Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayçacım sen en iyisini yapıyorsun arkadaş dr un açamadığını sen nasıl açacaksın diyor ama sen beklerken elinden geleni yap dr un yapamadığını allah yapabilir canım allah bir an önce mucizene kavuştursun seni

canım bende operanın orda oturuyorum ama iş yeri vişnelikte. senin gittiğin doktor kim.

aaa bize yakın işyerin belki bi gün karşılaşırız ben yeni başladım dr a bilirsin nezih erdöl dr un soyadı bile umut verici ben ona 2 sene önce kendim hiç gitmediğim halde arkadaşımı yolladım ve 20 gün sonra tüp bebekle hamileydi şimdi 1 yaşında oğlu var ben şaşkın 2 sonra başladım ama şimdi bende pko var ve tiroit çıktı bir süre bu tiroit için gidemiyorum bakalım hayırlısı senin dr un kim canım

o evlatsa sende evlatsın canım yaa, kendi çocuklarında olunca bişey demezler tabii. canım hayırlısını versin yüce rabbim.
şimdi nolcak, eşin ameliyat mı oalcak?

canım benim doktorum ilk gebeliğimde rabia karagözdü. 2. gebeliğimde abdurrahman akçaydı. ben abdurrahman beyden çok memnundum,ama 2. erken doğumda eşim abdurrahman beye göndermedi. şimdi doktorum remzi süllü. remzi beyde devlet hastanesinin doktoru.bende de pco var buay da reglim gelmedi geçikti. test yaptım ama negatif çıktı.

KUZUNAZCIM senin bu ballı tarif bir nevi mesir macununa benziyor dimi

öyle tabi boş boş bekleyecegıme elimden geleni yapıyorum işte
Allah hepimizi kavustursun canım isteyen herkese nasıp etsın kıymet bilmeyenlere degıl bizim gibi kıymet bılecek olanlara nasip etsın yarabbim :Saruboceq:

o evlatsa sende evlatsın canım yaa, kendi çocuklarında olunca bişey demezler tabii. canım hayırlısını versin yüce rabbim.
şimdi nolcak, eşin ameliyat mı oalcak?

yok canım 2005 te oldu ameliyatı ama 1 sene falan sürdü iyileşme süreci dr başkalarına ameliyat sonrası ilaç veriyomuş eşime vermedi bilemiyorum geçen ay ankarada bi tüp bebek merkezine ön muayeneye gittik orda sperm testi yapıldı bize iyi dediler ama sonuçları vermediler elimize nezih beye tekrar gittiğimizde büyük ihtimalle tekrar istiycek özel goğuş hastanesine gidicez bakalım

aymesçim imzan güzelmiş ben hamiş kalınca yapıcam

sağol canım hafta sonu canım sıkıldı bende öyle bi kaç tane takvim yaptım en son buda kaldım inşallah tez zamanda sende hamilelik takvimini yaparsın tabi cümlemizde:Saruboceq:

ben remzi beyi duydum ama çocuk deyince ilk nezih bey akla geliyor diye ona gitmeye başladım bide eğer rabbim nasip ederse bebişimi doğumumuda özel doğuşta yapmak istiyorum hastaneleri gördüm duydum borç harç ne olursa olsun bir kere oluyo birazda ondan nezih beyi tercih ettim canım remzi beyide yeilerde duydum iyi diye inşallah sanada yakında sağlıklı hayırlı bir evlat nasip der rabbim canım

sabah işyerine geldiğimde girdim hemen koşa koşa topiğe kimse gelmeden daha rahat bakıyorum çünkü bi kaç saat giremedim maşallah coşmuşsunuz yetişemedim hızınıza anca okumayı bitirdim şimdi gidip yine işlerime bakmalıyım çok kalamıyorum ne yazıkki :çok üzgünüm:

CANIM BENİM çok güzel bir haber ve ümit kaynağı bu bize çok sağol allah bir an evvel hamile kalmayıda nasip etsin bende sen baştan anlatırken hemen soğanı öneriyim dedim ama sen yapmışsın bile çok güzel alkisalkisalkis

inşallah Rabbim tez zamanda hamile kalmayıda nasip eder arkadaşım Allah hepimizin yardımcısı olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın

SUMEYRAT sen cevap yazmıycaksın o yüzden iyi olduğunu umut ediyorum eğer bebişin yoksa rabbim sanada nasip etsin en yakın zamanda inşallah canım

amin canımmmmm Rabbim bizleri evlat hasretiyle imtihan etmesin :Saruboceq:

bende bir yandan fatura işliyorum yetişemiyorum canım allah bereket versin inşallah hamişlerimizde böyle arta bu arada bende adet oldum olacam öyle ağrı ve hisler var

canım aslında okuduğum belli bir dua yoktu.ama bol bol salavat çektim
ayetel kürsi,ihlas,fatiha ve her fırsatta fetih suresi okudum
adetli dönemimde de bol bol salavat çekip, cevşen duasını okudum.
aslında ne okuduğun değil de nasıl okuduğun öenmli olan. sen gönülden yakarınca, Yaradan karşılıksız bırakırmı.
Dualarımız kabul olunan dualardan olsun inşallah

kuzucum ben bu gün cevizleri kırıp hazırlıycam kürümü yazdığın gibi hem kırarken hem hazırlarken ya şafi diye hep dua edicem ALLAHım herkesin derdine derman kucağına meleğini nasip et PEYGAMBER EFENDıMıZE olan sevginin hatrına ne olur rabbim AMııııııııııııNNNNNNNNNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…