudum tilavet secdesi var onuda şuan adetliyim temizlenince yapacam...birde arkasından 3 gün oruç tutulacakmış tutacağım...

ya kızlar bu (cahilliğime verin) 4444 tefriciyede ne okuyorsunuz nasıl oluyor anlatırmısınız...birde bunun yanında kür olarak ne yapa bilirim...

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

DUANIN manası

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

"Salât-ı tefrîciye" ise, Allah Rasulü Efendimize sıkıntılardan kurtulmak için okunan ve farklı cümlelerden oluşan salâtü selam demektir,bir niyetin oluyo o niyetin için 4444 tane okuyosun yada okutuyosun...

bitkisel kürler içinde rahatsızlığın neyse yazarsan ona göre bişey öneririm

kızlar aslanpençesi de her türlü kadın hastalıgına iyi geliyormus birde civan perçemi oturma banyosuda iyi gelirmiş bende şifalı bitkiler kitabı var onda okudum şimdi

cnm bende civanperçemi,aslanpençesi,çoban çantası otlarını birlikte demleyip içiyorum inşallah faydaısnı görürüm

canım çok teşekkürler... benim rahatsızlığım yok bende ve eşimde her şey normal gözüküyor...yapılan herşeyler normal çıktı...biz sebepsiz infertileteyiz....arkadaşım yukarıda yazdığın duayı 4444 defamı okuyacağım...

canım çok teşekkürler... benim rahatsızlığım yok bende ve eşimde her şey normal gözüküyor...yapılan herşeyler normal çıktı...biz sebepsiz infertileteyiz....arkadaşım yukarıda yazdığın duayı 4444 defamı okuyacağım...

ayse20 canım birde bu tesbih adetliyken çekiliyormu...vereliniortak

kuzunazcım ben takip ettim bi kaç ay adetim düzenli olduğu için adet bitiğinden sonra çatladığı günleri hesap ediyosun mesela 28 günde bir adet oluyosan 12ile 16 arası çatlıyo biliyo yumurta onuda ateş ölçer ile anlıya bilirsin ateşin yükselir 1 veya 2derece veya akıntında değişiklik oluyo şeffaf ve yumurta akı gibi iki parmağın arasında uzaya biliyo herzamankinden farklı oluyo akıntı hafif kasık baskısı olabiliyo canım ben böyle anlıyorum o günlerde sık sık ilişki öneriyo doktorlar ama herkesin aynı olmuyo adet normalse bile yumurta hiç olmayanlarda var bunları dene eczanede yumurta çatladığını gösteren testlerde varmış ama ben bu şekilde anlıyorum eşime şimdi keçi boynuzu içirecem onun sprmi var ama hızlısı yavaş kendimde kulanacam canım senin söylediğin kürleri bakalım artık gerisi allaha kalmış rabbim olderse olur allahım herkese nasip eder inşallah enne olmayı

canım evet biliyorum bunları ama benim pko ve adet düzensizliğim olduğu için ovülasyonumun olup olmadığı bile belli değildi hatta dr lar çok zor olduğunu söyledi geçen ay böğürtlen kökü kullandım ve ovülasyon testi kullandım yumurtladım şu andada böğürtlen köküm ocağın üzerinde kaynıyor

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | dualar belirtilmedi
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9|Etpuf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası

canım atladığım biri varmı bilmiyorum ama bakıcam liste kalabalıklaştı baya

Şekerim bende varımm..
ayferrrr
29
zaman zaman yumurtalık tembelliği
henüz başlanmadı.eşime keçiboynuzu başlandı
beklenen adet tarihi 23 ekim
ilaç yok
mayıs-hazıran-temmuz klomen+çatlatma ignesi eylülde kist çıktı dogumkontrol hapı şimdi temiz..
Tesbih başlanacak

canım en son olduğun adet tarihinide yazarmızın bu arada kıslar listeye eklenmek isteyenler bana özel mesaj atarsa daha iyi olur atlamamış olurum

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | dualar belirtilmedi
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9|Etpuf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak

kızlar aslanpençesi de her türlü kadın hastalıgına iyi geliyormus birde civan perçemi oturma banyosuda iyi gelirmiş bende şifalı bitkiler kitabı var onda okudum şimdi

evet canım ama arslan pençesi kadınlarda hormn düzenlemeye yarar ve 41 ün boyunca hergün değilde gün aşırı uygulanır civanperçemide oturma banyosu yaparsan iltihap vs söker bu arada tüp tıkanıklığı olanlar bunu yapabilirler

evet canım 4444 kere okunuyor ama paylaşabilirsin senin yerine başkalarıda okuyabilir bu arada bu duaya başlamadan önce 21 kere estağfirullah el azim ve etübü ileyh diye tesbih çekiyorsun

X