Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzuuuuuuuu huuuuu hoşgeldiiiiiiinnnnnn zemuszemus zemuszemus

Bir kaç gün önce kuzu bir liste yapmıştı adeti yakın olanların.
o listeden elenen oldumu?
yani hamiş haberi yokmu?
biraz moral olurdu bize..

o listeden çıkan olsa burada halay çekicezz yani değil bu topic diğer topicler de duyarlar meltem :teytey: :teytey:

merhaba herkese meltemcim o listede sanırım bir tek ben kaldım adet olmayan ya hala olmadım belirtiler de kayboldu sanki sadece başım çok ağrıyor ve kasıklarım hafif ağrıyor bu ne iş ne alaka

Canım bendede gecikmeler olduğunda inatla bekliyorum test yapmamak için kafaya takınca daha da uzuyor ve en sonunda test ve sonuç negatifff..
Sonuçta doktorun verdiği söktürücüleri kullansamda kullanmasamda resti yaptıktan en çok 3 gün sonra adet oluyorum.
yani kahrolası şey kafama taktığımiçin gecikiyor.

canım bebek olmadığından eminsen farlutal filan kullan gerçi bebek olsada bişi olmuyor da en azından adet olur dr a gidersin

canım maaşallah bu ne hız sayfayı açar açmaz yazını gördüm :) anlık ileti olmuş hoşbulduk şaşırdım valla

kuzunaz hoş geldin opuyorumnanaktan dünkü verdiğin ballı kürü yapdım yanlız çörek otu yokdu bu gün alıcam allahımdan hayırlısı bir sorum var adeti 12 günümü yumurtlama oluyor yoksa herkesde değişiyormu birde ilişki sonrası:kedi: ne kadar ve nasıl yatılmalı

merhaba herkese meltemcim o listede sanırım bir tek ben kaldım adet olmayan ya hala olmadım belirtiler de kayboldu sanki sadece başım çok ağrıyor ve kasıklarım hafif ağrıyor bu ne iş ne alaka

inş olmazsın canım. inş hamişsindir.
kafaya takmakta geciktiriyor etkileride yok ediyor.ben bu hayale çok kapılıyodum.olmadı ah olmuycak diye..
umarım sen sonunda üzülmezsin umarım hamiş haberinle sevindirirsin bizi:Saruboceq:

kuzucum nasılsın sabah beri savaş ediyorum buraya girebilmek için sonunda pc elimde kalıcak

selam arkadaşlar nasılsınız

kızlar ben 2 düşük yaptım ne kadar dikkat etsemde bebeğim tutunamıyo, sakınan göze çöp batar misali oldu artık bana önerebileceginiz bi kür varmı buna gerçekten ihtiyacım var

kızlaaarrrr bengeldım....çok mutluyumm..adet oldummm..evet bebek ıstıyorum ama kaç aydır adetım duzensızdı bu ay ılaçsız bısesız duzene gırdı yanı yumurtladım ve catladı ve adet oldum yuppiii...
Kuzucumm beklenen adete 27 kasım yazabılırsın..sat ada 27 ekım tabıı

Günaydınlaaaar herkeseeee
Sabah dr gittim tahlil verdim bakalım ne olmuş beni hormonlar
akşama yazarım
Kuuuuuzzzzuuuuuuü
Nasıl oldun iyi misin canım???
ıyi ol da benim şu yeni adet tarihini değiş güselim
Yenisi 23 kasım

ayfercim hoşgeldin ne güzel gözün aydın kür kullandınmı günündemi geldi canım benimkaydirigubbakcemile5

canım siklusundan 14 gün çıkaracaksın yani örneğin 28 günde bir adet oluyorsan 28-14=14. günde 30-14=16 . günde gibi anladınmı canım yani bu tarihlerdede akıntını filan takip edebilirsin ateş ölçme yöntemi ve ovülasyon testleri ile işi dahada garanti altına alabilirsin

kızlar slm hamiş haberi yokmu hala???
bende dr a gitmeyim bi süre ara veriyim demiştim ya eşim dün sehir dısından geldi.
söyledim ne düşündüğümü biliyorum cok kafana takıyosun üzüldün yıprandın ama bu ilaç olayını sonlandıraLIM olmayacaksa zaten olmaz sonra ara veririz dedi. sen git ne kadar kullanman gerekiyorsa git dedi. bu ay 2. ayım bundan sonra olma olasılığı ne acaba ???

cnm bu arada senin yazdıklarına cok katılıyorum. ben 2 ay üstüste geciktim test yaptım saatine kalmadan hasta oldum dediğin gibi tamamen psikolojik.bu kafalarımızı nasıl bosaltırız bir bilen yokmu???

tamam canım ayfer seninkinide düzelticem artık liste hep ilk sayfada bu arada

kuzunaz benide eklermisin cnm 23 yasındayım beklenen adet tarihim 8 kasım
ama bu ay cok umutluyum

böğürtlen kökü canım rahmi kuvvetlendirdiği için düşüğü engelliyor ve rahimde tıkanıklık yapışıklık varsa temizliyor ama tabi allahın izniyle herşeyden önce dua o yüzden onun için bebeğin olunca el muheymin diye tesbih çekebilirsin alalhın isimlerinden koruyan gözeten anlamındadır canım tabi bütün dualar güzel ve faziletlidir bol bol dua et allah yardımcın ve yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…