Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya aslında ben hemen yapmayı düşünüyorum
biliyorum bu ay hamile değilim ama,en azından hamile olmadığımdan tam emin olunca
kafam rahat olursa adet olurum
zaten hamilemiyim diye düşünceler bizim adetlermizin geçmesine sebep oluyo

Ama sekerim adetten 10 gün geçince anca doğru sonuc veriyorlar.nasıl emin olcanki

ayşecim bacım kıs selam veremedim sana bir türlü naber nasılsın

başla canım bugün ama bugün başlaymasanda sorun yok yarında başlasan olur bu arada senide düzelttim zaten listede

Gördüm sekerim ...kuru 21gun yapmayı düşünüyorum.gerçi kendiliğinden düzene girmisken bozmasam mı acaba kurle.Amma kararsızım ya

ayşecim bacım kıs selam veremedim sana bir türlü naber nasılsın

cnm valla ayran içtik ayrı düştük :roflol:
hamdolsun iyi diyelim bari
karnımda şu an birass ağrı başladı,inşallah olurum
sende durumlar nasıl iyimisin

meltemcim seni ekledim canım bişi sorucam kullandığın kürleri ne kadar süre uyguladın ve ne gibi faydalar gördün acaba bizimle paylaşırsan bilgimiz olsun

civan perçemini 5 ay kullandım aynı sırada aralıklarla 3 kez 10 ar gün böğürtlen kökü kullandım.bu sırada stresi engel oluyo diye karanfil yağıda kullandım belime ve ayaklarıma sürüyodum
bunları kullandığımsürede pek fayda görmedim sadece prolaktin düştü. hatta fazla uzun süre kullandım diye kan değerlerim düştü.
ama 1 ay sonra adetim kendiliğinden düzene girdi.
daha önceleride soğanı denemiştim pco ma ii geldi ultrasonda gördüm sonucunu.

Son düzenleme:
Gördüm sekerim ...kuru 21gun yapmayı düşünüyorum.gerçi kendiliğinden düzene girmisken bozmasam mı acaba kurle.Amma kararsızım ya

canım sen bilirsin ama düzenin bozulacağını sanmıyorum böğürtlen kökünün daha bir çok faydası olmasının yanısıra rahmide kuvvetlendiriyor hamişlik öncesi bence çok iyi

ne oldu canım yaa mirmirmirmir

içim sıkılıyo yarın sabah dr a gidicem tiroit için nodül varmı diye ne bileyim ya kötü birşey varsa bide bu ay yumurtlama günlerimi değerlendiremedik kayınvalideler vardı havada kapalı içim daraldı güzelim yaa:çok üzgünüm:

Kendinden eminsen yap sekerim.ama hamileysen ve ferlutal alırsan pek iyi olmaz herhalde

yok hayatım ben teste güvenipte farlutal içmem nolur nolmaz Allah bilir belkide vardır gebelik,doktor Allahın yanındanmı geldi o ne bilir rabbim nasib ederse
1mm lik yumurtadan bile olur :)
ben zaten farlutal içmicem bu ay senin gibi adet olacağıma inanıyorum Allahhın izniyle

cnm vallaha adetten 1 gün bile geçince sonuç veriyor
çünkü ben hamileliğimde 4 gün geçti 5.gün testte pozitif çıktı

pişt fıstık neden selam vermiyosun bu arada canım sen ilk hamile kaldığında yumurtlaman normal olduğu için çabuk sonuç alabilirsin deama şimdi geç yumurtlamış olabilirsin normal siklusuna göre davranma geç döllenme olunca testte geç çıkabilir bu arada benim halim ne olacak kısssssssssssss adet olmadım belirtileri hiç konuşmak bile istemiyorum aslında hepsi fasa fisssooo

kızlar kadınlar kulubüne saldırı varmış yıkılması için yani çekemeyenler var sitemizi bu yüzden sorun var ağır ilerliyor zor mesaj yazıyoruz

ayy akşam soğan yedimm,, bugün acayip akıntım var..
kuzunazcım ben bugün böğürtlen kökü alcam,
bu böğürtlen kökünü hamileler içebiliyor mu?

canım sen bilirsin ama düzenin bozulacağını sanmıyorum böğürtlen kökünün daha bir çok faydası olmasının yanısıra rahmide kuvvetlendiriyor hamişlik öncesi bence çok iyi

evet dogru olabılırbelki..ama bu duzenı yanı ılaçsız olmayı yakalayana kadar az sıkıntı cekmedım.çok olmasa bıle baya badereler atlattım..genc kızken ne soylenırdım ööff adet oldum dıye..aman ne guzel seymış adet olmak zamanında ve sorunsuzca....

simdi bu nedenle yıne dengem sasarsa dıye korktum acıkcası..zaten kocamda olmayacak önumuzdekı ay..bılemedım..bakalım bı karar verıyom bı vazgecıyom..hanı Allaha şükür pco hastası falan da degılım ya belki kendiliğinden artık duzene gırer..

Ben duzene gırerse yınetakvım yontemıne devam ederım artık..ya zaten bız hıcbıseyde olmadıgımız gıbı ılışkıdede ıstıkrarlı degılızkı kocamla..öyle bugun yap şimdi olmalı diye sartlanınca bızım psıkolojımız bozuluyo..Artık kendı halıne bırakıcam kesınlıkle..müdahale ettıkçe başıma neler geldı..Allahın ısıne karısılmazmış..3 kez ustuste klomen catlatma ıgnesı denedık sonuc kıste kadar vardı..Allah ne zaman takdır ederse artık..Adet olunca degerını anladım vallaaa.

pişt fıstık neden selam vermiyosun bu arada canım sen ilk hamile kaldığında yumurtlaman normal olduğu için çabuk sonuç alabilirsin deama şimdi geç yumurtlamış olabilirsin normal siklusuna göre davranma geç döllenme olunca testte geç çıkabilir bu arada benim halim ne olacak kısssssssssssss adet olmadım belirtileri hiç konuşmak bile istemiyorum aslında hepsi fasa fisssooo

yavrim cvp verdimde görmedin heral,
aslında bişiy diyimmi ben ilk evlendiğimde bebek istediğim için adetlerim hep gecikmeli oldu,2 gün 3 gün 4 gün en sonda 5 gün geçti hamile olduğumu öğrendim
acaba o zamannlardada mı vardı bende bu rahatsızlık baaşlangıç saf-a'sındamıydı ?
yani benim reglime nolduysa evlendikten sonraa oldu,
cnm senin hamile olmadığını bilsek hemen civan perçemi içerdin çünkü o doğal söktürücü
bebeğim kafana takma beee,olacaksın sen adet ben inanıyorum
kuzu yaaa gecen gün bi tanıdığımıza gittik oraya tam 3 tane hamile geldi
gengemde 1 yıllık evli oda bebek istiyor,kapıyı her çalıp içeri girenin karnı şiş :)
yengem bana bakıyo ben yengeme artık dayanamadık güldük daha doğrusu içimiz kan ağlıyorduuuu....
veee ben o hamilelerden biriyle uzun uzun konuştum bir mucizeye tanık oldum anlatayımmı çok şaşıracaksınız

X