Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Artık daha dayanamıyorum.... Yumurta sayım çok düşük ve ben hamile kalamıyorummm... Her adet oldugumda aglıyorum....

Cok tesekkur ediyorum canım verdigin bilgiler icin

Kızlar merhaba eşim için keçiboynuzu kürü arı sütü polen bal karışımı ve saraçoğlunun geçenlerde bahsettigi Fatih sultan Mehmet macununu birlikte uygulamanın zararı olur mu??

Artık daha dayanamıyorum.... Yumurta sayım çok düşük ve ben hamile kalamıyorummm... Her adet oldugumda aglıyorum....

kul bittim dediğinde rabbim yettim der. kalbini ferah tut ve dua et. dualar kaderi değiştirirmiş. inş rabbim sana ve isteyen herkese istediği vakit nasip eder. umut et olumlu düşün inş olacaktır canım.

kul bittim dediğinde rabbim yettim der. Kalbini ferah tut ve dua et. Dualar kaderi değiştirirmiş. Inş rabbim sana ve isteyen herkese istediği vakit nasip eder. Umut et olumlu düşün inş olacaktır canım.

canım teşekkür ederim.... Ama bazen ınsan sabrının ıttııgını zannedıo o kdr dua edıorum kı.... Ama hala bısey yok

canım teşekkür ederim.... Ama bazen ınsan sabrının ıttııgını zannedıo o kdr dua edıorum kı.... Ama hala bısey yok

Allah dualarimizi kabul etsin insallah saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin hepimize hayirlisi ise kucagimiz bos kalmasin hepimizin bende bal corekotu tarcin kirune basladim

seni çok ii anlıyorum. ben de bayadır istiyorum ancak sonu hep hüsran. ağlıyorum ama isyan etmiyorum sonuçta verecek olan allah. bizim elimizden duadan başka bişey gelmiyor canım. rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş.

Arkadaşlar benimde13yildir bebegim olmuyor 500yasin okumaya niyetendim yardım istiyorum okumak isteyen olursa sevinirim...Allah dualarkınizi kabul etsin inş...

keşke yapacak bişey olsa ama elimden hiç birşey gelmiyo.... gıtgide gücümün tükendıgıı hıssedıyorum

keşke yapacak bişey olsa ama elimden hiç birşey gelmiyo.... gıtgide gücümün tükendıgıı hıssedıyorum

yaratmak allaha mahsus o ol derse olur. elimizden gelen tek şey dua canım dua kaderi bile değiştirirmiş. canının en çok yandığı anda aç rabbime ellerini ve dua et inş bizimde olacak bebişlerimiz. kul bittiğim dediğinde rabbim yettim dermiş.

arkadaşlar bende 4.5 yıllık evliyim üç yıldır çocuk istiyoruz maalesef olmadı bende çok uzgunum kendimi çaresiz hissediyorum elimden bişey gelmiyor

hep canımın yandıgı anlarda da dua edıyorum.... Ama

Selam arkaslar ben yeniyim burada topik cok guzel bende burda kalip dertlerimi paylasmak yasdiklarimi anlatmak istiyorum en onemlisi bir gun hamile kalirsam sizinle paylasmak burdan kardeslerimin hams haberlerinle sevinmek istiyorum oglum olursa umut koymak istiyorum adini umutcihan onu dunyaya gelmeden daha cok seviyorum 41 yasin okudum meryem suresi 4444salati tefriciye bitmek uzdre 2hatimrabbim buyuk insallah isteyen herkese bu duyguyu nasip eder

merhaba arkadaşlar kimse umudunu kaybetmesin.Bende her ay bu ay hamile kalayım diyorum ama bir sorun çıkıyor diğer aya erteliyorum .İnsallah temmuz ayın da hamile kalıp sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek en büyük dileğim

Arkadaşlar ben de 2 yıldır anne olmak için uğraşıyorum. Bu ay bir kitapla tesadüfen karşılaştım. Moral olarak çok iyi geldi bana. Çoğumuz umutsuzluğa kapılıyoruz. Ancak moral çok önemli. Dikkate alırmısınız bilemiyorum ama kitap Uğur Koşar ın Allah de ötesini bırak. Rabbim hepimize tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah.

Arkadaşlar benimde13yildir bebegim olmuyor 500yasin okumaya niyetendim yardım istiyorum okumak isteyen olursa sevinirim...Allah dualarkınizi kabul etsin inş...
slm canim bende 500 yasine başladim bunu görunce merak ettim hamile kaldinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…