Bir Başsağlığı Bile Vermeyen Aile Olabilir Mi?

Yorumuna katılıyorum YenGEnC, acınız varken kim aradı kim aramadı kim geldi kim gelmedi gözünüz bile görmüyor aynı senin gibi dedelerim anneannem babaannem dayım vefat etti evet çok üzüldüm ama babam kadar yakmadılar içimi babamın ölümünde arayanların bir kısmı hariç diğerlerini hatırlamıyorum mesela, çok arayan oldu ama kimler aramıştı kafamda hala net değiller ki üzerinden 13 yıl geçti, aramayan varsa da gönül koymadım acı bizim acımızdı çünkü, herkesin yarası kendisini acıtır, dediğin gibi sonra herkes kendi işine gücüne bakıyor kayıplarımıza üzülsek de biz de işimize gücümüze bakıyoruz çünkü hayatın döngüsü böyle, hayat insanı belki de ölüm acılarıyla pişiriyor olgunlaştırıyor kimseden beklentiniz olmuyor.

cilekperisi başınız sağ olsun Allah sizlere kuzeninizin ailesine sabırlar versin ama yenGEnC ’in de dediği gibi kimseden bir şey beklemeyin, eşinizin ailesine de hastalık vb durumlarda içinizden geliyorsa yardıma gidin veya ilgilenin, karşılığını beklemeden yapılanlar anlamlıdır, samimiyetsiz ilişkiler bir noktadan sonra bozulmaya mahkumdur çünkü.

Siz de onlar gibi davranın. Bu insanlardan bir şey beklemeyin ve ilgilenmeyin demek ki haketmiyorlar. Hiç umursamayın siz ve aileniz yoklarmış gibi davranın nötr kalın bu kadar basit çözümü.

Başınız sağolsun
Ama bunca acı bir veda yaşanırken kim aradı kim aramadı listesini nasıl tutabiliyorsunuz çok şaşırıyorum ben sizin gibi yapan insanlara.
Ayrıca ailesine laf ediyorsunuz ama eşiniz de çok matah birisi değil gördüğüm kadarıyla. Adamla evli kalıp da ailesine saydırmakla anca kendinizi kandırırsınız.

başınız sağolsun Allah ım sabırlar versin inşallah
zor çok zor tabi insan bir başsağlığı bekliyor tabi

ben sizi haklı buldum bende olsam çok kırılırdım
ama şurada hatalısınız
siz ve aileniz ne yaptıysa aynısını da bekliyorsunuz beklemek yanlış

ben olsam sağlam bir item eder gerektiği kadar görüşürüm bundan sonra

Aynen öyle ben o kadar tüp bebek süreci geçirdim kimse geçmiş olsun demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…