Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

izmirde oldum ben prof erol tavmergende şifa hastanesinde

canım allah şafi adı hürmetine şifa versin bu uyguladığın kürlerle sana inşallah tez zamanda kavuşursun bu arada adaçayıyağını uygularken hiç tadını midende hissediyormusun vick tadı gibi

canımcım ikizin olu sözüyle bana bir anda güç verdi ağzın bal yesi rabbim uygün görürse hayır demem şu anda evde bal çörekotu ve tarçın var ne kadar ölçülerde olsun bu gün adetin ilk günü ne zaman yesemmmm

kahfaltımı yaptım geldim bu gün erken kalktım iyi oluyomuş erken kalmak kızlar misafirimiz var kahvaltıya geldiler bu gün bayağı kalabalık topiğimiz

canım neden yazacak bişiyimiz olmasınki biz burda muhabbette ediyoruz burası bizim için teselli sen müsait olduğunda hep gel canım bekleriz benimde bir meleğe çok ihtiyacım var şu aralar ama rabbim ne zaman layık görürse ozaman gönderir zaten

kuzucum şükür iyiyim işte biraz önce kayınvalidemleri yolcu ettim hemen pc başına koştum sen nasılsın belirtiler de naber

çok şükür rahatlıkla girebilirsin kayracım belirtiler derken bu sabah kesin bugün olurum dedim ama şimdi bişi yok yani sıkıntılı bir ağrı vardı karnımda

Kizlarrrrr.ben geldim.herkese gunaydinnnnnn.topigimiz coşmuş. Masssallah .Hayırlı gelir yeni arkadaslar insallh.
Kuzu ben hala adet olmadım ve kaasiklarim akşamlar çekilir gibi kasiliyo.sabahları mide bulantisi ile uyanıyorum.psikolojik mı bilmiyorum.yumurtladimmi onu da bilmiyorum.bı el atın benim bu duruma yaw:)))

izmirde oldum ben prof erol tavmergende şifa hastanesinde

bende hacettepe hastanesinde oldum TİMUR GÜRKAN internet sitesi var acaba tekrar denesen faydası olurmu acaba benimle epeyce uğraşdı olumlu cevap vermek için 3 delik açıldı 10 günde iyileşdimmm çünkü tüpler incecik küçük şeyler tamponla işallah etkisi olur:Saruboceq:

benimde dün gece biraz açıkça yazmış olucam ama şimdiden özürdilerim herkesten hani çiğ yumurtanın akı gibi diyodumya öyle geldi yine bu her ay oluyo ama acaba yumurtlamanın başladığınımı bittiğinimi işaret ediyo kestiremiyorum canım ya yada benim kafam çok karışık seninde umarım gelmez ama gelirsede vardır bundada bi hayır kendini sakın üzme canım benim

canım allah şafi adı hürmetine şifa versin bu uyguladığın kürlerle sana inşallah tez zamanda kavuşursun bu arada adaçayıyağını uygularken hiç tadını midende hissediyormusun vick tadı gibi

yok canım hissetmiyorum malesef

canım şimdiden başla yemeye uygun gördüğün ölçülerde karıştır yani bir kase bala 1 yemek kaşığı çörek otu ama çekilmiş olursa iyi olur ve tarçın da 1 kaşık koyup her sabah 1 er kaşık ye akşamlarıda balpolen karışımı ye 1 er tatlı kaşığı ama kaşığın plastik yada tahta olmalı böyle canım yani şifa olur inşallah ve her yediğinde rabbimize ya şafi sen şifa ver diye dua et olurmu ki ediyoırsundur da zaten

yok canım hissetmiyorum malesef

hımm canım o tadı hissettiğinde tüpler açık oluyor demişti arkadaşlar ondan sordum

canım o yumurtlama akıntısı işte yumurtan kaç gündür büyümüştü zaten sana dedim çalış diye dünde çatladı işte bugünleri üstüste değerlendirmeliydin biliyorsun ilişki olmadan bebiş olmaz

benımde 3 delık acıldı iki tane kasıktan 1 tanede göbekten eylülde oldum 2.500 lira odedim bi ikinciye verecek durumum yok kı maddi durumu düzeltip tüp bebek tedavısıne baslayacagız bakalım 2010 yazında Allah nasip ederse ilk ameliyatta bile kayınvalıdemlerden cok laf duydum acele ettiniz bosuna para gitti falan filan mafoldumbenmafoldumben

canım hoşgeldin kusura bakma geç gördüm inşallah hamilesindir ne olur allahım inşallah müjdeli haberi senden alırız kaç gün geçti

evet onu biliyorum deniyorum her ay işte umarım faydası olurda tedaviye gerek kalmaz

O kadar kalabalikki topicik kimse bana cvp vermiyo. Aglicam ama yasasa.biri bana destek olsun ((((

ayfercim hosgeldin bulantıyla uyanmalar falan hep hamılelık belirtisiymiş diye duyuyorum ama inşallah öyledir inşallah bu sefer kavusursun bebeğine

canım hoşgeldin kusura bakma geç gördüm inşallah hamilesindir ne olur allahım inşallah müjdeli haberi senden alırız kaç gün geçti

Ohh ya sonunda biri duydu beni.ya kuzum benim düzensizlik varya bilmiyorum iste geç ay 24 unde olmuştum.bu ay bı ara yine gelecek gibi oldu gelmedi doktorum1hafta bekle olmazsan gel dedi.bıktım ya bu düzensizlikten yine ilaçla mı olcam istemiyorum bunu.bebekten önce su düzenim bı otursaydı.çok canım aciyo çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…