Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm ne güzelll çok sevindim benimde bu sevince ihtiyacım var
25 inde olmam gerekiyordu,olmadım
belirgin bi belirtide yok hafiften bi kasıklarda rahatsızlık var o kadar
bide sarı akıntı

kuzunaz benide eklermisin cnm 23 yasındayım beklenen adet tarihim 8 kasım
ama bu ay cok umutluyum

canım bu bilgiler yeterli değil yaşın SAT infertil sorunu beklenen adet tarihi uyguladığın kürler kullandığın ilaçlar beklenen adet tarihin ve varsa okuduğun dualar gerekiyor sen bunları yaz eklerim seni ben

Başka uğraşlar bulmak dicem ama ne kadar yoğun olsamda düşünürüm ben..
Sanırımm kabullenmek en ii yöntem.
çok hikaye var tamam olmuyor tüp bebeği deniycem deyip o ay hamile kalan .hep okuyorum bunları galiba tek yol beklememek.

merhaba herkese meltemcim o listede sanırım bir tek ben kaldım adet olmayan ya hala olmadım belirtiler de kayboldu sanki sadece başım çok ağrıyor ve kasıklarım hafif ağrıyor bu ne iş ne alaka

üzülme tek değilsin canım ben de olmadım.dün çok şiddetli belirtiler vardı ha oldum olucam bugün gayet iyiyim hiç bir belirti kalmadı.

ayfercim hoşgeldin ne güzel gözün aydın kür kullandınmı günündemi geldi canım benimkaydirigubbakcemile5

Sekerim hicbise kullanmadım.34.gün geldi.ama bu ay belirtilerimiz çok degisikti.rahim kazılmalarım çok oldu.Doktorumu aradım 34gun gecmis olsa bile bu yumurtladigimi gösterirmiş dedim evet geç yumurtlamissin dedi.bugün böğürtlene başlıcam inşallah.ama ilk gün baslanabilir mı acaba.

üzülme tek değilsin canım ben de olmadım.dün çok şiddetli belirtiler vardı ha oldum olucam bugün gayet iyiyim hiç bir belirti kalmadı.

aynen canım ama kasık ağrısı özellikle sağda olmak üzere var galibaama çok değil , birde baş ağrısı var bende ya adette baş ağrısı yapar aslında migren varsa tetikler

kuzunaz ben adet oldum bugün malesef. yeni adet tarihim 24 kasım.belki bana öğretmenler gübü hediyesi olur bu sefer inşallah.

canım benim bugün 31. günüm ama eğer olursam bugünlerde benim için bir mucize ben ilaçsız 2 aydan aşağı olamam oda ilaçla ama geçen ay böğürtlen kökü ile 43 gün sürdü ama tam siklusum yani bir adetin 1. gününden diğer adetin 1. gününe yani

cnm ne güzelll çok sevindim benimde bu sevince ihtiyacım var
25 inde olmam gerekiyordu,olmadım
belirgin bi belirtide yok hafiften bi kasıklarda rahatsızlık var o kadar
bide sarı akıntı

Canım inşallah istediğin gibi olur hersey ben bu ay adet olabilmeyi çok istedim.çünkü ilacsiz yumurtlayabildigimi bilmeyi istedim ve oldu Allah'a şükür.Allah herkesi sevindirsin.biz bu ay kocisimle calışma fazla yapamadık bebek de tutmadı sanırsam bu yüzden .önümüzdeki ayda kocam yok yurtdışında kaldı bizim bebek isi.neyse düzenim daha otururbu arada. Dımı

aaaa bak gerçekten bu konuda çok rahatlarsın eşin yurt dışında olunca nasıl olsa hamile kalamam dediğin için belki yine yumurtlarsın ve adet olursun hadi inşallah :Saruboceq:
bende geçen ay senin gibi oldu doktora gitmedim bitkisel kürlerle kendim yumurtladım ve adet oldum...
bu ayda doktor kontrolündeydim bi tane yumurtam 16 mm oldu
çok düşük değil ama yeterlide dedğil dedi
7 gün bekle adet olmasssan farlutal al dedi
daha 3 günüm geçiyo,beklicem

canım bu bilgiler yeterli değil yaşın SAT infertil sorunu beklenen adet tarihi uyguladığın kürler kullandığın ilaçlar beklenen adet tarihin ve varsa okuduğun dualar gerekiyor sen bunları yaz eklerim seni ben

sat 2 ekim infertl sorunu pco ve arada prolaktin yükselmesi.
beklenen adet tarihim 2 kasım
civan perçemi kürü ve böğürtlen kökü aynı zamanda kullandım
15 gün kadarda soğan kürü.
2yıl glucophace prolaktin içinde dostinex
şu an ilaç kullanmıyorum hiçbir kür uygulamıyorum.
YA ŞAFİ bu ay tesbihim oldu.
:Saruboceq:

inşallah canım listede düzeltiyorum hemen allahım birdahaki aya nasip eder inşallah
Kuzum beni de ekle sat 27 Ekim beklenen adet 27 Kasım.koca yok bu ay adama dedim ya sen bana bı şırınga icine bırak sen yokken ben hallederim.tovbe tövbe diyo adam.İsin sakası tabi hayırlısı olsun herkes için

Canım 5 gün geçerse bı idrar testi yaptı

Canım 5 gün geçerse bı idrar testi yaptı

ya aslında ben hemen yapmayı düşünüyorum
biliyorum bu ay hamile değilim ama,en azından hamile olmadığımdan tam emin olunca
kafam rahat olursa adet olurum
zaten hamilemiyim diye düşünceler bizim adetlermizin geçmesine sebep oluyo

Canım bogurtlene hemen bugün baslamalimiyim.yoksa başka gün mü.

meltemcim seni ekledim canım bişi sorucam kullandığın kürleri ne kadar süre uyguladın ve ne gibi faydalar gördün acaba bizimle paylaşırsan bilgimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…