Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Merhaba herkese Rabbim sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin.. Benimde yumurta rezervi düşük baştan sona okuyamadım acaba bu durumda olan arkadaşlar ha hi kürleri ve dualrı okudu acaba

Merhaba arkadaşlar, maydanoz sutbuharı hakkında bilgisi olan var mı
tesadüf yıllar sonra konuma cevap vermiş olayım maydonoz süt buharı hakkında şöyle bir bilgim var kuzenim uyguladı eğer enfeksiyonel sorunun varsa iyi gelecektir ... kuzenim rahim filmi çekilecekti ama smear testinde hep enfeksiyon çıkıyordu ve verdikleri ilaçlar enfeksiyonu temizlemiyordu hatta bi laboratuvar sonucunda okudum enfeksiyona bir sürü antibiyotik çeşidi uygulamışlar örneğin anti bilmemne uygulandı duyarlı filangibi bir şeyler yazıyordu yani antibiyotikler o bakteriyi öldüremiyordu her neyse uzattım kuzenim maydonoz süt buharını uyguladı ve smear testini tekrar yaptırdı ilginç bi şekilde sonuç tertemiz çıktı ve rahim filmini çekildi sonuna .. kuzenim normalde bakkaldan aldığı sütü uyguladı ama direk inekten ağılan süt olsaydı daha iyi olurdu diye duydum... onun haricinde birşey daha dua ve bitkisel yöntemlerle tedavi eden bir hoca ile görüştüm eğer rahimde üşütme diyor o yani iltihabik kanal tıkanıklığı gibi bir problem var ise süt ile karabaş otunu uygulayın demişti ..

Herkese slm kızlar ben 4 yıldır evliyim ılk defa gecen ay asılama yaptırdım tutmadı sımdı de bır sey duydum ve yapıcam aranızda 99 tane hurmaya meryem suresini okutup esinle yiyen varmı

Mer
merhabalar
Bende polikistikoverim genç kızlığımdan beri adet düzensizliği problemi yaşıyorum doğum kontrol ilaçları sayesinde düzenli adet oluyordum evlendim 1,5 sene sonra çocuk düşünmeye başlayınca ilacı bıraktım ilacı bıraktığım ay kendiliğinden adet oldum bu durum düzeldi die çok mutluydum derken mutluluğum kısa süedü düzensizlikler başladı dra gittim kan testleri vs adet düzenleyici verdi 4-5 ay dene olmazsa gel dedi 6 ay geçti bende hala bişey yok tekrar dra gittim sperm testi istedi eşimden onuda yaprıdım tekrar gitiim çok ilgili davranmadığı için drumu değiltirdim yeni drla klomene başladık yumurta takibi vs yumurtam oluşuyor kendiliğinden çatlıyor ama gebelik oluşmuyor bir kaç ay denedik olmadı adetlerimde düzene girmeyince drum glifor başlattı ve bei kendisinin hocası olan tüp bebek uzmanına yönlendirdi tabi bu süreçte denemediğim şey kalmadı soğan kürü yaptım bal tarçın çörek otu denedim yjnus suresini okudum fakat gebe kalamadım bu arada hsg çekildim tüp bebek uzmanı bütün hepsini inceledi amh testi yaptı yumurtalıklarım çok fazla çalışıyormuş bu yüzden büyüyüp gelişemiyormuş kist olarak kalıyor buda polikistikoveri destekliyor dedi eylülde aşılamaya başlayacağız şimdi adet olmayı bekliyorum tabi bu arada karatay dietine başladım polikistikoverliler için glisemik indeksi düzşük gıdalar şekeri düzenliyormuş glifora devam ediyorum bakalım

Arkadaşlar yardım! İncir kürünü yapmak istiyorum Saraçoğlunun tarifiyle. Ama kaliteli kuru incir bulamadım netten sipariş veren var mı? Varsa hangi siteden memnun kaldınız yollar mısınız bana siteyi?

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a embriyoannesi blog diye yazın hemen çıkıyo :)

kızlar merhaba bende tüp bebek deneyecem sizce bu degerlerle zormu yasım 33 adetın 3 gunu usg sonucum degerlendırebılırmınız d3 uterus normal görünümde endline düzenli sağ overde 1-2 antral folıkül sol over uterusun üzerinde 3-4 antral folikül birde kılolu oldugum ıcın bunu yazmıs obezite nedenıyle suboptimal degerlendırıldı bu sonuclara gore durumum nedir sızın fıkırlerınız benım ıcın degerlı

merhaba arkadaşlar kan pıhtılaşma sorunum var , bir sezeryan doğum yaptım bebeğimi kaybettim , doğumdan sonra hormonlarım bozuldu kist oluştu hepsini atlattım , doğumdan 1 yıl sonra kimyasal gebelik oldu, hsg çektireceğim, kuşkular kafamda sezeryan sonrası yapışıklık oluşabiliyormuş , durumu benim gibi olup hamile kalabilenler var mı?

merhaba öncelikle gecmis olsun
insallah sende tez zamanda evlat sevgisini tadarsin.. buraya en son yazdigim mesaj 2009 imis... ve ben ozamandan sonra cocugum olmaz diyordum simdi iki kizim var cok sükür... ikiside sezeryanla oldu ikinci kizimdan sonra yumurtaligimda timör cikti ameliyata aldilar hemen sonra 1 ay sonra kontrole gittigiimde yumurtaligimin rahime yapsitigini söylediler sizdeki yapisiklik bunun gibi birseymi ?

geçmiş olsun canım, doktorum ofis histeroskopi yapacaktı , gitmedim , tıp fakültesine gittim onlar yapışıklık yoktur dedi, çünkü adetlerim çok düzenli ,

Arkadaslar bende 500yasin topluyorum icinden gelerek okuyabilen olursa kisi basi bitane olmasi lazimmis

Arkadaslar bende 500yasin topluyorum icinden gelerek okuyabilen olursa kisi basi bitane olmasi lazimmis okuyan olur mu?

geçmiş olsun canım, doktorum ofis histeroskopi yapacaktı , gitmedim , tıp fakültesine gittim onlar yapışıklık yoktur dedi, çünkü adetlerim çok düzenli ,
Benimde adetim çok düzenli ancak laporoskopi yapıldığında yapisiklik olduğunu ve açtığını söyledi doktorum.

Benimde adetim çok düzenli ancak laporoskopi yapıldığında yapisiklik olduğunu ve açtığını söyledi doktorum.
ofis histereskopi oldum bir sıkıntı çıkmadı , çok az önemli olmayan yapışıklık varmış öyle kötü bir durumdan bahsetmedi doktorum

Yok bi hafta sonra okursan da olur sadece Minenin niyetine demean yeterli Allah razi olsnn insllah.Rabbimde ssizlerin gonlundekini versin insallah

Slm arkadaşlar İki senelik evliyim 21 yaşındayım polikistik overliyim ne denediysem olmadı..clomen kullandım,femera kullandım,üç ay soğan suyu içtim ,incir suyu havuç suyu içtim,polen bal yaptım ,ada çayı yağını kullandım yinede olmadı artık umudum tamamen bitti hiç bir şey yapmak istemiyorum aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor gözlerim doluyor çokk kötüyüm çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…