Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Allah razi olsun canm Minenin niyetine diye dualarmisin cokk saolsun Rabbimde karsiliksiz iyi niyetlerinizi onunuze Cikarsin insallah

bu hocanın numarası varmı sizde acaba

Kızlar merhaba,
Eşim varikoseldi ameliyat oldu ameliyat olmadan önce %1 hareketlilik vardı ameliyattan sonra %15 oldu doktorumuz iki ay daha süre verdi bize neofortil ve evicap kullanıyorduk şimdi bir ay neofortil yanında 25 gün klomen kullan dedi sonra tekrar test ver dedi yükselirse deyerler iğne vericem sana dedi bizim durumumuzda olan yada duymuş olup hamile kalan arkadaslar varmı neler kullandınız ben aksamları keçiboynuzu kürü yapıp sabahları ceviz yediriyorum ve aksam muz ve fındık fıstık işte bunları yediriyorum sizin bana vereceğiniz bir tavsiye varmı ?

Selam.. tavsiye edebileceğim şunlar nohut suyu, bol yeşillik, havuç, keciboynuzu tozu/unu.. telefondan ve sigaradan (eğer içiyorsa) uzak durması.. ısırgan otu çayı.. bizde bunları uyguluyoruz.. inşallah bebiklerimize hayırlısıyla kavuşuruz :)

Isırgan otu çayını nasıl yapıcam o ayrı bir kür mü birde keçi boynuzu tozunu nereden bulabilirim ben pekmezini yedirip cayını içiriyorum çünkü çok şükür sigara alkol hiç bişey yok bizde sen ne zamandır uyguluyorsun test yaptırdın mı arkadasım gerçekten işe yarıyor mu

Isırgan otu çayını nasıl yapıcam o ayrı bir kür mü birde keçi boynuzu tozunu nereden bulabilirim ben pekmezini yedirip cayını içiriyorum çünkü çok şükür sigara alkol hiç bişey yok bizde sen ne zamandır uyguluyorsun test yaptırdın mı arkadasım gerçekten işe yarıyor mu aminnnnnn inşalah :)

Merhaba arkadaşım aktara macun yaptır aktarlar macun yapıyor ben yaptırdım ve çaksır suyu da aldım eşime yedirip içiriyorum kendimede macun yaptırdım yumurta kalitem düşük diye önümüzdeki ay sonu belli olucak kendim ultrasona giricem eşim de sperm tahlili yapıcak bu arada tahlil sonuçlarınız düşükse üroloji doktoru eşinize ilaç da verecektir ben eşime evicap birde d vitamini ampul aldım onu kırıp ekmeğe yediriyorum bizde morfoloji ve sayı düşük hareket az bendede yumurta kalitesi kötü eşim 45 ben 36 yaşındayım maalesef çocuğumuz yok daha yeni evliyiz

Merhaba arkadasım ,
doktorumuz bize neofortil ve klomen verdi iki ay daha kullanıcaz aktarlara gidip macun yaptırıcam ama cidden işe yarıyormudur.
Rabbim sizede nasip etsin inşalah evlat

Merhaba arkadasım ,
doktorumuz bize neofortil ve klomen verdi iki ay daha kullanıcaz aktarlara gidip macun yaptırıcam ama cidden işe yarıyormudur.
Rabbim sizede nasip etsin inşalah evlat
Amin arkadaşım mücadelemiz bu yönde biraz sabır çokça dua etmemizgerek hayırlısı Allahtan cc Allah cc gönlünüze göre versin arkadaşım

Isirgan otunu aktarkan aldim kurutulmuş şekilde, bir tutam bardaklik cay süzgecine koyuyoruz, 10 dkka demleniyor ve iciyor esim canim.. siyah cayi neredeyse artik hic icmiyor.. sekersiz icilcek cay..
Keciboynuzu tozunuda attardan alabilirsin, suya 1,5 tatli kasigi koyup karistiriyor ve iciyor.. yani sira cig badem yiyor, cig findik..
Bizim morfolojide cok sükür sorun yok ama dna hasarimiz 37%
Testi yeni yaptirdik, 1 haftaya sonuc alicaz insallah iyi gelir.. yani sira doktor kontrolünde ilacda kullaniyor esim..
Daha önce sayi birazcik düsüktü ve keciboynuzu ve e vitamini kürü ile düzelmisti ama e vitaminini tavsiye etmedi doktorumuz, onun yerine impryl verdi.. hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah :)

Merhaba arkadaşım kesinlikle keçi boynuzu kürü ve keçi boynuzu ile yapılan macunlar işe yarıyorAllah cc hepimizin yardımcısı olsun arkadaşım amin

Kızlar bugün adet günüm ama tık yok sadece sağlı sollu iğne batması oluo ve akintimvar beyaz koyu kıvamlı szce adet belirtisimi yoksa hamislikmi

Bizde dün Ahmet marankinin kürünü yaptırdık aksamları keçiboynuzu kürünü yapıyorum sabahları 5 tane ceviz yediyorum sonra aksamları kuruyemiş falan bakalım bir ay sonra testimiz var umarım çıkar deyerler

Merhaba Ben de tup bebek tedavisindeyim saglikli sihhatli hayirli evladim olsun istiyorum. Salatı tecrifiye dusina baslayali 1 hafta oldu ve daha 3000 okumam gerekiyor. Bana da yardimci olur musunuz ? Yumurta toplamaya kadar bitirmek istiyorum

merhabalar

36 yaşındayım. 26 yaşında erken menopoza girdim o günden beri cyclo prpgynova ile adet oluyorum

hatta son bir kaç senedir 2-3ayda bir oluyor

2010 ve 2011 yılında 2 başarısız tüp bebek denemem oldu, yumurta oluşmadı bile ve protokol yarıda kaldı.

tanıştığım tüm doktorlar, yumurta nakline yönlendirdi. Timir Gürkan hoca ile görüseçeğim son olarak.

senelerdir, bu foruma girmedim bile ve bu sürede hayatımda inanılmaz zor, kötü ve güzel değişimler de oldu. yani umudum ve inancım yaralı fakat dolu dolu bir taraftan.

amh 0.08

fsh en düşük 39 çıkıyor

Merhaba, merak ettim ne yaptınız,Timur Gürkan hoca ile görüştünüz mü, hamile kalabildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…