Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ok canım sağol bende çalışıyorum sadece akşamları müsait olabiliyorum oyüzden yetiştirebilirmiyim bilnmiyorum ama elimden geleni yapıcam

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasine başlayacak
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9|Etpuf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor

ok canım sağol bende çalışıyorum sadece akşamları müsait olabiliyorum oyüzden yetiştirebilirmiyim bilnmiyorum ama elimden geleni yapıcam

canım kimi görürsen güvendiğin iyiliğine kalbinin temizliğine güvendiğin (namaz kılan kuran bilen olursa daha iyi olur ) herkese söyle ve duaları paylaş herkesten dua iste canım olurmu kendininde elinden geleni yap günde 3 tane yasin okursun diye düşünüyorum akşamları allah büyük bak dua ettiğimiz için içimiz rahat olmalı çünki ben elimden geleni yapıyorum gerisi allaha kalmış diyeceğiz yapacak bişi yokki tüp bebek yapıp tutmayanlar var nedenini biliyorsunuz rabbim nasıl isterse öyle oluyor o yüzden ona sığınıcaz merhametini isteyeceğiz başka yapıcak bişi yok tabi ilaç dr kürler vs gibi yollarla önlemimizi alacağız dualar edeceğiz tedbir bizden takdir allahtan artık rabbim mucizesini bizede verir inşallah bu arada çalışırken bazı şeyler zor oluyor biliyorum ama dayanalım sonunda bu işin ecrini alırız inşallah

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasine başlayacak
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9|Eti_puf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels1|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 19.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |belirtilmedi|belirtilmedi|belirtilmedi|41 meryem süresi okuyacak

Son düzenleme:
bu arada herkese günaydın arkadaşlar kusura bakmayın listeyi düzenlemekten sizlere slm bile veremiyorum daha öncede söyleyedim tekrar söyliyim atlayanlar oluyordur muhtemelen listeye eklenmek isteyen özelden mesaj atsınlar benim atlamamam unutmamam için arkadaşlar olurmu birde eksiksiz yazılırsa iyi olur değilmi kızlar bu arada bazı arkadaşlar bazı şeyleri eksik yazdığı için belirtilmedi diyorum veya benmi atlıyorum bilmiyorum ama yanlışım varsa yada eksik düzelttirin bana olurmu liste burda bir excel tablosu gibi görünebilir ama mesaj bölümünde böyle olmuyor çok dikkatle hazırlanması gereken bişi karıştırmamam lazım kızlar anlaştık değilmi merak etmeyin 1-1,5 aya kadar hamiş listeside hazırlamaya başlayacağız allahın izniyle ne olur Allahım bize yardım et dualarımızı kabul et

sen 1numara ben 10 numara hayırlı olur inşallah canım hamiş listemizde de aynı sıralarda oluruz inşallah en kısa zamanda :Saruboceq::Saruboceq:

slm belsciğim kusura bakma liste hazırlamaktan senide atlamışım evet sen 1 ben 10 numara inşallah uğurlu gelir ama bütün arkadaşlarımıza kendi sıraları uğurlu gelsin duaları kabul olsun inşallah kızlar arkadaşlar bişi dicem bu arada ben gündüzleri işyerimde yeteri kadar müsait oluyorum ve buraya vakit ayırıyorum ama akşamları en azından kendime vakit ayırmak istiyorum hani dualar kürler filan tabi yine arta kalan zamanda burada olurum canlarım o yüzden lütfen ama lütfen liste için özelden mesaj atın kimseyi atlamak istemiyoırum adını yazıpta göremeyen varsa beni uyarsın aynı zamanda

kızlar aman ha bişi daha sölicem her zaman belki aynı şeyleri söylüyorum belki ama dua ederken başta niyet ediyoruz ya rabbimizden isteyelim ama efendimiz hürmetine isteyelim olur mu rabbimiz bu alemleri bile onun için yarattı onun hürmetine ona olan sevgisi hürmetine bizede meleğimizi verir inşallah

aycanisa nerelerdesin bak aklıma ne geldi ben önceden sürekli takıldığım topikte adaçayı yağı uyguluyorduk alttan tamponla akıntılar ve yaralar için filan sen bunuda kullansan belki tüpleri açar hem söylentilere göre arkadaşların söylediğine göre tüplerin açıksa bu yağı alttan tampınla koyarken mideye tadı geliyormuş birden o zaman tüpler açık demekmiş kokusu ve tadı tıpkı vicks gibi, yara iyi edici vs gibi özellikleri var canım

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, yasemin-66
yaseminciğim hoşgeldin sanada bir tavsiyem var tatlım bak tekrar hamile kaldığında sürhubad duası var onu okumaya devam et sende sürekli düşük yapanlar için okunurmuş bu bak netteb sürhubad duası diye araştır ve oku bi okuyunca sende anlayacaksın canım allahın izni ile çok güzel şeyler yazılı duada ben buraya kopyalarım ama çok uzun olur

eti puf aycanisa düzeltmelerinizi yaptım canım Eti-Puf canım senin adının yanlış olması neden kaynaklandı biliyormusun evde laptop kullanıyorum ben bazen laptopu kullanırken bişiler yiyorum çerez filan dökülüyor haliyle ve bu yüzden tuşları iyi basmamaya başladı artık ondan zaten dün yazarken hep zorlandım

arkadaslar merhaba
salat-ı tefrıcıye ıle ılgılı bır yazı BULDUM..GOOGLE DA SALATI TEFRICIYE HIKMETI YAZIYOSUNUZ.SORULARLA ISLAMIYET ADLI SITE VAR ONA BI BAKIN DERIM...LINKI EKLEYEMEDIM BI TURLU BURAYA DA.Herkesın okumasını tavsıye edıyorum...

KUZUNAZCIM YASIM 29....21 DIYE YAZILMIŞ.21 OLSAM NE DUSUNCEM BEBEK FALAN..opuyorumnanaktan

yaş 23 polikistikover ilaç yasmin kür kulanmıyor ama böğürtlen köküne başlayacak dua gece yatarken dua ediyorum henüz bişeye başlamadım boyle

yaş 23 polikistikover ilaç yasmin kür kulanmıyor ama böğürtlen köküne başlayacak dua gece yatarken dua ediyorum henüz bişeye başlamadım boyle

hayatım özelden mesaj atın demiştim ama gördüğüm kadarıyla burdan listeye eklicem çocuk düşünüyorsan neden yasmin kullanıyorsun anlayamadım canım kim verdi sana yasmini acaba kısa süreliğine mi kullanıcaksın

O SİTEYE GİRDİĞİNDE ADRES ÇUBUĞUNDAKİ TÜM YAZIYI KOPLAYIP YANİ ctrl+c yapıp burda mesaj yazarken buraya yapıştırırsan (ctrl+v) olur canım ama bu işlemi yapıyorda kopyalamıyorsan o zaman başka bir sorun var demektir.,

slm kızlar kimse yokmu topikte herkes nereye gitmiş herkese kolay gelsin

4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
9|Eti_puf|27|10.09.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 08.10.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
11|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
13|Kelebekafyon|22| 19.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |belirtilmedi|belirtilmedi|belirtilmedi|41 meryem süresi okuyacak
14|ozge-nur|23| belirtilmedi|polikistikover|böğürtlen köküne başlayacak |belirtilmedi|yasmin|belirtilmedi|geceleri dua ediyor

Son düzenleme:
mrb canım bişey sorcam tefriciye adetli iken okunuyo diyolar ben başladım adetimede az kaldı bilgin varmı okunurmu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…